dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł30 m² 15 073,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start mieszkanie w świetnej lokalizacji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Białystok,podlaskie

338 000 zł54 m² 6 224,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Świetny temat inwestycyjny! Biuro In-Home zaprasza na prezentacje: mieszkanie 3 pokojowe, do generalnego remontu, o powierzchni 54,30m2 znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

604 631 zł42 m² 13 362 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w świetnej lokalizacji - gdańsk morena! Oddanie inwestycji - 2023 r. Kameralna, niska zabudowa Funkcjonalne układy mieszkań Miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł80 m² 10 437,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 80m2, piętro 5/7 z windą w budynku 1982 r., Praga Południe- Gocław. Mieszkanie do wprowadzenia się po ewentualnym odświeżeniu. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

577 428 zł64 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe do odbioru! Idealne Dla rodziny mieszkanie z Osobną Kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

490 000 zł95 m² 5 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Ofertą sprzedaży jest dwupoziomowe mieszkanie o pow. 95 mkw. zlokalizowane w spokojnej i zielonej części miasta na osiedlu dzielnicy Lisiniec. Układ funkcjonalny nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Świebodzice,dolnośląskie

245 000 zł48 m² 5 061,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, usytuowane w zielonym zakątku Świebodzic, na terenie osiedla Piastowskiego. Oferowana nieruchomość składa się ze słonecznego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Trzebnica,dolnośląskie

390 000 zł70 m² 5 535,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania o pow. 70,5 m2 z centrum miasta Trzebnica, tuż obok Urzędu Miasta. Na pow. mieszkania składają się: 3 pok. o pow.25,12,11, kuchnia 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł47 m² 10 851,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na bezpiecznym, spokojnym osiedlu na zielonej Białołęce. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 47m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł46 m² 13 757,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

English version below Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji Next Ursus - przy ul. Habicha, o powierzchni 45,72 m2. Mieszkanie jednostronne, zlokalizowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł58 m² 9 709,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,57 m2, zlokalizowane na parterze budynku, wchodzącego w skład kameralnego osiedla w Rembertowie. Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł62 m² 11 596,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. W najbliższym otoczeniu pełne zaplecze handlowo-usługowe, przystanki komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, skm), szkoła podstawowa, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domeyki

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł56 m² 13 296,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

English version below Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe - Grochowie-Gocławku, przy ul. Domeyki 19, o powierzchni 56,33 m2. Mieszkanie dwustronne, zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koralowa

Gdańsk,pomorskie

400 000 zł45 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Możliwość nabycia przez Obcokrajowców bez zgody Ministerstwa. Mieszkanie: lokal składa się z dwóch sypialni, salonu, kuchni z oknem (otwartej na salon, możliwość łatwego wyodrębnienia),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

498 000 zł69 m² 7 259,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania mieszkanie na osiedlu Mieszka I w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 68,6 m2, zlokalizowanych na 4 piętrze, 4-piętrowego bloku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

389 236 zł45 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja gotowa w czerwcu 2023 r. Mieszkanie 2-pokojowe - idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Dogodna lokalizacja: - sklepy i punkty usługowe w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Husa

Warszawa,mazowieckie

788 000 zł80 m² 9 788,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Białołęka (po prawej stronie Wisły), w odległości około 13,6 km od centrum Warszawy. Mieszkanie, które mam przyjemność Państwu zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł53 m² 7 585,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 52,6 m2. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy z 1905 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

395 000 zł45 m² 8 702,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal mieszkalny o powierzchni 45,39 m2, zlokalizowany w bardzo zielonej części miasta - Nowej Hucie na osiedlu Szkolnym. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38m2 w ścisłym centrum Katowic, w prestiżowej inwestycji Sokolska Towers 30. Mieszkanie Mieszkanie położone na 9 piętrze: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Arctowskiego

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł70 m² 11 510,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja wyjątkowe mieszkanie Z ogrodem W najbardziej prestiżowej części wrocławia Lokal położony jest na pierwszym piętrze zadbanego, dwupiętrowego budynku w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 900 zł50 m² 5 972,03 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 11-pietrowym wieżowcu na granicy osiedli Bartodzieje i Bielawy. Mieszkanie zajmuje powierzchnie 50 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

190 000 zł28 m² 6 690,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Dominanta Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie usytuowane w Środzie wielkopolskiej przy ulicy 20-ego Października. Lokalizacja Ścisłe centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zabobrze II

Jelenia Góra,dolnośląskie

470 000 zł76 m² 6 221,87 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje przestronnego słonecznego mieszkania. Lokal znajduje się na 7 i ostatnim piętrze wieżowca na osiedlu Zabobrze II. Powierzchnia mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Łódź,łódzkie

270 000 zł47 m² 5 715 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie na rogatkach - Bałuty ul. Aleksandrowska cena: 270.000 zł DLA KOGO?: - dla inwestora, dla pary, dla rodziny Podstawowe informacje: - 47,24 m2 - 2 rozkładowe pokoje - stan lokalu: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dygata

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł49 m² 18 389,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zamieszkaj w komfortowym, 2-pokojowym apartamencie blisko centrum, przemieszczaj się po Warszawie szybko i wygodnie oraz ciesz się dostępem do zieleni! Mieszkanie jest dostępne od razu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 900 zł33 m² 9 693,94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 33m2 Salon z aneksem, sypialnia w nowym bloku na Nowoczesny Osiedlu Fordon. Mieszkanie w sześciopiętrowym bloku na 4 piętrze wykończone wysoki standard : -aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

1 348 900 zł115 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament 4-pokojowy wilanów zawady 114,80m2 Projekt układu mieszkania jest funkcjonalny, wygodny. Zapewnia wysoki komfort życia i bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Felin

Lublin,lubelskie

577 570 zł83 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 82,51 m2 na III p. w III piętrowym bloku na Felinie. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 40,31 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

874 000 zł76 m² 11 424,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz bez podatku pcc! Bardzo ładne 4-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2022 roku przy ulicy Kopernika na Osiedlu Bema niemal w samym centrum Białegostoku. Nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zachód

Stargard,zachodniopomorskie

319 000 zł42 m² 7 595,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest własnościowe dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na Osiedlu Zachód w Stargardzie. Na powierzchnię 42 m2 składają się: - salon w wyjściem na balkon - widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

251 920 zł34 m² 7 302,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Gniezno,wielkopolskie

295 000 zł43 m² 6 852,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym, balkonem oraz piwnicą (łącznie 43,05m2) Salon z aneksem 22,77m2, pokój 11,71m2, łazienka 5,31m2 piwnica 3,26m2 Mieszkanie znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Juranda

Pszów,śląskie

189 000 zł37 m² 5 116,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane mieszkanie odświeżone do wprowadzenia od zaraz. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal bliskość szkoły/przedszkola Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Lublin,lubelskie

528 000 zł44 m² 12 135,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin lublin - śródmieście! najlepsza lokalizacja W mieście! bez prowizji! bez podatku pcc! ogrzewanie miejskie - bez piecyków! brak gazu W budynku! już dziś zarezerwuj dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

567 000 zł41 m² 13 788,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Śródmieście Gdańska jest oddalone o 4 km, a obwodnica o 5 km. Najbliższy przystanek tramwajowy znajduje się kilka minut spacerem, skąd mamy dogodny dojazd do Śródmieścia i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarpanowa

Szczecin,zachodniopomorskie

494 000 zł64 m² 7 660,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe w pięknej i pożądanej lokalizacji - osiedle Kijewo, ul. Tarpanowa. Mieszkanie bardzo słoneczne i ciepłe, rozkładowe.