dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

469 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne mieszkanie położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul. Jerzmanowskiego. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 1/4. Nieruchomość o powierzchni 47 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 100 zł30 m² 7 821,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu świetne rozwiązanie na zainwestowanie środków, ale również na własne potrzeby. Mieszkanie o powierzchni 30,04 m2 usytuowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł57 m² 6 254,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić na sprzedaż nowopowstałą inwestycje przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 57,46 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Metalowców

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł44 m² 9 410,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gądów / Park Zachodni / Widok na zieleń 2 pok. Polecamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowanie w okolicy ul. Lotników, przy wrocławskim Stadionie. Mieszkanie znajduje się na bezpiecznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

660 000 zł100 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe 3-pok.mieszkanie o pow.całkowitej ok 100m2/ użytkowej 67,9m2 w Gdyni na Wielkim Kacku w budynku Panoramy. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Pierwszy poziom:salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł30 m² 15 067,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Śródmieście-Wola, ul. Karolkowa Przestronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowana na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku wybudowanym w latach 50-tych. Dzielnica Wola będąca jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

467 000 zł38 m² 12 289,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Sopocie na Przylesiu. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w dziesięciopiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł73 m² 15 753,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W ofercie eleganckie, wykończone w wysokim standardzie według obowiązujących trendów mieszkanie o powierzchni 73m2 w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

506 003 zł39 m² 13 075 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: rp172-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji zalety mieszkania: - lokalizacja w centrum miasta- 1,6 km do Rynku - możliwość wydzielenia strefy nocnej - korytarz z miejscem na szafę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł66 m² 17 490,50 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty: - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, - ekspozycja południowo-wschodnia zapewniająca dobre doświetlenie i ciepło, - 15 minut piechotą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł18 m² 29 675,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Prezentowane mieszkanie to funkcjonalna i przytulna kawalerka do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy piwnica. Powierzchnia całkowita: 18,5 m2. Czynsz: 420 zł. Mieszkanie jest widne oraz ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 500 zł49 m² 6 091,84 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż ładne, zadbane mieszkanie M3, 49 m2. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w bloku Na sprzedaż mieszkanie składające się z - pokoju dziennego 22m2 - sypialni 9m2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

849 000 zł87 m² 9 712,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię do wyjątkowego miejsca. Odnowiona kamienica. Apartament z loftowym sznytem. A to wszystko na jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania - Jeżycach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł46 m² 17 362,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania na Śródmieściu - ul. Górnośląska (kilka minut spacerem do Łazienek królewskich)! Dla kogo? Jest to bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

556 000 zł59 m² 9 423,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Ponikwoda, na zamkniętym osiedlu. Lokal usytuowany budynku z 2015 r, budynek zadbany, ocieplony, estetyczne klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwarskiego

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe narożne mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem na okoliczną zieleń, zlokalizowane w pięknej parkowej okolicy na Mokotowie! - english describtion below -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

555 000 zł74 m² 7 541 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży duże i ustawne mieszkanie położone na os. Bolesława Śmiałego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

624 496 zł68 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 3 sypialni - łazienki - przedpokoju - balkonu lokalizacja I główne atuty: -w otoczeniu zieleni (park Brochowski).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

695 185 zł65 m² 10 667,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż narożne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni ~ 69,45 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: narożne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiartel

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł37 m² 15 725,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Widne, przestronne i ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,2m2 - świeżo po generalnym remoncie! Mieszkanie wynajmowane, możliwość kontynuacji umowy najmu na kolejny rok na korzystnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Szczecin,zachodniopomorskie

486 822 zł73 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam na prezentację mieszkania zlokalizowanego w Centrum Szczecina. Miejsce jest doskonale skomunikowane poprzez liczne linie tramwajowe oraz autobusowe. Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabskiego

Lublin,lubelskie

375 000 zł52 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ciepłe mieszkanie na parterze w niskim budynku z 2010 r. W skład mieszkania wchodzą: przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł48 m² 10 316,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na najbardziej prestiżowym osiedlu w Toruniu jakim jest Awangarda wybudowanym przez firmę lem_bud Mieszkanie znajduje się na parterze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

257 000 zł30 m² 8 586,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia. Bez prowizji. Do sprzedaży kawalerka w stanie deweloperskim, w nowym bloku z 2023 roku. Mieszkanie jednostronne, składające się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł97 m² 11 329,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż fantastyczne, duże, przestronne mieszkanie na Morenie. Idealne do zamieszkania przez rodzinę lub pod inwestycję. Mieszkanie posiada 4 sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym, ubikację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Godula

Ruda Śląska,śląskie

261 000 zł57 m² 4 547,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51m2 w skład którego wchodzi: - słoneczny salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Reda,pomorskie

375 909 zł48 m² 7 884 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Redzie. To doskonałe miejsce dla osób, które cenią sobie wygodę centrum miasta i ciszę przedmieścia. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

419 000 zł50 m² 8 457,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie idealne dla rodzin ceniących sobie spokój, ciszę i zieleń okolicy przy jednoczesnej bliskości centrum. To jasne i rozkładowe mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

497 000 zł30 m² 16 566,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko Wola / Metro Ratusz Arsenał / 30 m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wazów

Zielona Góra,lubuskie

320 000 zł50 m² 6 349,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, z balkonem oraz piwnicą, na 1. piętrze w bloku 4 piętrowym w centrum miasta, na os. Wazów w Zielonej Górze. Mieszkanie po remoncie, blok ocieplony, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bojano,pomorskie

599 000 zł58 m² 10 256,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bojano - Mieszkanie 3 pokojowe 58,4 m2 w domu typu bliźniak z ogródkiem. Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie o łącznej powierzchni 58,4 m2 na parterze- salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Dopiewiec

Dopiewiec,wielkopolskie

230 000 zł27 m² 8 394,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gorąco polecamy nową ofertę. Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 27,4 mkw z balkonem w bloku z 2022 roku. Mieszkanie w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przymiarki

Kraków,małopolskie

516 028 zł65 m² 7 889,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,4 m2 znajdujące się w nowo powstającej inwestycji w Krakowie przy ul. Przymiarki w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Kozłówce

Kraków,małopolskie

420 000 zł44 m² 9 451 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie do remontu w dzielnicy Bieżanów - Prokocim w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze z 4 kondygnacji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

918 000 zł80 m² 11 447,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Duże, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem. Z komórką lokatorską. Z miejscem w hali garażowej /za dodatkową opłatą 29 tys./. Zakup obowiązkowy. Możliwość sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kminkowa

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł73 m² 7 566,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj na Kminkowej 39a - Oferta tylko u nas! Na sprzedaż słoneczne, dwustronne (płn.-płd.) mieszkanie na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piotrowice

Katowice,śląskie

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz niedużego mieszkania o ciekawym układzie w częściowo umeblowane, w dobrym stanie technicznym idealne jako lokata kapitału. Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie nie zwlekaj.