dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

352 690 zł54 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Eksperci Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 54,26 m2. Lokal jest położony na parterze w dwulokalowej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł56 m² 8 189,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top/mieszkanie 56m2-3pok/ul. Kamienna/balkon/hit Na sprzedaż mieszkanie 3 pok/56m2. z balkonem ul. Kamienna niedaleko Uniwersytetu Ekonomicznego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 10-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lachmana

Warszawa,mazowieckie

1 008 600 zł84 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Blisko metra! Przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni (84,05m2), dwustronne (wschód -zachód), zlokalizowane na Ursynowie. Lokal na 4 piętrze w niskim, kameralnym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kmity

Rzeszów,podkarpackie

460 000 zł74 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na 2 piętrze, niskiego bloku na os. Kmity. Mieszkanie posiada 73,6 m2, dwa balkony oraz przynależną piwnicę. Wnętrza są jasne, słoneczne o orientacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

435 000 zł78 m² 5 543,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe, przestronne, słoneczne i ustawne. Duży balkon. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie położone na 1 piętrze w dwupiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

44 m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

346 900 zł54 m² 6 424,07 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz, aby zrobić mieszkanie po swojemu? Więc nie trafiłeś/aś tu przypadkiem! Ofertą sprzedaży jest umeblowane mieszkanie usytuowane w jednej ze spokojnych i przyjaznych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopycińskiego

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł40 m² 12 155,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, gotowe 2 pokojowe (z dużym ogrodem ok. 70 m2, ogród zbliżony kształtem do kwadratu) mieszkanie w nowym budynku 2022 w dzielnicy Jagodno Osiedle zlokalizowane jest w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Balladyny

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł33 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Wyjątkowo ciekawa oferta jednopokojowego mieszkania położonego w świetnym punkcie górnego Mokotowa nieopodal ul. Madalińskiego! Na powierzchnię lokalu składa się pokój o powierzchni 20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

800 000 zł68 m² 11 787,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest apartament w luksusowym budynku z 2022r. Lokal wyposażony jest w system Smart Home. Na powierzchnię 67,87 m2 składają się: - przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

258 000 zł48 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 48m2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Raków. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą: -przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł38 m² 9 160,10 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dzień dobry, mam na imię i jestem Starszym Specjalistą ds. nieruchomości i inwestycji oraz współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pułtuska

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł80 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja super lokalizacja Oferta sprzedaży - mieszkanie 4-pokojowe,rozkładowe, dwustronne przy ul.Pułtuskiej na Krzyckim Borku w pobliżu Parku Południowego. Powierzchnia całkowita mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł78 m² 8 956,95 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szukasz mieszkania 4 pokojowego w nowym budownictwie, które nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych? atuty: -4 pokoje -gotowe do zamieszkania, -bliskość terenów zielonych, -bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

600 000 zł61 m² 9 836,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowy apartament o powierzchni 61m 2 w Szklarskiej Porębie! 2 sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym 2 łazienki (jedna z sauną) korytarz z wejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konopnickiej

Sosnowiec,śląskie

241 120 zł35 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jeśli poszukujesz przestronnego i nowego mieszkania w kameralnym i nowoczesnym miejscu to ta oferta jest dla Ciebie! nie płacisz podatku pcc 2% cena u dewelopera 7150 zł/m2 u Nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiej

Żyrardów,mazowieckie

280 000 zł50 m² 5 544,55 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe 50,5m2 na 8 piętrze na ul. Izy Zielińskiej 22 plus komórka lokatorska.Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw.Blok ocieplony,mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wieniawa

Lublin,lubelskie

352 815 zł27 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! Kawalerka na najwyższym, 8 piętrze bloku z windą. Pokój o powierzchni z 27.35 m 2 z a neksem kuchennym i południowym balkonem- 2.88 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielona

Ostrzeszów,wielkopolskie

520 000 zł61 m² 8 524,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie na parterze położone w Ostrzeszowie, przy ulicy Zielonej w czteropiętrowym bloku, wybudowanym w 2012 roku, usytuowanym w zacisznym i bezpiecznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

295 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta stare miasto, ul. Szlak 35 M2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta

Rybnik,śląskie

219 000 zł37 m² 5 883,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w ścisłym centrum Rybnika* opis: partner Plus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulną nieruchomość o powierzchni 37,25 m2 zlokalizowaną w Rybniku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 900 zł63 m² 7 071,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wenedów

Koszalin,zachodniopomorskie

352 868 zł46 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy, który powstaje na osiedlu Wenedów/ Połczyńska. Inwestycja gwarantujaca komfort i bezpieczeństwo transakcji! klient wpłaca środki pieniężne w transzach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Płonia

Szczecin,zachodniopomorskie

492 000 zł63 m² 7 808,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa oferta! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 63.01 mkw położone na 3 piętrze w niskim bloku z windą. Nieruchomość sprzedawana w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Warszawa,mazowieckie

878 000 zł53 m² 16 609,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i pcc zalety: - 3 jasne pokoje - system smart home - duży salon - balkon - 15 min do centrum nowa inwestycja na warszawskiej woli! pełna infrastruktura miejska - 15 min do centrum!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

370 000 zł35 m² 10 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Мы также говорим на русском! Oferta skierowana idealnie jest dla osób, które chcą zakupić nieruchomość jako pierwsze mieszkanie lub inwestycyjnie (możliwość przedłużenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

518 000 zł55 m² 9 452,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek oferują trzypokojowe mieszkanie w Świeradowie - Zdroju. Usytuowane na parterze, w osiedlowym bloku, o powierzchni 54,80 m2. Składa się z salonu, dwóch mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

736 000 zł56 m² 13 091,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przewidziany termin zakończenia budowy II kwartał 2024 Możliwość płatności 10/90 ( 10% przy podpisaniu umowy , 90% po zakończeniu inwestycji ) Kupujesz bezpośrednio od dewelopera Bez podatku pcc Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 38 m -2 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 1958 roku-Warszawa, żoliborz, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Piwnica, osobna kuchnia Odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

460 200 zł42 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowy apartament znajduje się w Konstancinie Jeziorna, w 2-piętrowym budynku, z podziemną powierzchnią garażu. Konstancin to prestiżowa podwarszawska miejscowość, która posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Lublin,lubelskie

355 980 zł39 m² 9 227,06 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwy rabat na zakup mieszkania! Najbardziej prestiżowa przestrzeń w Mieście! Wielofunkcyjna i bezpieczna lokalizacja w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wieniawa

Lublin,lubelskie

376 422 zł29 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! Kawalerka o pow. 29,18m2 na 6 piętrze 8 piętrowego bloku z windą. Pokój o powierzchni 22,28 m 2 z a neksem kuchennym i południowym balkonem-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Wrocław,dolnośląskie

483 953 zł41 m² 11 775 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Budowa ukończona Idealne na start mieszkanie na Swojczycach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

599 000 zł61 m² 9 750,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: lokalizacja: toruń, ul. Szosa Lubicka, oś. Winnica Powierzchnia: 61,43m2 Struktura: 3 pokoje z aneksem kuchennym Piętro: czwarte Powierzchnie przynależne: balkon Winda: tak Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partynicka

Wrocław,dolnośląskie

782 000 zł68 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na Krzykach. W pełni rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie składa się z 2 pokoi, jasnej kuchni, łazienki oraz tarasu Nowe meble, sprzęt agd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Legnica,dolnośląskie

400 000 zł61 m² 6 557,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne mieszkanie w Legnicy, w pobliżu Wrocławia. Na osiedlu jest mnóstwo zieleni oraz licznych sklepów osiedlowych tuż za rogiem. Jednocześnie blisko centrum miasta Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Długa

Wałbrzych,dolnośląskie

160 000 zł25 m² 6 281,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania kawalerka na Piaskowej Górze. Idealna inwestycja pod wynajem. Można od razu zamieszkać. Meble widoczne na zdjęciach w większości pozostają w mieszkaniu. Pralka i lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potrzask

Kraków,małopolskie

546 920 zł62 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku oraz bez prowizji Do sprzedaży oferuję mieszkanie (26) w inwestycji położone w dzielnicy Bieżanów - Prokocim przy ul. Potrzask. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

169 900 zł31 m² 5 552,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie do remontu w Czechowicach-Dziedzicach. Mieszkanie o powierzchni ok.31 m2 z ekspozycją okien na stronę wschodnią. Usytuowane na 3piętrze w bloku z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowiecka

Leszno,wielkopolskie

306 900 zł41 m² 7 474,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania z balkonem w czteropiętrowym, nowo budowanym budynku z windą i garażami w dzielnicy Leszna -gronowie przy ul. Łowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł44 m² 10 933,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,9m2, usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2000roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Odkrytej. Osiedle zadbane, ogrodzone,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij