dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

378 288 zł26 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,56 m2. Znajdziesz ją 10 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

488 200 zł39 m² 12 518 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Namysłowska

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł39 m² 11 658 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 1 pokojowe, w centrum Nowej Pragi, niedaleko placu Hallera i skweru Żurowskiego. Powierzchnia 38,6 m2, czynsz 610 zł. Położone w spokojnej okolicy, w odległości 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł72 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Zaciszu w inwestycji Dom Development "osiedle Wilno". Jest to miejsce idealnie skomunikowane z centrum, przy osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł37 m² 15 270,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe, wyremontowane mieszkanie usytuowane na Saskiej Kępie, blisko parku Skaryszewskiego. Nieruchomość: jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania w doskonale skomunikowanej okolicy to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Długa

Kraków,małopolskie

689 300 zł26 m² 26 512 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł57 m² 12 103,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowy apartament znajduje się w Warszawie, dzielnica Targówek, w pobliżu stacji metra Bródno, w 6-piętrowym budynku, z podziemną powierzchnią garażu. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

269 000 zł51 m² 5 274,51 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie do odświeżenia! Bardzo dobra lokalizacja! Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o pow. 50,4 mkw. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji Dąbrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

540 000 zł53 m² 10 189 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie idealne dla młodego małżeństwa czy też pary! Zamieszkaj w centrum i ciesz się zielenią, ciszą i spokojem! Doskonała lokalizacja dla rodziny z dziećmi- plac zabaw pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

649 000 zł54 m² 12 019 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

777 300 zł59 m² 13 175 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

464 999 zł45 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Kameralne osiedle/2pok/rozkład! wojnów Polecam na sprzedaż własnościowe, dwupokojowe(rozkładowe) mieszkanie o powierzchni 45 m2 z balkonem. Drugie piętro w bloku dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

356 200 zł39 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 39,10m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

338 000 zł56 m² 6 029,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką z wc, położonego w świetnej lokalizacji - Wyżyny. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

719 000 zł58 m² 12 397 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł72 m² 9 052,92 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie czteropokojowe, położone na wrocławskim Kozanowie. Mieszkanie jest rozkładowe, widne, położone na 10 piętrze, w ostatnim rzędzie zabudowy. Na piętrze znajdują się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krokusowa

Kraków,małopolskie

648 000 zł48 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność przedstawić mieszkanie do sprzedaży, znajdujące się na Dębnikach, przy ulicy Krokusowej. Podstawowe informacje: - powierzchnia 48 m2 - cena m2: 13 500 zł - pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Broniwoja

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł21 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

W doskonałej lokalizacji na Mokotowie w odległości 100m od stacji metra Woronicza dwustronna kawalerka usytuowana na 2 piętrze budynku z windą. Kuchenka z oknem, pokój z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł39 m² 11 769,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne, zadbane, bardzo funkcjonalne mieszkanie w centrum miasta na osiedlu Szczepin, blisko pl. Jana Pawła II. W budynku z dwoma windami, miejsce doskonale skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

449 000 zł31 m² 14 484 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sobieszewska

Gdańsk,pomorskie

1 464 930 zł55 m² 26 869,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament o powierzchni ~ 54,5 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: apartament z balkonem duża część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bociana

Kraków,małopolskie

992 300 zł87 m² 11 399 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł60 m² 7 496,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego w niskim bloku na os. Mokrym. Zalety mieszkania: - ciepłe, słoneczne - dwustronna ekspozycja - dobra lokalizacja, blisko centrum - z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł66 m² 10 543 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękne mieszkanie na kameralnym osiedlu Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,3m2 znajduje się na 2 piętrze 4-piętrowego budynku z windą. Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rossiniego

Warszawa,mazowieckie

457 000 zł40 m² 11 425 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 40 m2. Mieszkanie zostało wykończone materiałami wysokiej jakości, wszystkie meble na wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pruszków,mazowieckie

650 000 zł71 m² 9 154,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m na osiedlu w Pruszkowie w budynku z 2012 roku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

425 000 zł30 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam prywatnie mieszkanie, bez podatku pcc i prowizji Mieszkanie gotowe do zamieszkania, wykończone w wysokim standardzie - ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu, - klimatyzacja, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

419 000 zł48 m² 8 729 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

619 700 zł40 m² 15 493 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

1 975 000 zł124 m² 15 870 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filarecka

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł58 m² 18 620,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w urokliwym miejscu Warszawy na Starym Żoliborzu. Mieszkanie znajduje się w budynku w Kolonii Spółdzielni wsm, w kwartale zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

216 000 zł49 m² 4 408,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

644 999 zł53 m² 12 195 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania luksusowy apartament w budynku z 2013r. Z dużą windą oraz wspólnym patio! Ul. Prądzyńskiego Mieszkanie ma powierzchnię 52.89m2 (+balkon 4.50m2), znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kazimierz

Kraków,małopolskie

629 000 zł38 m² 16 553 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Kielce,świętokrzyskie

397 000 zł50 m² 7 892,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

469 800 zł63 m² 7 457,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez czynszowe Mieszkania z własna działką Super lokalizacja Środa Wielkopolska -wszystkie Media Zamknięte osiedle obejmuje 4 budynków dwu lokalowych. Mieszkania 3 pokojowe na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Freta

Warszawa,mazowieckie

1 449 000 zł58 m² 24 982,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

English below Sprzedam bezpośrednio apartament o powierzchni 58 m po generalnym remoncie, przy ul. Freta 7/9 na warszawskiej Starówce, nieopodal Barbakanu i rynku Nowego Miasta. Mieszkanie.