dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 176 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 176 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

606 476 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >metraż 56,68 m2 >numer E2-4 >pokoje 3 >piętro: 0 (parter) >cena 606 476 zł >cena za 1 m2 - 10 700 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 22,82 m2 >sypialnia 9,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

690 000 zł71 m² 9 718,31 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie położone na szóstym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku nr 46 przy ul. Dywizjonu 303. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, duża loggia z ładnym widokiem, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Nowogród Bobrzański,lubuskie

219 999 zł52 m² 4 247,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,80 m2 położone w pięknej okolicy Nowogród Bobrzański. Mieszkanie przytulne i ciepłe (blok ocieplony), mieszczące się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł53 m² 13 289 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

English below! Polecam sprzedaż gotowe do wprowadzenia, w pełni umeblowane, mieszkanie w centrum Wrocławia ul Legnicka. Prezentowane mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Żelazna

Kraków,małopolskie

332 850 zł19 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta W samym centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 19,02.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł48 m² 14 849,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Nowolipki , 3- pokojowe mieszkanie znajdujące się na II piętrze, w kamienicy z 1952 r. Na powierzchni 48,15 m2 znajduje się duży pokój, 2 sypialnie, kuchnia, łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pohulanka

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł56 m² 13 717 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.50m2 w pełni wyposażone i umeblowane - gotowe do wprowadzenia znajdujące się na nowym Osiedlu Wilno przy ulicy Pohulanka. Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

370 000 zł28 m² 13 237,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży apartament znajdujący się w nowoczesnym budunku ze spa w Górnym Karpaczu. Lokal o pow ok 28 m2 mieści się na 3 piętrze budynku z winda. W jego skład wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubartowska

Lublin,lubelskie

320 000 zł50 m² 6 446,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie, zlokalizowane w centrum miasta, przy ul. Lubartowskiej, składające się z: - pokoju dziennego (salonu), połączonego z kuchnią, - przestronnej sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ametystowa

Lublin,lubelskie

670 000 zł110 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przedmiotem sprzedaży jest niezwykle urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie dwupoziomowe, zlokalizowane przy ul. Ametystowej. Prezentowana nieruchomość składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Drabinianka

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł66 m² 7 680,72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Nowa cena! Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży ciepłego, przytulnego, rodzinnego 3 pokojowego mieszkania przy ul. Granicznej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witosa

Sierpc,mazowieckie

479 000 zł72 m² 6 699,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie ul.Witosa 71,50m2 II piętro, 3 pokoje , kuchnia z salonem oraz łazienka. Do mieszkania przynależy piwnica oraz duży balkon. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Popularna

Warszawa,mazowieckie

557 634 zł39 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >stan deweloperski >mieszkanie o powierzchni 39,27 m2 >jasne >komfortowe >mieszkanie jest dobrze doświetlone >wysokie okna >z aneksem kuchennym >kameralna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gościnna

Rzeszów,podkarpackie

369 000 zł52 m² 7 041,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka - ul. Gościnnej lokalizacja: budynek położony w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

1 596 504 zł132 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Proponujemy komfortowy apartament na ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca. W całym budynku jest łącznie 9 mieszkań. Okna wychodzą na 3 strony świata. Z salonu wyjście na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamińskiego

Opole,opolskie

511 610 zł47 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję pod nazwą atlantis prestige park realizowaną we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka, przy ul. Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzywoń

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł59 m² 11 016 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 59 m 3 pokoje ulica Anieli Krzywoń Bemowo Jelonki. Po remoncie, nowe drzwi wewnętrzne panele, nowa zabudowa kuchni sprzęt agd, zmywarka jeszcze na gwarancji. W mieszkaniu 3 szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

520 928 zł47 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w Poznaniu. Murapol Zielony Żurawiniec to nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej i zielonej części Poznania. Powstaje przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podhalańska

Łódź,łódzkie

264 000 zł38 m² 6 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje 37,64m2 na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym Pełna własność Częściowo rozkładowe - wejście z dużego pokoju do kuchni i mniejszego pokoju. Słoneczne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

857 000 zł48 m² 17 947,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Klimatyczne, 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 47,75m2, usytuowane na 2 piętrze w kamienicy z windą na warszawskim Mokotowie. Teren ogrodzony, brama na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Czyżyny

Kraków,małopolskie

809 945 zł70 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe apartamenty kraków-czyżyny ok. Centrum handlowego "M1" 0% prowizji oferta dostępna tylko W naszym biurze Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku krakowskim dewelopera, to 4-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dambonia

Opole,opolskie

297 000 zł34 m² 8 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Opolu os. Dambonia na III piętrze o pow. 34,50 m2, które składa się z pokoju połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chińska

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł86 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

4 kawalerki/ wynajem/duże/brochów Duże mieszkanie składające się z czterech mniejszych apartamentów z antresolami. Idealne na wynajem rocznie dochód na czysto ponad 87 000. W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lipnicka

Bielsko-Biała,śląskie

395 000 zł46 m² 8 540,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentuję mieszkanie na nowym osiedlu przy ul.Lipnickiej z dobrym dojazdem do centrum. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majakowskiego

Wrocław,dolnośląskie

414 998 zł54 m² 7 728,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie na Wrocławskich Kuźnikach- ul. Majakowskiego, do generalnego remontu o powierzchni 53,6m2 Dodatkowo do mieszkania przynależy również piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

595 000 zł65 m² 9 111 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

+ oferta zarezerwowana + Polecam serdecznie nietuzinkowe, klimatyczne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3 pok. z osobną kuchnią w doskonałej lokalizacji przy ul. Św. Rocha, blisko Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł88 m² 15 382 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Opis Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny 4-pokojowy apartament o pow. 87,70 m2 usytuowany na czwartym piętrze w apartamentowcu z 2021r. Lokalizacja Kameralna inwestycja zlokalizowana przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kniaziewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

278 000 zł36 m² 7 626,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

: krótko: mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu położonym w samym sercu Stawek u zbiegu ulic Kniaziewicza i Łącznej. Mieszkanie przekona nawet najbardziej wymagającego nabywcę czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł96 m² 8 843,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oltaszyn 4 pokoje /100m2 lux z 2007 Roku Komfortowe, w pełni urządzone i wyposażone mieszkanie dwupoziomowe. Budynek z 2007 r. 3 piętro. Szeroka klatka schodowa. W pobliżu tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

391 000 zł28 m² 13 860,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Miasteczko nova ochota 10 od Viktoria Dom. Miasteczko Nova Ochota 10 to następny etap nowoczesnej, silnie rozwijającej się inwestycji w dzielnicy Włochy. Etap 10 inwestycji Miasteczko Nova Ochota to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nadodrze

Opole,opolskie

317 000 zł51 m² 6 215,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

J eśli szukasz dużego 2 pokojowego mieszkania blisko centrum miasta, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Nadodrze pomieszczenia : - Dwa pokoje - Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży mieszkanie o super układzie. 2 komfortowe pokoje wraz z widną i oddzielną kuchnia, łazienką z wc oraz przestronnym przedpokojem. Własność: odrębna własność - jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

663 500 zł54 m² 12 287 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zalety nieruchomości: 25 minut pieszo do plaży; 5 minut pieszo do przystanku autobusowego (227); 5 minut pieszo do przystanku tramwajowego (2, 4, 8, 12); 20 minut pieszo do stacji skm (gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

279 000 zł38 m² 7 284,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe 38,30 m2. balkon, IX piętro w wieżowcu, standard do remontu, opole - Centrum, plac Teatralny. Proponujemy funkcjonalne mieszkanie o pow. użytkowej 38,30 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł57 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, do którego można wprowadzić się od zaraz. Mieszkanie przeszło generalny remont i zostało wyposażone w nowe meble i sprzęt. W mieszkaniu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

610 995 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania deweloperskie kraków - podgórze ok. UL. Myśliwskiej | bezpośrednie sąsiedztwo parku Pragniemy zaprezentować Państwu urokliwą inwestycję deweloperską składającą się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśnych Skrzatów

Poznań,wielkopolskie

509 000 zł60 m² 8 554,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam ofertę 3 - pokojowego mieszkania położonego na Poznańskim Marcelinie w nowo budowanym osiedlu "zacisze Marcelin" opis inwestycji Zacisze Marcelin to nowoczesna inwestycja zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

120 000 zł26 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 26 m kw. znajdujące na 2 piętrze, dwupiętrowej kamienicy usytuowanej w otulinie Parku Centralnego, w Świdnicy. Nieruchomość od lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

662 000 zł57 m² 11 614 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży Apartament usytuowany na 4 piętrze na Bartodziejach. Strzeżone, monitorowane osiedle. Łączna powierzchnia to 57 m2, salon z aneksem kuchennym, sypialnia z garderobą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Środmieście

Katowice,śląskie

226 273 zł37 m² 6 099 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

*** nowa inwestycja *** Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,1 m 2. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4-piętrowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł124 m² 7 287,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwupoziomowe, 5 - pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Lazurowej 18a, usytuowanym w cichej, zielonej części warszawskiego Bemowa - w bliskim.