dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 138 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł39 m² 10 484,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Kompaktowe Mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

728 000 zł51 m² 14 263,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje trzypokojowe mieszkanie o pow. 51,04 m2 - Kraków, prądnik Biały, ulica Stańczyka Stan na zdjęciach to stan obecny przez planowanym odświeżeniem mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Szczepin

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł38 m² 14 420,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w ciszy i spokoju? Świetnie trafiłeś! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,07 m2, z balkonem. Mieści się ono w malowniczej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czechów Północny

Lublin,lubelskie

578 664 zł76 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek nr 3 mieszkanie numer 3. Idealny rozkład pomieszczeń! Mieszkanie usytuowane od północnego zachodu 4 pokoje z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

369 000 zł37 m² 9 919,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze z windą z pięknym widokiem. Mieszkanie idealne dla osób, którym zależy na zamieszkaniu na spokojnym osiedlu, z bliskością do sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł61 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Mieszkanie jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Piotrowice

Katowice,śląskie

670 000 zł69 m² 9 656,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mam do zaprezentowania jasne mieszkanie z cichą okolicą przy lesie w prestiżowej dzielnicy Bażantów w Katowicach. Mieszkanie posiada pięknie zaaranżowany prawie 100 metrowy własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

739 000 zł60 m² 12 376,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 2 pokoje o powierzchni 59,71 m2 (C9-4-20) na 4 piętrze z balkonem z ekspozycją zachodnią. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

369 000 zł37 m² 9 972,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie gotowe do wprowadzenia zlokalizowane w centrum miasta przy ul. J. Piłsudskiego. Na powierzchnię 37 m2 składa się: - korytarz, - aneks kuchenny z salonem, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chodzieska

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł73 m² 9 229,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe mieszkanie na parterze w kameralnym budynku (jedno piętro) mieszkalnym w Warszawie - Wawer. Okna wychodzące na wschód, południe, zachód. Wykończenie: podłogi - wylewka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

475 000 zł43 m² 11 098,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w budynku z 1997. Idealne pod inwestycje lub do zamieszkania. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Dobrego Pasterza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Lublin,lubelskie

289 298 zł37 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M30 piękne słoneczne mieszkanie 1 pokojowe lub 2 pokojowe lub kawalerka O powierzchni 36,32m2 Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie dla singli, pary, bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Gdańsk,pomorskie

725 000 zł85 m² 8 519,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Idealne miejsce I powierzchnia dla rodziny - bardzo przestronne mieszkanie Z wysokimi sufitami W zabytkowej kamienicy! doskonałe położenie oraz skomunikowanie - gdańsk aniołki atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hubalczyków

Słupsk,pomorskie

403 000 zł56 m² 7 190 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ostatnie mieszkanie! w nowym budynku na osiedlu Hubalczyków! Kupujący zwolniony jest z prowizji i podatku pcc! Odkryj Nowy Apartamentowiec na Osiedlu Hubalczyków i zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł56 m² 11 016,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży widne i ustawne trzypokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Al. Stanów Zjednoczonych, niedaleko skrzyżowania z ul. Saską opis: mieszkanie na V piętrze, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wójtowska

Kraków,małopolskie

319 000 zł24 m² 13 291,70 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe w bloku przy ul. Wójtowskiej w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na jedenastym piętrze w bloku dwunastopiętrowym. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

386 570 zł45 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja gotowa w czerwcu 2023 r. Mieszkanie 2-pokojowe - idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Dogodna lokalizacja: - sklepy i punkty usługowe w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galicyjska

Kraków,małopolskie

499 182 zł45 m² 11 149,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Klient nie płaci pcc 2% W skład mieszkania wchodzi: 1) Przedpokój - 5,23 m2 2) Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

654 474 zł57 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Centrum Miasta * Sąsiedztwo Parku Grabiszyńskiego oraz Lasku Oporowskiego Funkcjonalne mieszkanie na Grabiszynie Oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chylonia

Gdynia,pomorskie

319 000 zł37 m² 8 540,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,35m2, usytuowane na 4 piętrze budynku. Mieszkanie mieści się w Gdyni Chyloni, w niewielkiej odległości od skm i parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł77 m² 12 283,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg076-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - realizacja już IV Q 2023 - duży balkon ok 20m2 - przestronny przedpokój miejscem na duże szafy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Retkinia

Łódź,łódzkie

345 000 zł43 m² 8 023,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m2 położone na Retkini. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

516 600 zł62 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek B2 mieszkanie numer 11 ( 3 pokoje z aneksem kuchennym ) usytuowane na drugim piętrze - okna wychodzą w kierunku północnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

1 450 000 zł93 m² 15 591,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atuty: - blisko ścisłego centrum kulturalnego a jednocześnie cisza i spokój tuż obok Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - nowe budownictwo - wysoki standard wykończenia - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Głogów,dolnośląskie

339 000 zł70 m² 4 842,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Nieruchomość spełniająca warunki programu "mieszkanie bez wkładu własnego" oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Piękne jasne dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stachowskiego

Kraków,małopolskie

567 300 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż kawalerka w prestiżowej, nowoczesnej inwestycji w samym centrum miasta. Inwestycja Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Lublin,lubelskie

451 500 zł43 m² 10 563,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwy rabat na zakup mieszkania! Najbardziej prestiżowa przestrzeń w Mieście! Wielofunkcyjna i bezpieczna lokalizacja w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zgoda

Brwinów,mazowieckie

645 000 zł86 m² 7 526,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Piękna i duże mieszkanie na drugim piętrze z balkonem, gotowe do wprowadzenia się! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

379 000 zł42 m² 8 949,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie od sm Zielone Pole. O mieszkaniu : - Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez kw - 42 m2 - 2 pokoje z aneksem kuchennym i łazienką. - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Poznań,wielkopolskie

426 732 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowe osiedle! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - wspaniałe tereny rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Mieszkania + miejsca parkingowe+ skrytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleszczowa

Warszawa,mazowieckie

1 208 493 zł103 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W sprzedaży piękny apartament o powierzchni 103,29 m kw w doskonalej okolicy w Warszawie Włochy przy ulicy Kleszczowej. Nowa inwestycja Residence posiada ogromne lokale wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krysta

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł53 m² 12 075,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 53,5 m2. Składa się z 3 niezależnych pokoi, dużej widnej kuchni, łazienki z kabiną prysznicową, wc oraz balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

905 000 zł86 m² 10 585 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

500 metrów od inwestycji znajduje się Stacja Metra Bródno W obrębie jednego kilometra znajduje się piękny Park Bródnowski Dzięki pobliskiej trasie szybkiego ruchu zapewniony mamy szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosny Ludów

Piła,wielkopolskie

298 000 zł58 m² 5 137,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58 m 2 w Pile - osiedle Staszyce. piętro domu Mieszkanie położone jest na 1 piętrze dwurodzinnego domu bliźniaczego. Działaka / garaż/ szopka /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

307 679 zł28 m² 10 845,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko do końca lutego 71 000,- tysiące taniej. Zapytaj o szczegóły , to nic nie kosztuje! W cenie mieszkania: 1) 2 miejsca postojowe naziemne 2) inteligentny system smart home Premium 3).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Kraków,małopolskie

652 900 zł60 m² 10 881,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja do 31.05.2023 Mieszkanie trzypokojowe / bardzo zadbane / gotowe do zamieszkania / zlokalizowane w cichej okolicy / z balkonem / pierwsze piętro / garaż Prezentujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

687 000 zł86 m² 7 988,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujący nie płaci podatku pcc. Krzyki | osiedle zielone Wojszyce | Grota Roweckiego - Iwaszkiewicza + 2 miesjca postojowe. Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Polecam do sprzedaży nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Czechów

Lublin,lubelskie

275 000 zł26 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż położone jest na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku z dwiema windami, co zapewnia wygodę mieszkańcom. Nieruchomość znajduje się w Lublinie na Czechowie - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

639 900 zł46 m² 13 791 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Rezerwacja **** Łazienki Królewskie ~ 2 pok. ~ 2 balkony ~ Kamienica **** Mam przyjemność zaprezentować przestronną i funkcjonalną nieruchomość w kamienicy mieszczącej się na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakrzowiecka

Kraków,małopolskie

399 000 zł30 m² 13 389,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mai Estates prezentuje na sprzedaż przestronna kawalerka/ studio przy ulicy Zakrzowieckiej. Lokalizacja: doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (do 20-25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

230 000 zł38 m² 6 092,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie : - w bloku ocieplonym na 3 piętrze z 4 pięter, szczytowe - powierzchnia 37,75m2, - składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki z w c oraz małego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij