dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

510 000 zł73 m² 6 998,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku z 1997 roku na Bartodziejach. Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie / adaptowana z 3 pokojowego ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

676 200 zł74 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Na sprzedaż komfortowe 4-pok. mieszkanie sprzedawane w podwyższonym standardzie deweloperskim. Osiedle posiada świetną komunikacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł47 m² 18 532,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, szybko znajdziemy mieszkanie dopasowane do państwa potrzeb. Kupując z nami zyskujesz bezpieczeństwo i pewność. Zabezpieczamy transakcje! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

682 640 zł64 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Podgórzu Duchackim bez prowizji I pcc metraż: 64,40 m2 piętro 6 cena: 682 640 pln inwestycja Wysoka jakość wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

373 611 zł42 m² 8 828 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brukselska

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł45 m² 14 617,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie Prezentowane mieszkanie ma 45,15 m2 i wymaga przeprowadzenia w nim drobnych prac odświeżeniowych, dzięki czemu nowy właściciel będzie mógł nadać mu preferowany przez siebie styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

604 264 zł68 m² 8 839 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rokitki

Rokitki,pomorskie

244 440 zł37 m² 6 605 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Informacje: ** duże odległości pomiędzy budynkami, nie zaglądamy sąsiadom w okna **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

430 674 zł51 m² 8 369 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

340 500 zł37 m² 9 291 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł26 m² 14 038,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Top/fabryczna/lubuska/po remoncie/balkon/kw Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1 pokojowy apartament z balkonem w centrum Wrocławia przy ul. Lubuskiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wysoki Stoczek

Białystok,podlaskie

346 000 zł60 m² 5 815,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

*** 3 niezależne pokoje *** *** os.WYSOKI STOCZEK *** PARTER *** Polecamy przytulne mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze budynku wielorodzinnego z windą na os. Wysoki Stoczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Łódź,łódzkie

315 718 zł32 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł35 m² 16 734,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż świetne mieszkanie po generalnym remoncie. 2 pokojowe mieszkanie przy Placu Hallera. Gdzie: szymanowskiego 8 (nowa Praga, plac Hallera, metro Dworzec Wileński) Metraż: 34,60 m2 Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł54 m² 11 869,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie położone w korzystnej lokalizacji na warszawskiej Woli (ul. Pustola 22). W skład nieruchomości (dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

326 981 zł36 m² 9 211 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł57 m² 12 456,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Inwestycja / 2 pokoje / osobna kuchnia / rozkładowe / 2 piętro / pod wynajem / 2003r. / balkon Na powierzchnię składa się : - osobna kuchnia - dwa pokoje - przedpokój - łazienka - balkon Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

364 100 zł66 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na Zabobrzu. Na powierzchnię użytkową 66,20m2 składa się: kuchnia, łazienka, wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Siechnice,dolnośląskie

455 000 zł61 m² 7 441 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: tel. Mieszkanie składa się z: -Pokoju dziennego z aneksem kuchennym 22,23m2 -dwóch sypialni -łazienki -garderoby -korytarza -balkonu -dodatkowe pomieszczenie - strych o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Funka

Wrocław,dolnośląskie

485 100 zł54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start Zakończenie budowy w Czerwcu, przekazanie kluczu do Września. Funkcjonalne mieszkanie na Poświetnem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrajna

Białystok,podlaskie

388 000 zł52 m² 7 475,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 51,9 m2 zlokalizowanego na osiedlu Słoneczny Stok przy ul. Skrajnej. Mieszkanie znajduje się na 3 parterze w budynku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

767 539 zł66 m² 11 589 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz atrakcyjnego apartamentu nad morzem? Ta oferta jest dla Ciebie. Apartamenty nad morzem: - zakup bez pcc i prowizji pośrednika czyli niższe koszty zakupu - lokalizacja 150 metrów od szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 595 zł63 m² 7 795 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

493 599 zł63 m² 7 779 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór po wpłacie 100%. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

362 806 zł41 m² 8 932 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022