dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

338 300 zł36 m² 9 397 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

376 908 zł41 m² 9 233 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór po wpłacie 100%. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Talarowa

Warszawa,mazowieckie

425 250 zł35 m² 12 139,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja Essentiel to dwa 3-piętrowe zaprojektowane z pomysłem budynki, w których łącznie znajduje się 167 mieszkań od Bouygues Immobilier - firmy o międzynarodowym zasięgu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

356 542 zł41 m² 8 703 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

344 097 zł36 m² 9 574 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waryńskiego

Łódź,łódzkie

432 680 zł51 m² 8 511 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Możliwość wyboru mieszkania na wyższym piętrze. Dostępne metraże mieszkań 3-4-pokojowych :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

420 709 zł51 m² 8 209 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartoka

Łódź,łódzkie

445 000 zł63 m² 7 021,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferta bezpośrednio od właściciela! Dzień dobry! Mam do zaoferowania bardzo układne i przestronne rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,38m2 + piwnica. Gotowe do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojciecha

Katowice,śląskie

269 000 zł48 m² 5 553,26 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania słoneczne i przytulne dwupokojowe mieszkanie w Katowicach. Nieruchomość znajduje się przy ul. Wojciecha w dzielnicy Giszowiec, na dziesiątym piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

340 500 zł37 m² 9 291 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

456 742 zł56 m² 8 159 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waryńskiego

Łódź,łódzkie

547 065 zł81 m² 6 746 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Do mieszkania przynależy ogród ok 75m2 , który stanowi dodatkową powierzchnię , za którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

341 829 zł35 m² 9 865 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Możliwość zakupu mieszkania w trakcie realizacji ( budowy) W ofercie również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Frydrychowicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 000 zł52 m² 8 952,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

NA sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie 52m2 - fordon os. Pod skarpą - świetna lokalizacja w otoczeniu zieleni - nowe budownictwo - bardzo duży balkon - 1 piętro - gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Łódź,łódzkie

282 418 zł28 m² 9 979 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

340 003 zł37 m² 9 249 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

355 682 zł41 m² 8 703 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

367 732 zł37 m² 9 917 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów,- Nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do prezentacji W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syrenki

Łódź,łódzkie

532 000 zł74 m² 7 175,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedajemy 74-metrowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze 4-piętrowego bloku przy Placu Słonecznym na Radogoszczu w Łodzi. Mieszkanie jest bardzo jasne i posiada ciekawy układ. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sopot,pomorskie

1 320 000 zł70 m² 18 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie posiadające 3 oddzielne wejścia, co umożliwia wydzielenie dwóch lub trzech niezależnych mieszkań. Położone w niesamowicie atrakcyjnej lokalizacji, oddalone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

364 573 zł41 m² 8 973 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rokitki

Rokitki,pomorskie

291 845 zł50 m² 5 838 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Informacje: ** duże odległości pomiędzy budynkami, nie zaglądamy sąsiadom w okna **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

895 000 zł56 m² 15 982,10 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie, znajduje się na szczytowym piętrze wieżowca z 2019 roku. Nieruchomość nie wymaga żadnego wkładu własnego, sprzedaż wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Kraków,małopolskie

657 000 zł36 m² 18 496,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Wyjątkowa oferta - nieruchomość W unikatowej kamienicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

364 042 zł41 m² 8 931 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

326 981 zł36 m² 9 211 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

395 800 zł48 m² 8 246 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżykowskiego

Lubin,dolnośląskie

355 000 zł64 m² 5 546,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje bezczynszowe, II piętro Lubin os. Ustronie III Mieszkanie położone w jednym z najnowszych budynków na osiedlu. Opłata dla zarządcy budynku tylko 233 zł. Własne, indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

393 499 zł51 m² 7 729 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiełbaśnicza

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł32 m² 15 846,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa lokalizacja! Centrum Starego Miasta - 350 m od Rynku Wrocławia. Kawalerka na 1p. zadbanej kamieniczki. Na sprzedaż kawalerka o pow. 32,5 m2 z piwnicą przy ul. Kiełbaśniczej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Struga

Kraków,małopolskie

485 000 zł56 m² 8 615 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Oferujemy na sprzedaż ustawne 3 pokojowe mieszkanie w historycznej części Huty w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przestronny przedpokój - duży ustawny pokój - drugi ustawny pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

390 758 zł50 m² 7 779 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rokitki

Rokitki,pomorskie

244 440 zł37 m² 6 605 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

798 000 zł120 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 120m2 (po podłodze), ~49m2 powierzchni użytkowej. Mieszkanie mieści się na 7 piętrze 7-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wenecja

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł84 m² 13 772 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***nowa oferta na rynku -mieszkanie w Starym Mieście ul. Wenecja*** Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie o powierzchni 83,50 m2 mieszczące się na 3 piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

528 656 zł56 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonami w stanie deweloperskim. Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zacharzyce

Zacharzyce,dolnośląskie

299 000 zł37 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 tanie pokoje/ Zacharzyce Opiekun oferty: tel. Otoczenie: nowoczesne, kameralne osiedle składające się z kilku 2-piętrowych budynków znajduje się w podwrocławskich Zacharzycach. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

443 568 zł55 m² 8 014 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

473 601 zł50 m² 9 464 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 76m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.