dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

367 220 zł43 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszania! Rezerwacja spotkania możliwa jest od poniedziałku do soboty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

770 000 zł75 m² 10 267 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przedstawiam państwu dwupoziomowy apartament widokowy o pow. Użytkowej 56,40m2 dzięki skosom otrzymujemy znacznie większą powierzchnię po podłodze Lokal składa się z : - dwóch sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tczew

Tczew,pomorskie

336 680 zł34 m² 9 894 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Informacje: ** duże odległości pomiędzy budynkami, nie zaglądamy sąsiadom w okna **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rokitki

Rokitki,pomorskie

237 165 zł34 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

328 118 zł36 m² 9 165 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

330 252 zł35 m² 9 379 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

237 165 zł34 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

244 440 zł37 m² 6 605 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

376 908 zł41 m² 9 233 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór po wpłacie 100%. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

493 599 zł63 m² 7 779 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Wejherowo,pomorskie

390 000 zł53 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wejherowie z dużym balkonem po remoncie! Słoneczny lokal o powierzchni 53 m2 usytuowany jest na trzecim piętrze. Budynek ocieplony. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

563 321 zł68 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Tarnowskie Góry,śląskie

477 100 zł83 m² 5 748,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Pierwszy sprzedany apartament W cenie promocyjnej! nowe bezczynszowe apartamenty! kupujący nie płaci pcc! doskonała lokalizacja! ścisłe centrum! możliwe wykończenie pod klucz! Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

456 742 zł56 m² 8 159 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rokitki

Rokitki,pomorskie

244 440 zł37 m² 6 605 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Gdynia,pomorskie

579 678 zł47 m² 12 333,60 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bezpieczna lokata kapitału w nowy lokal na wynajem Jesteśmy autoryzowanym partnerem sprzedaży tej inwestycji. Posiadamy również inne lokale inwestycyjne w tym budynku. Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ostatnia

Kraków,małopolskie

398 000 zł26 m² 15 607,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o pow.25,50m2 z balkonem francuskim mieszczące się na 1-piętrze w 4-piętrowym budynku.Do mieszkania przynależy piwnica pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczawnica

Szczawnica,małopolskie

977 000 zł74 m² 13 202,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez pośredników Sprzedam designerski apartament 74m2 z piwnicą. Mieszkanie po gruntownym remoncie. Dodatkowo garaż. Apartament z salonem, 3 niezależnymi sypialniami, kuchnią, łazienką, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

415 000 zł60 m² 6 974,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Atrakcyjne mieszkanie Mieszksanie 59,5 m2 połżone na IV piętrze w bloku IV piętrowym. Mieszkanie rozkładowe dustornne składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i wc. Pokoje jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Poznań,wielkopolskie

555 000 zł48 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dostępne jest klimatyczne mieszkanie znajdujące się w rewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym pietrze i składa się z salonu z aneksem, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

2 900 000 zł94 m² 30 851,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni 94m2 zlokalizowanego w nowym apartamentowcu z 2022r. przy ul. Kościuszki w Krakowie. Budynek posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Szczepin

Wrocław,dolnośląskie

394 000 zł25 m² 15 554,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w ciszy i spokoju? Świetnie trafiłeś! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,33 m2, z balkonem. Mieści się ono w malowniczej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aldony

Gdańsk,pomorskie

1 289 000 zł118 m² 10 942,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

Główne atuty: - kamienica po rewitalizacji (odnowiona elewacja, dach, klatka schodowa) - położenie w najstarszej części Wrzeszcza - bliskość infrastruktury transportowej (pkp, skm, tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogielnicka

Grójec,mazowieckie

365 000 zł61 m² 5 984 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 3 pokojowe położone na Os. Targowica w Grójcu. Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki, wc oraz przedpokoju. Na podłogach parkiet, terakota, okna plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

335 000 zł48 m² 7 020,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania z balkonem zlokalizowanego w jednym z niskich bloków w dzielnicy Zaodrze w Opolu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sobieszów

Jelenia Góra,dolnośląskie

410 000 zł56 m² 7 321,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

M4/1 Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie w budynku 6 lokalowym w Sobieszowie. Mieszkanie o powierzchni 56m2 położone jest na parterze. Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

749 000 zł77 m² 9 734,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zarezerwuj teraz, a sfinalizuj Z kredytem 2%. Polecam na sprzedaż rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze w kamienicy położonej w Poznaniu przy ul. Głogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

701 349 zł64 m² 10 962 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane w malowniczej okolicy z przepięknymi widokami na Zatokę Gdańską, panoramę Gdyni oraz lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

405 000 zł59 m² 6 864,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż mieszkanie w Opolu Zaodrze. Lokal znajduje się na czwartym piętrze wysokiego bloku. W budynku znajdują się dwie nowe windy, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klasztorna

Ziębice,dolnośląskie

60 000 zł32 m² 1 898,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Tylko teraz obniżymy cenę o 10% dla każdego zdecydowanego klienta! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 000 zł56 m² 4 929,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca: przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na Bielawach. Oferowana nieruchomość jest położona na 2 piętrze kamienicy, teren ogrodzony i zadbany. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Źródlana

Gdańsk,pomorskie

412 000 zł36 m² 11 368,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jasień jest jedną z najbardziej malowniczych dzielnic Gdańska. To właśnie w tym pełnym natury miejscu, mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie o powierzchni 36,24m2, w którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tylna

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 46m usytuowane w okolicy ul. Tylnej. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego, - sypialni, - kuchni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

465 000 zł39 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie - 2 pokoje z balkonem, przylesie w Sopocie. Lokalizacja: mieszkanie położone w Sopocie, przy ulicy 23 Marca, 30 minut pieszo do plaży, dobrze skomunikowane. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

658 900 zł56 m² 11 764 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Makler poleca: piękne trzypokojowe mieszkanie w otoczenie wody i pięknej zieleni, niemal w samym centrum Bydgoszczy to wymarzone miejsce do życia. Idealne dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

229 000 zł80 m² 2 862,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Trzypokojowe mieszkanie na Białym Kamieniu. Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na Białym Kamieniu. Znajduje się na parterze w kamienicy. Składa się z dwóch pokoi (dodatkowo jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,1 m2 i wysokości 2,5 m zlokalizowane przy ul. Gustawa Morcinka na Bemowie. Znajduję się na 7 piętrze w 9 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Wzgórzu

Główczyce,pomorskie

195 000 zł61 m² 3 194,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie własnościowe położone w miejscowości Główczyce na osiedlu "na wzgórzu" .Pokoje i kuchnia częściowo umeblowane i wyposażone w stanie dobrym do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Żagań,lubuskie

230 000 zł62 m² 3 704,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Nieaktualne Żagań, bema , oferuję mieszkanie 3 pokojowe 62,8m2 .Mieszkanie składa się z : 3 jasnych pokoi, kuchni, łazienki z wanną oraz osobnego WC.Przedpokój - duży plus przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł40 m² 8 169,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze kamienicy w centrum. Mieszkanie ma powierzchnię 40,27m2 i składa się z salonu z aneksem.