dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 135 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

382 000 zł77 m² 4 955,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Często unosisz się na skrzydłach fantazji rozmyślając o swoim domu poza miejskim zgiełkiem, w otoczeniu pięknych jezior oraz Nadwarciańskich Terenów Zielonych? Brzmi przyjemnie, prawda?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chrzanowskiej

Rzeszów,podkarpackie

398 000 zł54 m² 7 370 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,19m2 zlokalizowane na 1 piętrze 4 piętrowego bloku przy ul. Zofii Chrzanowskiej w Rzeszowie. Standard mieszkania: - mieszkanie z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszowska

Pszów,śląskie

178 000 zł41 m² 4 318,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M3 w centrum Pszowa z widokiem na rynek. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł58 m² 11 323 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Gotowe już Jesienią Funkcjonalne Mieszkanie na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Liliowa

Brzeg,opolskie

325 000 zł48 m² 6 701,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"willowy zakątek Osiedle Prestiż" nowa inwestycja deweloperska w Żłobiźnie przy ulicy Liliowej! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą III etapu osiedla na którym to będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemena

Poznań,wielkopolskie

410 000 zł32 m² 12 808,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz przytulnego mieszkania pod własną aranżacje? Zależy Ci na lokalizacji blisko centrum oraz terenów zielonych? A może chcesz zainwestować swoje oszczędności? bingo! Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 430 zł59 m² 6 986,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

od dewelopera = 0 pln prowizja + 0 pln podatek pcc W tej ofercie mieszkanie 4-pokojowe, słoneczne (płd-zach), z wielkim narożnym ogrodem >85m2, z widokiem na park! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Świętokrzyskie

Kielce,świętokrzyskie

340 000 zł36 m² 9 405,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Przytulne mieszkanie dwupokojowe w samym sercu miasta Idealna inwestycja ze względu na lokalizację! Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

1 780 000 zł119 m² 15 008,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Willa Wrocław - osiedle apartamentów z widokiem na Park Wschodni. W III etapie planowane jest jedynie 15 mieszkań w budynkach premium. Obecnie dostępnych jest już jedynie 8 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chabrowa

Siechnice,dolnośląskie

380 000 zł46 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Ładne mieszkanie 2-pokojowe w siechnicach o powierzchni 45 mkw, położone na parterze w budynku trzypiętrowym. W cenie mieszkania komórka/składzik gospodarczy o powierzchni 1,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania mieszkanie w budynku z 2020 roku na ul. Pogonowskiego/1 Maja. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia i zamieszkania od zaraz, wykończone w czerwcu 2022 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

299 000 zł44 m² 6 780,05 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Szukasz mieszkania dla siebie na start? Chciałbyś mieszkać w spokojnej lokalizacji, gdzie wszystko, czego potrzeba jest na wyciągnięcie ręki? Gdzie w przysłowiowych kapciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białystok,podlaskie

429 000 zł44 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 44 m2 położonego na osiedlu Białostoczek. Nieruchomość znajduje się na szóstym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

406 555 zł48 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Centrum Inwestycji Deweloperskich. Najlepsze oferty z rynku pierwotnego dla rodzin i inwestorów. Bezpośrednio, bezpłatnie, bez umów! Zamieniamy miesiące poszukiwań w jedną godzinę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

437 107 zł50 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie Z oddzielną kuchnią na jagodnie Otoczenie nieruchomości: jagodno to jedna z najszybciej rozwijających się części Wrocławia, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mierzyn,zachodniopomorskie

799 000 zł105 m² 7 609,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartamenty znajdują się w niewielkiej kameralnej zabudowie, cztery budynki mieszkalne dwu lokalowe w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja zlokalizowana jest w Mierzynie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Wrocław,dolnośląskie

1 060 000 zł93 m² 11 397,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1927

Zapraszam na prezentację wyremontowanego, przygotowanego jako inwestycja 7 pokojowego mieszkania. Mini akademik. Piękne mieszkanie. Lokalizacja: wrocław Śródmieście,okolice wrocławskiego Rynku. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

503 040 zł39 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok. mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zabrze

Zabrze,śląskie

330 363 zł78 m² 4 230 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie wyposażone we wszystkie niezbędne instalacje wykończone w standardzie deweloperskim, bez podłóg i białego montażu. Dzięki czemu możliwości aranżacyjne są ogromne a każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czarna Wieś

Kraków,małopolskie

515 000 zł31 m² 16 612,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Przytulna kawalerka w samym Centrum Krakowa lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (1,6 km od centrum). 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie

760 000 zł80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Duże mieszkanie 4-pokojowe z balkonem tuż przy lesie. Przestronne i jasne. Wystawa na 3 strony świata! Niemal z każdego okna - naturalny obraz lasu. Powierzchnia: 79,50 m2, 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

229 876 zł36 m² 6 475,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na czwartym piętrze w bloku w spokojnej części Podzamcza. Dwa pokoje po generalnym remoncie, okna wychodzące na południowy-wschód; widok na skwer. Standard wykończenia: ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Stargard,zachodniopomorskie

418 425 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest bardzo atrakcyjny lokal mieszkalny o pow. 55,79 m2 położony na I piętrze niskiego nowego budynku wielorodzinnego na Os Pyrzyckim w Stargardzie. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wichrowe Wzgórze

Sierakowice,pomorskie

315 000 zł67 m² 4 701,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu mieszkanie w Sierakowicach o metrażu 67 mkw. Mieszkanie wymaga remontu/odświeżenia. Uwaga! Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolda

Gdynia,pomorskie

918 000 zł80 m² 11 447,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokojowe dwustronne mieszkanie z widokiem na morze, balkonem i garderobą! Gdynia Mały Kack Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,19 m2 z widokiem na morze zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł59 m² 9 491,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne i ustawne mieszkanie zlokalizowane w wyremontowanym bloku przy ulicy Wesołej 1 we Wrocławiu. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w rewelacyjnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł66 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwustronne, narożne w stanie deweloperskim! Piękny widok na zbiornik retencyjny. Budynek oddany do użytku w 2022 roku. Podwyższony standard wykonania (tynki, 3 szybowe okna, parapety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł53 m² 9 783,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

| oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z widną kuchnią położone na Bielanach, niedaleko zbiegu ulic Broniewskiego i Galla Anonima. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bracławska

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł37 m² 10 541 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Chcesz zainwestować w mieszkanie i cieszyć się stabilnym zyskiem z wynajmu ? Szukasz mieszkania w atrakcyjnej cenie do własnej aranżacji? 2 oddzielne pokoje możliwy podziału na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poniatów

Wałbrzych,dolnośląskie

459 000 zł76 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe mieszkanie z rozległymi widokami na panoramę miasta i gór, położone w kilkuletnim apartamentowcu na Poniatowie. Mieszkanie obejmuje: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

726 595 zł50 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyżyny

Kraków,małopolskie

415 000 zł34 m² 12 388 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Więcej informacji beatalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy! Do sprzedaży atrakcyjne, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Seweryna

Kraków,małopolskie

479 000 zł54 m² 8 870 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Okólna, wielicka, seweryna, polonijna, na Kozłówce, nowosądecka Emmerson prezentuje: do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,7 m2 na Kozłówku które można przekształcić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

828 000 zł72 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania C1 w inwestycji Villa Ronda przy ul. Trakt Lubelski w rejonie ronda przy ul. Zwoleńskiej. Powierzchnia: 72,7 m2 Trzy ustawne pokoje, w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

499 000 zł39 m² 12 890,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie oddawane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

365 000 zł50 m² 7 307,31 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone w bloku z windą na 11. piętrze na Zabobrzu II. Lokal o powierzchni użytkowej 46,57m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sobieszewska

Gdańsk,pomorskie

3 281 640 zł82 m² 39 820,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament o powierzchni ~ 82 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: apartament z balkonem duża część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

706 694 zł47 m² 14 921,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 47.36 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł40 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Opole,opolskie

479 000 zł55 m² 8 675,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować trzypokojowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej mieszkalnej 55,21m zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy Opola przy ul. Kraszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chartowo

Poznań,wielkopolskie

489 000 zł44 m² 10 988,80 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

- nowy zestaw kuchenny wraz z wyposażeniem (zmywarka, piekarnik, lodówka z zamrażalnikiem, płyta indukcyjna) - mieszkanie po kompleksowym remoncie (m.in. nowa podłoga, drzwi wewnętrzne,.