dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

650 000 zł81,91 m² 7 935,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe trzypokojowe mieszkanie na parterze w centrum Czerska Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o pow. użytkowej 81,91 m2 z komórką lokatorską. Apartament znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł51 m² 15 274,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący 2-pak inwestycyjny o łącznej powierzchni 50,83 m , zlokalizowany w ścisłym centrum - między ul. Świdnicką a Sądową, zaledwie 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Niewielkie, ale bardzo funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe na Os. Górczyn, pl. Jana Pawła II. Na 34,70m2 składa się: salon z wyjściem na balkon (szafa W zabudowie), osobna kuchnia, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł87,01 m² 5 734,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone jest w ścisłym Śródmieściu Łodzi przy ulicy Henryka Sienkiewicza jest to lokalizacja idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł33 m² 21 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka w najnowszym apartamentowcu na Pradze-Północ o powierzchni 33 m, 3 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 2025 roku. W skład mieszkania wchodzi : - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł35,21 m² 10 195,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po remoncie | centrum Bydgoszczy | gotowe do wejścia idealne pod booking! Na sprzedaż w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 35,21 m przy ul. Pomorskiej w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł52,84 m² 10 389,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe położone na parterze w niskim budynku z cegły na Pogodnie. Do mieszkania przynależy ogród o powierzchni ok 40m2 oraz duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł60,28 m² 10 783,01 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty 3 pokoje świetna lokalizacja 2 miejsca w garażu podziemnym ogrzewanie miejskie 2 piętro winda balkon Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,28m2 w świetnej lokalizacji ul. Granicznej.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł28,63 m² 15 543,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Siecznej (osiedle Lewandów 2) budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2011 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 386 zł57,87 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Warto zainteresować się tym mieszkaniem ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 055 431 zł41,26 m² 25 580 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego apartamentu w prestiżowym kompleksie, zlokalizowanym w sercu Białki Tatrzańskiej - jednego z najdynamiczniej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł27 m² 16 629,63 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka przerobiona na 2-pokoje o łącznej pow. 27 m z dużym balkonem 5,5 m , położone na 7. piętrze w 8-piętrowym budynku z 1984 roku (wielka.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł100 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, położone przy ul. Dębickiej, zaledwie 5 km od ścisłego Centrum Rzeszowa. Nieruchomość dwupoziomowa, posiada betonowe schody.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64 m² 11 718,75 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 64,95 m Ołbin, ul. Damrota, wrocław Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 64,95 m , zlokalizowane na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł90,50 m² 13 248,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy z lat 30. / gdańsk, aleja Legionów / Wrzeszcz Dolny Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł120 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone w samym centrum Sławy, przy ul. Waryńskiego. Oferowana nieruchomość o powierzchni 120 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 145 zł44,27 m² 16 108,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez podatku pcc ani prowizji. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu! Do sprzedaży oferuję mieszkania w inwestycji w pożądanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł49,20 m² 4 878,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie na poddaszu - Ścisłe centrum Gniezna, ul. Grzybowo 3 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,20 m , położone na poddaszu (1 piętro) budynku zlokalizowanego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł56,89 m² 36 913,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze atuty: - metraż mieszkania: użytkowej 56,89 m (w kw 61,30 m ) - niska, kameralna zabudowa budynków doskonale komponuje się z zielenią i ciszą otaczającego lasu -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 773 zł37,22 m² 12 245,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

i podatku pcc Cena zawiera: miejsce postojowe w hali garażowej - 30 000 złotych Smart Home Gold, do zaoferowania mam czteropokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 37,22 mkw. zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł31,08 m² 18 468,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem 32 m - Marki, ul. Kościuszki (na granicy z Warszawą) Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

665 482 zł64,36 m² 10 340 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja wybudowana będzie w Gdańsku u zbiegu ul. Leszczynowej i Aleksandry Gabrysiak. Znajdować się ona będzie w bardzo dobrej lokalizacji blisko urokliwych terenów zielonych ale.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł29,34 m² 10 190,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka po generalnym remoncie z balkonem | 29,34 m | I piętro | Idealna inwestycja Na sprzedaż ustawna kawalerka po generalnym remoncie Do sprzedaży jest jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł32,51 m² 14 610,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości po remoncie generalnym znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł60,20 m² 9 734,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Przedmiotem sprzedaży jest pakiet czterech odrębnych mieszkań zlokalizowanych przy ul. Wyszyńskiego w samym sercu Śródmieścia Lublina. Mieszkania: - prezentowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł49 m² 15 816,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w Bronowicach [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Przestronne i pełne naturalnego światła mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 590 zł44,83 m² 18 706 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu I kwartał 2026 Jasne dwa pokoje z balkonem 4m2 * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

967 980 zł37,23 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji na ul. Barskiej [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na sprzedaż dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 562 200 zł78,50 m² 19 900,64 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 78,5 m2 usytuowany się na 4. piętrze w 12-piętrowym budynku apartamentowo-usługowym z 2009 roku. Mieszkanie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł47,90 m² 6 680,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Mickiewicza. Nieruchomość o powierzchni 47,90 m2 składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i tarasem, zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Borkowskiej. W najbliższej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 470 zł55,30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Metraż: 55,30 m | balkon 7,08 m | 1 piętro | 3 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł32,30 m² 7 399,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy - centrum Piły, ul. Bydgoska Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, obejmującym zmianę układu pomieszczeń, wymianę instalacji, zmianę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 296 000 zł95,14 m² 13 622,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł35,84 m² 18 136,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku, przy metrze Chrzanów na Bemowie.Idealne dla singli, par lub pod wynajem. Bez podatku pcc. Bez prowizji. Metraż: 35,84 m 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2pok/media miejskie/do wprowadzenia/rok bud.1995r. NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W 4 piętrowym budynku Z 1996r. W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł41,58 m² 20 683,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41.58 mkw., zlokalizowane przy Alei Rzeczypospolitej. To idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i nowoczesnego stylu. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł126 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Szczecina, w pięknie odrestaurowanej kamienicy. Lokal o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 169 zł36,22 m² 11 351,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji | 0% pcc | brak ukrytych kosztów Powierzchnia: 36,22 m Salon z aneksem + sypialniabalkon + windaogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł64,70 m² 9 659,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania dla wymagających Klientów. Mieszkanie o powierzchni ok.65 m2 usytuowane jest na czwartym piętrze budynku z lat 70-tych. Składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

318 000 zł35,26 m² 9 018,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnym osiedlu - Rokitki, ul. Tczewska Przedstawiam ofertę mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Tczewskiej w Rokitkach - zaledwie 3,3 km od.