dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

170 000 zł36 m² 4 786,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu mieszkanie do własnej aranżacji na parterze, w dwupiętrowej kamienicy w Jeleniej Górze. Lokal o powierzchni całkowitej 35,52 m2 można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł38 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38 m , usytuowane na parterze w niskim budynku z cegły zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy Bródno przy ulicy Suwalskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

230 000 zł24 m² 9 663,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Opis: -salon z aneksem kuchennym i garderobą -sypialnia -korytarz -łazienka z prysznicem Atuty: - znakomita lokalizacja, bardzo blisko ścisłego centrum miasta -w pobliżu znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

506 000 zł45 m² 11 172,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez pcc! Projekt jednego z największych graczy na scenie europejskiego rynku nieruchomości. Deweloper o ugruntowanej pozycji to pewna inwestycja i luksus wiążący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przytyk

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł39 m² 11 794,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na bielanach. 39 metrów kwadratowych. Trzecie piętro w budynku 10 piętrowym w Warszawie. Świetna lokalizacja! W pobliżu: las Park Sklepy spożywcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszczańska

Łódź,łódzkie

354 000 zł50 m² 7 080 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Witam, sprzedam Prywatnie mieszkanie o bardzo wysokim standardzie po kapitalnym remoncie wymieniona została elektryka we wszystkich pomieszczeniach gładzie na ścianach i podwieszane sufity jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

761 000 zł65 m² 11 707,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w otoczeniu wody i pięknej zieleni, niemal w samym centrum Bydgoszczy to wymarzone miejsce do życia. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Żybułtowskiej

Stargard,zachodniopomorskie

258 720 zł26 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna kawalerka o powierzchni 26,40 m2 położona się na I piętrze niskiego budynku na Os. Pyrzyckim. Budynek znajduje się w nowej części osiedla, ul. Heleny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

571 000 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dobrego Pasterza 30a- inwestycja zakończona budynek posiada pozwolenie na użytkowanie. Parametry mieszkania: - metraż 45,68 m2 -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -komunikacja -łazienka -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glazera

Przemyśl,podkarpackie

335 000 zł54 m² 6 203,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta bezpośrednio od właściciela. Na sprzedaż przestronne mieszkanie przy ul.Glazera o pow. 54m2 na III piętrze składające się z: - 3 oddzielnych pokoi, - kuchni, - łazienki, - wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł67 m² 10 671,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na Wrocławskich Krzykach / ul. Przyjaźni. Nieruchomość mieści się w bloku z 2001 roku, lokalizacja zapewnia dobry dostęp do szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

222 000 zł37 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze bloku, na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

869 300 zł45 m² 19 318 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

550 000 zł99 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 98,58 m2 w centrum Łodzi, położone w dobrym punkcie lokalizacyjnym, zapewniające szybki dostęp do najważniejszych części miasta, zaledwie: - 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karskiego

Kielce,świętokrzyskie

491 458 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o wielkości 55mkw. Lokal dostępny tylko w naszym biurze nieruchomości. Mieszkanie w pięknej lokalizacji Kielc, na osiedlu Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

870 000 zł45 m² 19 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atuty nieruchomości: - mieszkanie w samym sercu Gdańska, - wysoki standard, - świetna inwestycja kapitału. Mieszkanie: na sprzedaż bardzo przedstronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mamy przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie 4 pokojowe na ul. Starzyńskiego. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 4-pokojowe o pow. 99m2 z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow. 46 mkw, zlokalizowanego na os. Wrzosy w cenie 350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

529 000 zł39 m² 13 564 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

669 000 zł56 m² 12 054 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie dla odważnych osób, które po zakupie mieszkania liczą się z jego remontem. Lokalizacja: ul. Rydlówka, rondo Matecznego - doskonała komunikacja we wszystkich kierunkach miasta (tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

391 140 zł37 m² 10 554 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,06 m2 z balkonem, położone jest na IV piętrze w nowej, czteropiętrowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł51 m² 7 431,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie usytuowane 10min od rynku, centrum, bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta. W pobliżu: kościół, poczta, sklepy, przychodnia, biblioteka, żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ołbin

Wrocław,dolnośląskie

1 427 771 zł83 m² 17 156,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wykończone mieszkanie z widokiem na rzekę. Gotowe do zamieszkania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 83 m2. *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* Kupujący nie płaci 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł122 m² 4 509,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Niezwykle atrakcyjna cena 549 000 zł! 4 509 zł/m2! Rozkładowe duże mieszkanie ze słonecznymi wysokimi pokojami i dużym balkonem. Lokal przeszedł szereg remontów i modernizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł58 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, w pełni rozkładowe, znajdujące się na 9 piętrze o powierzchni ok. 58 m2. Mieszkanie znajduje się w pobliżu skrzyżowania ul. Obornickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

577 000 zł71 m² 8 127 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 3-pokojowy apartament z dwoma balkonami. Lokal oddawany jest w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł50 m² 9 618,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta sprzedaży przestronnego, słonecznego i ciepłego dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 49,8 m 2 zlokalizowanego w centrum Szczecina. Usytuowane jest ono na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

571 500 zł72 m² 7 938 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie oddawane jest w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji. Psie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

786 100 zł53 m² 14 832 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filipa

Rzeszów,podkarpackie

575 000 zł84 m² 6 869,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości home prezentuje Państwu jasne i ustawne dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 83,70 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz balkonem i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hemara

Warszawa,mazowieckie

499 900 zł41 m² 12 297,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40,65 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2022 roku, usytuowanym przy ul. Mariana Hemara na Białołęce. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Liwska

Warszawa,mazowieckie

772 000 zł73 m² 10 578 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

144 lokale o powierzchni od 28 m2 do 74 m2 Ogrody na dachu - powierzchnia rekreacyjna dostępna dla wszystkich mieszkańców 50 metrów do przystanków autobusowych, 400 m do stacji metra Bródno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

622 691 zł45 m² 13 806,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez pcc, bez prowizji Znajdująca się przy Alejach Jerozolimskich inwestycja w warszawskich Starych Włochach, to propozycja dla osób poszukujących mieszkań w metrażu do 50 mkw. Szeroka oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł34 m² 7 994,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w bloku na osiedlu Górzyskowo. Lokal o pow. 34,40 m2, składa się z: - pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

567 547 zł59 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez prowizji I dodatkowych opłat Prezentujemy do zakupu mieszkanie położone na drugim piętrze w nowopowstajacym bloku w dzielnicy Płaszów. Prezentowane mieszkanie (e5).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chylonia

Gdynia,pomorskie

449 000 zł54 m² 8 351,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w miejscu doskonale skomunikowanym z resztą Trójmiasta. Do centrum Gdyni dostaniemy się kolejką skm w 7 minut niezależnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

476 997 zł69 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 69,13 m2 na parterze w 2 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny o pow. 22,86 m2 z wyjściem na balkon 3 pokoje o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł36 m² 16 388,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Wrocławia - nowe budownictwo! W pobliżu komunikacja miejska, sklepy i usługi. Szybki dojazd do Rynku. Idealne pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł70 m² 10 758,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam Państwu do zaoferowania przytulne 4 pokojowe mieszkanie z bardzo dużym zadaszonym tarasem na wrocławskim osiedlu Brochów. Mieszkanie znajduje się na pierwszej kondygnacji w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Gdańsk,pomorskie

759 000 zł51 m² 14 766,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie w Centrum Wrzeszcza. Mieszkanie po generalnym remoncie w wysokim standardzie, do mieszkania przynależy duża loggia ok 10m2, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł52 m² 10 384,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

2-pokojowe mieszkanie - Gądów Mały. Mieszkanie rozkładowe, z dużą łazienką, po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2020 roku. Do mieszkania należy piwnica, w budynku znajduje się.