dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

559 550 zł29 m² 19 605,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

0% podatku pcc. 0% prowizji. Idealna pod wynajem kawalerka z oddzielną kuchnią na Górnym Mokotowie. Metraż 28,54 mkw, w tym salon 17,7 i kuchnia 4,7 mkw. Komunikacja: autobus 200m, tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

K omfortowe 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w bloku w centrum Bydgoszczy. Mieszkanie wyremontowane, niewymagające nakładu finansowego, gotowe do wprowadzenia. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł79 m² 6 035,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura doradzamynieruchomości.pl przedstawiamy Państwu dwustronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie na ulicy Janusza Korczaka. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komorowska

Pruszków,mazowieckie

483 000 zł35 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, piękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,18 m2 w najbardziej pożądanej lokalizacji Pruszkowa (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

725 000 zł64 m² 11 275,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje | 64,30 m2 | ul. bł. Karoliny | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 64,30m2. Położone jest na siódmym piętrze wysokiego 8-piętrowego bloku z windą wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 089 000 zł87 m² 12 517,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowy 4-pokojowy apartament na Jarach w nowym bloku Na sprzedaż komfortowy apartament w kameralnym bloku z 2019 roku z pięknym przynależnym na własność 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sochaczewska

Gdańsk,pomorskie

442 000 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Okazja! Nowa cena! Na sprzedaż - przytulne mieszkanie o pow.44.2m2 usytuowane w bardzo rozwijającej się pod każdym względem dzielnicy Gdańsk-Wrzeszcz. Nieruchomość znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pretficza

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Po remoncie - pięknie wykończone!. Polecam i zapraszam na prezentację! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Funkcjonalne mieszkanie składa się: - salonu połączonego z kuchnią: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

435 000 zł58 m² 7 556,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Jana Olbrachta. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich pozwoliły nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stawowa

Marki,mazowieckie

400 000 zł54 m² 7 473,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc! Bez prowizji! nowa inwestycja! Dostępne mieszkania 2, 3-pokojowe z ogródkiem na parterze lub I i II piętrze z tarasem lub ogródkiem. Kameralna, niska zabudowa trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł32 m² 9 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w nowym bloku na Czyżkówku Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w kameralnym bloku na Czyżkówku Na sprzedaż świeżo wykończone, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

649 000 zł57 m² 11 334,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie w świetnym stylu? Zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Oferta sprzedaży 3 pokojowego apartamentu o metrażu 57,26m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

484 487 zł51 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Staroniwa ul. Wywrockiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mierzyn,zachodniopomorskie

740 000 zł68 m² 10 882,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3-pokojowe, nowocześnie urządzone, rozkładowe mieszkanie, w samym sercu Mierzyna! Mieszkanie położone na 1 piętrze 4-lokalowego budynku z roku 2021. Wykończenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

438 000 zł72 m² 6 041,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne, zadbane mieszkanie M4, 72,5 m2. Mieszkanie usytuowane jest na IV piętrze w bloku Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na powierzchnię którego składają się: salon 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł58 m² 6 637,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2, zlokalizowane przy ul. Solarza na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

339 000 zł59 m² 5 707,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Piaski w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość mieści się na ostatnim piętrze w niskim czteropiętrowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

515 000 zł48 m² 10 720,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,04m2, położone przy ulicy Dworskie Ogrody. Usytuowane na parterze w dwupiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

344 610 zł49 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Dębickej. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich pozwoliły nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Kielce,świętokrzyskie

449 000 zł61 m² 7 403 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Cena do negocjacji! możliwa zamiana! Mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Gagarina w Centrum Mieszkanie ciepłe i słoneczne, usytułowane na parterze w bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

498 000 zł47 m² 10 645,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 47m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Widokowej. Nieruchomość usytuowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Majowe

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł49 m² 7 331,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie spółdzielczo własnościowe! Nieruchomość położona na 4 piętrze niskiego bloku w prawobrzeżnej części Szczecina, os. Majowe. Можливість.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

730 000 zł67 m² 10 895,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowy apartament w apartamentowców na osiedlu Perłowa Dolina Komfortowy apartament w apartamentowcu na Szwederowie Na sprzedaż świeżo wykończone, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

219 000 zł51 m² 4 294,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w znakomitej okolicy! Jeśli poszukujesz dużego mieszkania blisko centrum ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 503 817 zł46 m² 32 964 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do kupna luksusowego mieszkania w pięknym, zabytkowym budynku, położonym w sercu Świnoujścia, tuż przy głównej promenadzie. Mieszkanie to jedno z 37 apartamentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Łódź,łódzkie

479 000 zł60 m² 8 010,03 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie z balkonem typu loggia na Manhattanie. Składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, dwóch pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wanną, osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

369 000 zł55 m² 6 723,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Krakowskiej. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich pozwoliły nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

378 000 zł61 m² 6 148,34 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję realizowaną przy ulicy Technologicznej w Rzeszowie. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł36 m² 8 938,39 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M3/35,36m2, usytuowane na II piętrze w kamienicy. na Wilczaku Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 35,36 mkw. (os. Wilczak). Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł60 m² 7 586,78 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe nowocześnie urządzone 4 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze we wieżowcu w dzielnicy Szwederowo. Pokoje ustawne o pow. 25m2;12m2, 9m2 i 8m2. Na podłodze panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

234 968 zł26 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Architektów. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich pozwoliły nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urocza

Rzeszów,podkarpackie

299 900 zł32 m² 9 905,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Uroczej w Rzeszowie. Nowa Urocza jest kameralną inwestycją mieszkaniowo usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeliwna

Gdynia,pomorskie

555 000 zł62 m² 8 980,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nie czekaj jutro może być tylko drożej!.Na sprzedaż ciepłe, funkcjonalne, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie w przyzwoitej cenie-wyremontowane i wykończone w wysokim standardzie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Warszawa,mazowieckie

1 104 000 zł55 m² 20 072,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam mieszkanie do zakupu znajdujące się w prestiżowej inwestycji Capital Art Apartments powstałej w renomowanej pracowni Archiplan Studio Projektowe Ewa Widera, a wykonanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

582 170 zł56 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 55,71 m2 , usytuowane na 6 piętrze, oferowane w standardzie deweloperskim. Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym (19,50 m2), pokój (10,60 m2), pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

545 900 zł86 m² 6 347,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kup mieszkanie w pięknej lokalizacji i ciesz się każdym dniem! 16 luksusowych mieszkań położonych w kameralnym, ogrodzonym osiedlu przy wschodniej granicy Kielc. Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Nadodrze

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Ekskluzywny apartament o powierzchni 44,66 m i komorki 2,41m w okolicy ul. Otwartej. Doskonale zaaranżowany przez znanego wrocławskiego architekta. Wrocławski rynek w zasięgu 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskich

Lublin,lubelskie

475 000 zł53 m² 8 911,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na Czechowie ul. Braci Wieniawskich świeżo po generalnym remoncie. Usytuowane jest na parterze w niskim budownictwie. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

199 000 zł50 m² 4 020,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Boguszowie - Gorcach na Osiedlu Krakowskim. Nieruchomość usytuowana na wysokim parterze. Na powierzchnię 41,90 m 2 składa się: -.