dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy 3 pokojowe mieszkanie 56 m2 położone na parterze, trzypiętrowego bloku fordon Mieszkanie do odświeżenia. Bardzo jasne i przestronne. Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł41 m² 14 268,30 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe z osobna kuchnią, o powierzchni ok. 41 m ,3 piętro w 12-piętrowym bloku z windą -warszawa, mokotów, ul. Jarosława Dąbrowskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

168 990 zł36 m² 4 757,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowa kawalerka o powierzchni 36m 2 w centrum Jeleniej Góry! do wykończenia rozpoczęty remont ogrzewanie podłogowe + grzejniki piwnica 10m2 nowe okna pcv nowa elewacja budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

698 900 zł67 m² 10 429,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Makler poleca! Na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie (apartament) idealne dla młodej pary jak i dla osób starszych.Apartament trzypokojowy o powierzchni 65m gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowiańska

Darłowo,zachodniopomorskie

1 022 140 zł42 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament w nowej inwestycji w Darłówku - przy samej plaży z panoramicznym widokiem na morze! Nowy apartament w inwestycji solaris Darłówko. Na powierzchnię apartamentu 41,72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cisowa

Dąbrówka,wielkopolskie

629 000 zł83 m² 7 578,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny położony w zabudowie szeregowej w Dąbrówce na osiedlu Osada Leśna. Jeśli: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bohaterów Powstania Warszawskiego

Chojnów,dolnośląskie

238 000 zł42 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą: sprzedaż 3 etapu inwestycji "zielone tarasy" przy ul. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Chojnowie! Apartamenty usytuowane są w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

612 000 zł48 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Sadybie Ciche, ekspozycja wscodnio-zachodnia W budynku znajdują się dwie windy Mieszkanie jest częściowo wyremontowane Została wymieniona cała instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 999 zł79 m² 5 063,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca na sprzedaż atrakcyjne, 4-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie , w kamienicy, blisko centrum Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 79m 2 mieści się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

352 630 zł36 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie z tarasem, o projektowanej powierzchni 35,8m2, znajduje się na parterze, 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zbożowa

Bibice,małopolskie

680 000 zł87 m² 7 782,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

% bez podatku i bez prowizji % - zakup od dewelopera! Do sprzedania prezentujemy dom w zabudowie szeregowej (a1p) o ciekawej architekturze. Dom zlokalizowany jest w miejscowości Bibice -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Głogów,dolnośląskie

269 000 zł56 m² 4 846,85 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy jasne i odremontowane / odświeżone mieszkanie znajdujące się w centrum miasta, na oś. Kopernik w Głogowie z balkonem i widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Tarnów,małopolskie

425 000 zł52 m² 8 173,08 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52m 2 położonego w Tarnowie przy ul. Waryńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

329 655 zł37 m² 8 887,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*2 pokojowe mieszkanie z systemem smart home już w cenie! *mieszkanie w stanie deweloperskim **mieszkanie gotowe do obioru! idealna inwestycja pod wynajem! lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

635 000 zł55 m² 11 545 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł76 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77m 2 w centrum Jeleniej Góry kuchnia, łazienka z wc. przedpokój, duży balkon strych i piwnica blisko: przychodnia, dyskont, główny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redutowa

Warszawa,mazowieckie

433 000 zł37 m² 11 734,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36 , 9 m2, zlokalizowane na wysokim parterze 10-piętrowego budynku z 1963 roku, usytuowanego przy ul. Redutowej na Woli (ulrychów). Mieszkanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

719 991 zł67 m² 10 817,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Ładne przestronne 3m+balkon dla rodziny Zakrzów Oferujemy na sprzedaż duże dwustronne mieszkanie 3- pokojowe zlokalizowane na Zakrzowie o łącznej powierzchni 66,20 m2. Położone jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Katowice,śląskie

449 000 zł68 m² 6 569,13 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 4 pokoje w Katowicach na os. Paderewskiego, o pow. 68,31m2 w bloku. Mieszkanie posiada -4 nieprzechodnie pokoje -łazienkę -toaletę -widną kuchnię -2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karabeli

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł79 m² 8 439,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 4 pokojowe, z balkonem i piwnicą, o powierzchni 78,8m2 na drugim piętrze w budynku 4 piętrowym z lat 80-tych. Dwustronne, wschodnio-zachodnie, ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

492 214 zł53 m² 9 239,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Słoneczne mieszkanie nad rzeką o bardzo funkcjonalnym rozkładzie ułatwiającym umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Malinka

Opole,opolskie

455 000 zł71 m² 6 408,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się o ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Opolu w dzielnicy Malinka Ta dzielnica Opola jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopnickiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 990 zł64 m² 6 084,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 64m , położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

459 000 zł49 m² 9 425,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie z dwoma tarasami, położone na monitorowanym, strzeżonym osiedlu w Warzymicach. Przyjemne, ciche i zielone otoczenie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Warszawa,mazowieckie

539 900 zł29 m² 18 395,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w zielonej części Muranowa przy zbiegu ulicy Solidarności i Jana Pawła II. Atuty mieszkania: - ciche otoczenie - rozkład mieszkania - niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł48 m² 11 361 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego na szczepinie! Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego i 2 oddzielnych pokoi. Mieszkanie znajduje się na wysokim trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Chrzanów,małopolskie

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W mieszkaniu zabudowane 2 szafy Komandor, okna machoń Urzędowski, drzwi wejściowe antywłamaniowe Gerda, drzwi wewnętrzne z drewna Instalacja Vectra Kuchnia umeblowana z piecem i okapem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morzyczańska

Poznań,wielkopolskie

639 000 zł46 m² 13 876,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! polecam przepiękny, unikatowy apartament - oaza spokoju w centrum miasta. Mieszkanie położone jest na 5 i ostatnim piętrze, z którego rozpościera się przepiękny widok na całe miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

849 000 zł87 m² 9 712,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię do wyjątkowego miejsca. Odnowiona kamienica. Apartament z loftowym sznytem. A to wszystko na jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania - Jeżycach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Heweliusza

Poznań,wielkopolskie

820 000 zł67 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jeśli szukasz mieszkania w sercu Grunwaldu, wykończonego w wysokim standardzie a do tego tuż przy parku i tramwaju - ta oferta jest dla Ciebie! Lokal położony jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

250 800 zł42 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję budowaną w północnej części - Rudnej Małej, a odległość do centrum Rzeszowa to zaledwie 6 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

490 000 zł42 m² 11 776 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak pcc! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweleperskim znajdujące się na parterze czteropiętrowego bloku zlokalizowanego w Krakowie na ul. Myśliwskiej. Na powierzchnię 41,61m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Rechniewskiego

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł27 m² 16 862,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wygodne jednopokojowe mieszkanie na Osiedlu Przy Promenadzie. Osiedle Przy Promenadzie posiada atrakcyjną lokalizacje. Położone jest na warszawskim Gocławiu przy ul. Rechniewskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

449 992 zł52 m² 8 650,37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Gaj-Krynicka/2pok/balkon/52mkw. Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,87m2 Na powierzchnię mieszkania składają się: duży ok. 22m2 pokój z balkonem pokój ok 11m2 osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

498 313 zł47 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękne mieszkanie z widokiem! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 46,9m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 31,5 m2, - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

488 000 zł48 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dla inwestora lub dla rodziny! Do sprzedania mieszkanie na osiedlu Szczepin, przy ul. Czarnieckiego w niskim budynku z mediami miejskimi. Szczepin to zielone osiedle w centrum miasta, do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

439 347 zł51 m² 8 609,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle Natura to nowoczesna inwestycja położona w zielonym otoczeniu dzielnicy Białołęka. Bliskość miejskiej zieleni i spokojna okolica sprawiają, że ta część miasta systematycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

513 389 zł39 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie do sprzedania piękne mieszkanie w nowej inwestycji w samym centrum dzielnicy Włochy w Warszawie z bezproblemowym dojazdem w każde miejsce stolicy. Dwu pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kraków,małopolskie

452 000 zł38 m² 11 823,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam atrakcyjne, ustawne mieszkanie w bloku z 2020 r. Lokal o powierzchni 38,23 m2 plus balkon i miejsce postojowe w garażu podziemnym (wliczone w cenę). W bloku dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Nowa Wieś Królewska

Opole,opolskie

443 000 zł54 m² 8 194,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe ok. 54 m2. parter, dobry standard Opole - Nowa Wieś Królewska. Proponujemy klimatyczne mieszkanie w dobrym standardzie, o pow. użytkowej ok.54 m2. usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

578 000 zł65 m² 8 955,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kontakt: świetne mieszkanie, 64,54m2 zlokalizowane na Podolanach, w pobliżu centrum handlowego. Trzy pokoje, w tym salon z aneksem kuchennym i balkonem, dwie sypialnie, duży korytarz,.