dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malinowskiego

Lubin,dolnośląskie

450 000 zł67 m² 6 718,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m2. Zamieszkane i urządzone w roku 2012. Na mieszkanie składa się salon z balkonem, oddzielna kuchnia, dwie sypialnie, przestronna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

893 790 zł86 m² 10 340 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe kraków - podgórze duchackie ok. Ronda Matecznego | ok. Rezerwatu Przyrody Bonarka Pragniemy zaprezentować Państwu nową inwestycję sprawdzonego na rynku ogólnopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafarnia

Gdańsk,pomorskie

3 990 000 zł109 m² 36 471,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

4 pokojowy apartament z dwoma balkonami i widokiem na marinę. Regularny plan wnętrza pozwolił na wygodne rozmieszczenie wszystkich pomieszczeń i funkcji. Dominującą jego częścią jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł36 m² 12 957,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 w dzielnicy Ursus Skorosze. Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum Ursusa, na ulicy Walerego Sławka przy Placu Tysiąclecia. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polki

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł44 m² 15 918,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jeśli poszukują Państwo niewielkiej nieruchomości "szytej na miarę", w cichej oraz bezpiecznej okolicy, to trafili Państwo idealnie. Nasze biuro nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

666 000 zł32 m² 20 612,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w topowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 zlokalizowane są przy ul. Grzegórzeckiej/podgórskiej, tuż przy Bulwarach Wiślanych, w bezpośrednim sąsiedztwie ukończonego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skarbimierzyce

Skarbimierzyce,zachodniopomorskie

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność - klucze W biurze - ofeerta sprzedaży nowego dwu pokojowego mieszkania , położonego W skarbimierzycach O powierzchni 50m2 + balkon - W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

395 000 zł68 m² 5 785 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Idealne dla rodziny z dziećmi lub pary, duże mieszkanie 68.28 m2 blisko centrum Brodnicy. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej z dobrym dojazdem bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

367 000 zł39 m² 9 367,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 39,18 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nabycińska

Wrocław,dolnośląskie

538 000 zł38 m² 13 974 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne, bardzo słoneczne i jasne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w okolicy ulicy Nabycińskiej we Wrocławiu. Mieszkanie: * Mieszkanie 38,5m2 składa się z: - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

425 000 zł35 m² 12 094,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i ogrodem, kliny Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż rozwojowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,14 m2 w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Lublin,lubelskie

364 000 zł31 m² 11 603,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin! Tylko 15% naszych ofert jest widoczna w portalach! Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz cała bazę ponad 350 nie powtarzalnych mieszkań w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagiellońskie

Poznań,wielkopolskie

426 600 zł54 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Jagiellońskim w Poznaniu. Dostępne od zaraz. Cena do negocjacji. Lokalizacja blisko Ronda Rataje i C.H. Posnania. Dobry dojazd tramwajowy i autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

521 375 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja W karpaczu sprzedaż od dewelopera 0% prowizji Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe apartamenty położone w Karpaczu. Budynek położony w urokliwym, spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

1 415 000 zł105 m² 13 476,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Polecam na sprzedaż mieszkanie w apartamentowcu o pow. 105 m2 znajdujące się na ul. Nałęczowskiej. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow 45,70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł31 m² 7 580,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerkę umeblowaną - Wyżyny Lokal składa się z : - pokoju - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł75 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie słoneczne i przestronne o powierzchni 75 m2, zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy. Lokal znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Jana Pawła II

Reda,pomorskie

564 000 zł83 m² 6 795,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Szukasz mieszkania, które zapewni miejsce dla każdego z członków Twojej rodziny? Chcesz mieszkać w spokojnym, ale świetnie skomunikowanym miejscu? Cenisz przemyślany rozkład mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

498 030 zł51 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Słoneczne i narożne 3 pokoje z balkonem, o projektowanej powierzchni 51,08 m2, znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podjuchy

Szczecin,zachodniopomorskie

229 900 zł31 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Nowa cena! 20.000 zł w dół! Polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 28,55 m2 wraz z piwnicą 2,80 m2, powierzchnia w kw 31,35 m2. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 198 000 zł120 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje wrocław / okolica jagodna / mieszkanie czteropokojowe 121 m2! Mieszkanie dwupoziomowe o pow. 120 m2 ze stryszkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wieniawa

Lublin,lubelskie

364 750 zł29 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 1-pokojowe na 4 piętrze 8-piętrowego bloku z windą. Salon z aneksem kuchennym 22,28m2, łazienka 3,17m2 - łącznie 29,18m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modlińska

Wieliszew,mazowieckie

399 000 zł72 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z nami kupisz bezpiecznie. Przestronne trzy pokojowe mieszkanie w centrum Wieliszewa. Mieszkanie zostało wykończone w 2014 roku, od tego czasu jest tylko odświeżane. W cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Tysiąclecia

Kraków,małopolskie

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,2 m2 Znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku na os. Tysiąclecia w budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Piętnastki

Łódź,łódzkie

315 000 zł46 m² 6 774 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji: alternatywa dla osób poszukujących wygodnego 3 pokojowego mieszkania W doskonałej lokalizacji I Z pełną infrastrukturą. Lokalizacja: łódź-Widzew okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

405 000 zł38 m² 10 657,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować przestronne i jasne, 2 pokojowe mieszkanie w Gdańsku na Przymorzu o powierzchni użytkowej 38 m2. Mieszkanie W pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

389 000 zł32 m² 12 035,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na os. Piastów 63h w inwestycji realizowanej przez dewelopera Wawel Service! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

257 000 zł29 m² 9 001,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokoje (28,55 m2) usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku przy ul. Komuny Paryskiej! nieruchomość: - większy pokój (przejściowy), - mniejszy pokój sypialniany, - wnęka kuchenna, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasińskiego

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł31 m² 11 201,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Centrum Kościuszki kawalerka 31m2 Przedstawiamy Państwu ofertę Mieszkanie na sprzedaż ul. Łukasińskiego / Kosciuszki Mieszkanie na 4 tym pietrze w kamienicy pop generalnym remoncie Ogrzewanie piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł25 m² 11 089 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty tel. Podstawowe informacje: mikrokawalerka o pow. 24,80 m2. Przestronny jasny pokój z aneksem kuchennym oraz łazienką z wc. Piętro 1. Mieszkanie jest lokalem niemieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Lublin,lubelskie

393 500 zł34 m² 11 600,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwy rabat na zakup mieszkania! Najbardziej prestiżowa przestrzeń w Mieście! Wielofunkcyjna i bezpieczna lokalizacja w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

370 000 zł51 m² 7 254,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży piękne, nowoczesne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 51m2 położone na trzecim piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł37 m² 8 775,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam mieszkanie 2 pokojowe położone na 4 piętrze w niskim budynku z końca lat 70-tych, zlokalizowanym w dogodnym miejscu osiedla Pomorzany - Wzgórze Hetmańskie. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł21 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka w nowo powstałym apartamentowcu! Osiedle Bliska Wola Apartamentowiec: kawalerka znajduje się na czwartym piętrze w apartamentowcu z 2020 roku. Piękne nowoczesne lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekary

Poznań,wielkopolskie

679 900 zł93 m² 7 329,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży udziałów ze wskazaniem konkretnego mieszkania z widokiem na miasto w kamienicy przy ul. Piekary w Poznaniu. Mieszkanie W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przerwana

Warszawa,mazowieckie

562 034 zł42 m² 13 290 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i pcc zalety: - idealne na wynajem - gotowe do użytku - 15 min do centrum możliwość zakupu Z najemcą rynek pierwotny dostępne wykończone mieszkania Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

169 000 zł49 m² 3 448,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie typu nrd o powierzchni 49m2, znajdujące się na wygodnym szóstym piętrze w wysokim bloku przy ulicy Turystycznej. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł70 m² 5 024,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Oferujemy Państwu 3 - pokojowe, rozkładowe mieszkanie, z balkonem, na II piętrze niskiego budynku, zlokalizowane w odnowionej części Niebuszewa, z bardzo dobrym dostępem do środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

237 000 zł62 m² 3 810,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 62,2 m2 , składa się z: - dużego salonu, - kuchni, - dwóch sypialni, - łazienki, - wc - przedpokoju - dużego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cyprysowa

Łódź,łódzkie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1953

Sprzedam duże i przestronne mieszkanie w domu dwurodzinnym umiejscowionym na Radogoszczu Zachodzie. Mieszkanie zajmuje cały parter budynku. Do mieszkania należy wspólnego ogrodu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Astronautów

Łódź,łódzkie

280 000 zł44 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest w Łodzi przy ul. Astronautów 3. Do budynku przynależy parking, który niebawem zostanie zamknięty szlabanem i utwardzony. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.