dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

227 430 zł22 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości w centrum Poznania? Zadzwoń - umów się na spotkanie. Zapraszam na prezentację lokali pokazowych. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 000 zł49 m² 6 510,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (15m/10m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł20 m² 19 450 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz Nowo wyremontowanego mieszkania o ustawnym rozkładzie? Lubisz w 5 min dojechać do Centrum? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Budynek zlokalizowany jest w samym centrum atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Wałbrzych,dolnośląskie

223 000 zł49 m² 4 588,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Hetmańskiej na Podzamczu. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przedszkole, widok z okien na zielony skwer, w kościół, plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

377 009 zł56 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strońska

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł108 m² 18 425,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 4 pokojowe 107,55m2 z balkonem, tarasem lub ogrodem cena od 1 990 000,00 pln do negocjacji (bez prowizji) Więcej informacji i pełna oferta pod nr tel. Nowa inwestycja na Bemowie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Siemianowice Śląskie,śląskie

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w kamienicy o powierzchni 60m2 w skład którego wchodzą: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nizinna

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł33 m² 14 908,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Jeśli szukasz dogodnie położonego mieszkania to biuro nieruchomości findsquare ma do zaoferowania jednopokojowe, przestronne mieszkanie, w którym dzięki ciszy i bliskości zieleni znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Izbicka

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł120 m² 12 543,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Idealny apartament w Wawrze na osiedlu Radość Do sprzedania dwupoziomowy apartament o wysokim standardzie, który znajduje się w Wawrze, na osiedlu Radość. Powierzchnia 119m2. Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akacjowa

Żelków-Kolonia,mazowieckie

359 000 zł79 m² 4 544 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Tylko u Nas. Na sprzedaż lokal mieszkalny o charakterze segmentu o powierzchni 79m2 w cichej okolicy w Żelkowie Kolonia, blisko Siedlec. Cały szeregowiec składa się z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukaszewicza

Poznań,wielkopolskie

439 000 zł36 m² 12 194,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Świeżo po remoncie, klimatyczne mieszkanie W rewitalizowanej dzielnicy łazarz, w pobliżu city parku, ul. Łukaszewicza 29C; 36 M2; 2 nieprzechodnie pokoje, aneks kuchenny, piwnica oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

332 162 zł42 m² 7 955,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia! miejsce naziemne oraz ogródek w Cenie! Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 3 min od Parku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

389 999 zł36 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Obornicka/różanka/2 pok./LOGGIA/WINDA/PIWNICA/TOP! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem typu loggia i przynależną piwnicą. Apartament mieści się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osowa

Gdańsk,pomorskie

889 000 zł94 m² 9 428,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjna oferta bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Przestronne 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu położonym nad Jeziorem Osowskim, w części Chwaszczyna zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie W samym centrum Bydgoszczy! Mieszkanie o metrażu 48 m2 składa się: * z aneksu kuchennego połaczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Wrocław,dolnośląskie

549 999 zł45 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biskupin-grunwald /2 pok. osobna kuchnia / rozkład Polecamy na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe, mieszkanie z osobną kuchnią. Mieszkanie jest zlokalizowane w spokojnej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowowolska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł46 m² 10 824,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie wykonanym rok temu ( z wymianą wszystkich instalacji na nowe) Ulica Stalowowolska. Pełna własność z księga wieczystą Drugie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Sianożęty

Sianożęty,zachodniopomorskie

453 916 zł35 m² 12 902 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% pcc 0% prowizji Apartamenty nad morzem - kup, zarabiaj, wypoczywaj! Oferta Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowy apartament położony na IV piętrze w nowej inwestycji Apartamenty Sianożęty. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 805 000 zł118 m² 15 296,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Niniejsza oferta dotyczy pięciopokojowego mieszkania w inwestycji przy ul. Popularnej. (english describtion below) mieszkanie Mieszkanie jest dwupoziomowe (z antresolą). Na dole znajduje się wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł44 m² 13 068 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel / whatsapp: witam, na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 6m2. Mieszkanie sprzedawane jest z całym wyposażeniem agd. W pełni wyposażona kuchnia - zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Będzin,śląskie

159 000 zł37 m² 4 297,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko teraz taka cena! Będzin Grodziec ul. Traugutta. 2 pokoje ,kuchnia osobna z oknem. Nieruchomość położona na 3 piętrze w niskim bloku bez windy. Atutem mieszkania są niskie opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacciarellego

Wrocław,dolnośląskie

388 000 zł35 m² 11 085,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży wygodna 35 m2 kawalerka w pobliżu Uczelni awf Wrocław opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, budynek z windą W pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

250 000 zł49 m² 5 122,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia mieszkanie rozkładowe, położone w dzielnicy Trzech Wieszczów. Położone na pierwszym piętrze, w trzypiętrowym bloku. Na powierzchni 48,8 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

961 775 zł73 m² 13 175 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun oferty tel. 3 pokojowy apartament W stylu loftowym W centrum miasta Nieruchomość o powierzchni 73 m2 składa się z: - salonu 25,2 m2 - Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

341 978 zł38 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołaśka

Kraków,małopolskie

599 000 zł62 m² 9 646 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ustawne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 62,1 mkw. położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej - Zachód przy ul. Gołaśka. Lokal dostępny w terminie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł49 m² 6 556,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż bardzo fajne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,81 m 2 , mieszczące się na parterze w bloku w Fordonie na os. Bajka. W skład pomieszczeń wchodzą: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Południowa

Plewiska,wielkopolskie

368 000 zł38 m² 9 722,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokal z ogromnym potencjałem mieszkalnym, a także inwestycyjnym! Polecam przytulne 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń w Plewiskach na osiedlu Brzozowy Gaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruszcowa

Kielce,świętokrzyskie

435 000 zł56 m² 7 768 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania które znajduję się na 1 piętrze w bloku. Blok przy ul. Kruszcowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

389 000 zł65 m² 5 977,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz urządzonego z gustem mieszkania niewymagającego żadnych nakładów? Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 65,08 m2, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gliwice,śląskie

499 000 zł86 m² 5 829,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przestronne mieszkanie przerobione na cztery kawalerki pod wynajem. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grunwaldzka

Pobierowo,zachodniopomorskie

589 999 zł37 m² 15 945,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament 100m od morza. Pow-37m2 pokoje -2 łazienka-1 kuchnia -1 balkon -1 Na sprzedaż apartament o pow 37m2 składa się on z salonu z aneksem kuchennym sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł66 m² 9 848,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwustronne, narożne w stanie deweloperskim! Piękny widok na zbiornik retencyjny. Budynek oddany do użytku w 2022 roku. Podwyższony standard wykonania (tynki, 3 szybowe okna, parapety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

505 000 zł79 m² 6 373,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Gromskiego na osiedlu Staromieście. Mieszkanie usytuowane jest na 3 i 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogórze Górne

Gdynia,pomorskie

410 000 zł56 m² 7 360,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkanie w gdyńskiej dzielnicy Pogórze Górne! Lokal mieszkalny o powierzchni 55,7 m2 usytuowany jest na 4 piętrze i składa się z: - przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Rzeszów,podkarpackie

395 000 zł59 m² 6 733,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie na piętrze w komfortowej lokalizacji na os. Biała przy ulicy Świętojańskiej w Rzeszowie. Prezentowany projekt to lokal na piętrze o powierzchni 58,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrowska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

325 000 zł49 m² 6 687,24 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

M4 na Osiedlu Kazimierza Wielkiego indepro Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie słoneczne, nie wymaga dodatkowych nakładów do zamieszkania. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmuntowska

Kraków,małopolskie

495 000 zł42 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w okolicy ul. Zygmuntowskiej w Krakowie. Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Wieliczka,małopolskie

535 000 zł62 m² 8 560 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 62,50m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, trzech osobnych sypialni oraz łazienki. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone. Ekspozycja zachód. Ogrzewanie centralne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Częstochowa,śląskie

190 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest jednopokojowe mieszkanie w dzielnicy Raków o pow. 38 mkw. zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku. Nieruchomość do odświeżenia, okna plastikowe. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł44 m² 12 443 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po generalnym remoncie. Gotowe do wprowadzenia. Ciche i słoneczne. Szkoła podstawowa i przedszkole po drugiej stronie ulicy. Wokół tereny zielone i kilka placów zabaw. Mnóstwo.