dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

594 000 zł44 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

753 000 zł67 m² 11 239 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

499 000 zł39 m² 12 794,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do wprowadzenia - dobra lokalizacja! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2. Usytuowane na parterze w 2piętrowym apartamentowcu. Wyposażone i gotowe do zamieszkania. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnkowskiego

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł55 m² 10 307,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wygodne 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu. Wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi, z uwagi na bardzo bogate zaplecze handlowo-usługowe. W sąsiedztwie znajduje się kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zamość

Piła,wielkopolskie

345 000 zł50 m² 6 862,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na zamościu mieszkanie O pow. 50,27 m 2 na parterze W bloku Duży balkon. Ogródek o pow. ok. 18 m 2. Dwie piwnice. Monitoring. W bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnomorska

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł57 m² 10 350,90 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Fantastyczne, umeblowane mieszkanie 3-pokojowe na Mokotowie z windą i dużym balkonem-loggią! To idealna propozycja dla rodzin, par lub singli, którzy chcą mieszkać w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siedzikówny Inki

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł39 m² 20 020,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam, zapraszam do zapoznania się z cichym 2-pokojowym mieszkaniem, blisko metra na Warszawskiej Woli. Lokalizacja: - 290m do najbliższej stacji metra - Księcia Janusza, - 300m do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rybnik,śląskie

289 000 zł43 m² 6 658,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta o pow. 43,40 m2 Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w nowym budynku deweloperskim , oddanym już do użytku. Składa się z salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gwiazdowo

Gwiazdowo,wielkopolskie

384 000 zł69 m² 5 529,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 69,44 m2 Na powierzchnie lokalu składają się: - wiatrołap 3m2 - wc 2,52m2 - salon/aneks kuchenny - 30,22m2 suma powierzchni użytkowej parteru - 35,74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Luboń,wielkopolskie

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lubisz odpoczywać w ogrodzie popijając poranną kawę? A może planujesz mądrze ulokować środki? Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży nieruchomości w Luboniu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztanowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł47 m² 6 012,66 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam Państwu rozkładowe mieszkanie trzypokojowe, położone na najbardziej pożądanym osiedlu Bydgoszczy - na osiedlu leśnym. Możliwość oglądanianieruchomości każdego dnia tygodnia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł50 m² 14 821,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie (49,86m ) mieszczące się w centrum Wrocławia przy ulicy Tęczowej. Fantastyczna propozycja na cele inwestycyjne! Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Gliwice,śląskie

194 900 zł31 m² 6 214,92 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, sprzedam prywatnie, bez prowizji, jasną, rozkładową kawalerkę o pow. 31,36 m2 położonej w zielonej i spokojnej dzielnicy Kopernik. Mieszkanie jest bardzo słoneczne oraz ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia przy pl. Kościuszki. Idealne jako inwestycja pod wynajem, dwustronne, po częściowym remoncie. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

380 000 zł57 m² 6 637,55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, i piętro, opole, zaodrze - Koszyka Proponujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe o pow. uż. 57,25 m2, usytuowanie na I piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł43 m² 19 953,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Strona Kupująca obsługiwana jest bezprowizyjnie. Urokliwe, bardzo wysokie 3m, dwupokojowe mieszkanie 43,1 m2 z dużym wspólnym ogrodem na Saskiej Kępie przy ul. Francuskiej, w starej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

804 400 zł48 m² 16 779,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam do sprzedania przestronna kawalerka z oddzieloną kuchnią w spokojnej okolicy. W pobliżu placówki edukacyjne, tereny zielone, plac zabaw, sklepy. Inwestycja posiada tez rowerownię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętojańska

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł72 m² 27 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Polsce! Luksusowy, stylowy, pięknie urządzony i niezwykle funkcjonalny apartament w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

574 947 zł60 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania sie z ofertą sprzedaży mieszkań w nowopowstającej inwestycji Stacja Centrum w Pruszkowie przy ulicy Waryńskiego. W odległości 10 minutowego spaceru lub 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbyszewskiego

Rzeszów,podkarpackie

379 000 zł64 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie o pow. 63,70 m2 na osiedlu Krakowska-Południe w Rzeszowie. Oferowana nieruchomość mieści się na 3 piętrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Willowa

Szczecin,zachodniopomorskie

340 000 zł49 m² 6 943,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,97 m2 w ocieplonym budynku z cegły wybudowanym w latach 40 tych. Budynek I piętrowy. Mieszkanie położone na I piętrze, elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

1 075 000 zł96 m² 11 158,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Mały Kack mieszkanie 96 m2 ( częściowo wykończone tj salon z aneksem kuchennym, jeden pokój i łazienka ) Lokal idealny jako inwestycja na wynajem : jedno mieszkanie, dwa mieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

973 820 zł63 m² 15 489,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja, posiadamy jeszcze dwa ostatnie apartamenty w tej inwestycji. Szukasz wygodnego apartamentu dla całej rodziny? Mamy coś, co powinno Cię zainteresować! - wykończony 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 019 000 zł82 m² 12 427 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

478 888 zł45 m² 10 642 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ołtaszyn lux 2 pokoje Apartament Komorka top! polecamy na sprzedaz 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu na Ołtaszynie Mieszkanie przy ulicy T. Kutrzeby we Wrocławiu o powierzchni 45m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

586 560 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 45,12m2 w nowopowstałej inwestycji Zielone Aleje. Zielone Aleje to kameralna 3 piętrowy budynek liczący 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie rozplanowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

552 000 zł43 m² 12 979,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Genialna lokalizacja / obok tramwaje I autobusy salon Z aneksem / balkon / 2020 / zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel Lokal mieszkalny w o pow. użytkowej 42,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł50 m² 12 425 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg198-rz zalety mieszkania: - balkon 11m2 - przestronny salon - korytarz z miejscem na szafę - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - realizacja już IV kwartał 2023 - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Tychy,śląskie

279 000 zł55 m² 5 036,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| rezerwacja Poszukujesz mieszkania dwupokojowego w Centrum Tychów? Z atrakcyjnym układem? Zapoznaj się z poniższą ofertą. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

1 589 999 zł112 m² 14 135,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

4 studia w Centrum Wrocławia, ul. Kościuszki Idealna lokalizacja: mieszkanie w nowym apartamentowcu między Dworcem Głównym a Rynkiem. 3 minuty pieszo od Dworca Głównego pkp i pks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rómmla

Kłobuck,śląskie

248 820 zł38 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38,28 m2. Zlokalizowane w nowym 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

427 618 zł45 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz atrakcyjnego apartamentu nad morzem? Ta oferta jest dla Ciebie. Apartamenty nad morzem: - zakup bez pcc i prowizji pośrednika czyli niższe koszty zakupu - lokalizacja 150 metrów od szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2 pokoje - 47m2 + 12m2 balkonu - 399 tys. zł Mieszkanie 47m2 w nowo powstającej inwestycji w Legionowie. Do dyspozycji mamy salon z aneksem kuchennym o powierzchni 21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

539 000 zł70 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

! mieszkanie 70,4m2 + balkon - 539tys. ZŁ! - 4 pokoje Mieszkanie 70,4m2 w nowo powstającej inwestycji w Legionowie. Do dyspozycji mamy salon z aneksem kuchennym o powierzchni 28m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

489 000 zł64 m² 7 640,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 64m2 - trzy pokoje, dwie łazienki, duży balkon Mieszkanie 64m2 w nowo powstającej inwestycji w Legionowie. Do dyspozycji mamy salon połączony za aneksem kuchennym 20m2 oraz dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

430 000 zł53 m² 8 128,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, 3- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią zlokalizowane na spokojnym osiedlu. W najbliższej okolicy luźna i niska zabudowa. Dużo zieleni, liczne place zabaw, punkty handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jadwigi

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł92 m² 16 304 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bociana

Kraków,małopolskie

689 000 zł63 m² 10 987,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w siedmio piętrowym budynku przy ul. Bociana - Dzielnica Prądnik biały/krowodrza. Mieszkanie o powierzchni 63,71 m2 z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Plewiska,wielkopolskie

599 000 zł90 m² 6 635,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam nową ofertę sprzedaży lokalu w zabudowie szeregowej w Plewiskach przy ul. Tęczowej. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o szczegóły.