dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiązana

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł64 m² 10 110 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży nowy wykończony i wyposażony apartament o powierzchni 63,80m2 z balkonem i garażem 21,15m2 Wawer na ul Wiązanej. Mieszkanie komfortowe i ciche zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł56 m² 5 542,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! centrum, ul. Królowej Jadwigi Prezentuję Państwu przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembowskiego

Zgierz,łódzkie

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym ( nad mieszkaniem znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 000 zł42 m² 8 785,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, na I piętrzę, przy ul. Broniewskiego. Składa się z dwóch pokoi o pow. 19 i 12 m2, przedpokoju, łazienki wyposażonej w prysznic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawajska

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na 1 piętrze z 4 przy ulicy Hawajskiej na Warszawskim Ursynowie. Mieszkanie ma idealne położenie dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

549 000 zł48 m² 11 514,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie oddawane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czeremoska

Łódź,łódzkie

397 224 zł55 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkania w nowej inwestycji w sąsiedztwie Parku Ocalałych! Niewątpliwym atutem naszej inwestycji jest jej lokalizacja. Połączenie praktycznie bezpośredniego sąsiedztwa Parku Ocalałych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

367 489 zł42 m² 8 797,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

570 000 zł63 m² 9 023,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym w Gdyni Karwiny, przy ulicy Baczyńskiego. Lokalizacja Karwiny to dzielnica położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

372 000 zł73 m² 5 088,92 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73,10 m2, które w wyniku modernizacji przerobiono na mieszkanie składające się z salonu połączonego z kuchnią oraz jadalnią, dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum A

Kraków,małopolskie

485 000 zł48 m² 10 104,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Perfect estate ma przyjemność zaprezentować Państwu 2- pokojowe, przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji i wygodnym układzie odpowiednim dla niewielkiej rodziny, studentów ale też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

429 000 zł40 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Umowa przedwstępna Przytulne mieszkanie z 60m ogródkiem na kameralnym osiedlu Brzeziny w Warzymicach. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł55 m² 9 981,82 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Westate Praga ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie o powierzchni 55m , położone na Chomiczówce w Warszawie. Ta urokliwa nieruchomość, mimo obecnego stanu wymagającego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

539 000 zł57 m² 9 456,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nieruchomości mają przyjemność zaoferować do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m, położone w Nowej Hucie os. Wysokie. Mieszkanie mieści się na 7n piętrze 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wejherowska

Gdynia,pomorskie

349 000 zł42 m² 8 309,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Chyloni o powierzchni 42m2. Mieszkanie znajduję się w 4-piętrowym bloku na parterze. W skład mieszkania wchodzą: 2-niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

270 000 zł59 m² 4 560,81 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 59,2 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Raków. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

441 440 zł48 m² 9 109,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w Zalasewie. Nowe, wykończone przez developera. Brak pcc i prowizji. Możliwa rezerwacja teraz - zakup we wrześniu w kredycie 2% Zadzwoń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gniewomirowice

Gniewomirowice,dolnośląskie

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 69,85 mkw. położony w Gniewomirowicach na osiedlu "zielony Zakątek" Dom bardzo funkcjonalny o korzystnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

236 000 zł26 m² 9 007,63 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz mieszkania z dostępem do bezpłatnego parkingu ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Góralska

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł105 m² 8 561,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Gdańsk Niedźwiednik ul. Góralska | Mieszkanie o powierzchni 105 m2 | 5 pokoi | 2 łazienki | Garderoba | Klimatyzacja | Dwa poziomy I Miejsce parkingowe naziemne. Atuty : - Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

381 096 zł48 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem M39 B4 - 3 pokoje na metrażu poniżej 50m2! Usytuowane na 1wszytm piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Wrocław,dolnośląskie

399 888 zł45 m² 8 934,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz atrakcyjnego mieszkania blisko terenów zielonych, ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,76 m2. Inwestycja mieści się nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

780 700 zł52 m² 14 944,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry Państwu. W sprzedaży oferuję piękna kawalerkę 20,69 m kw w przepięknej okolicy dzielnicy Ursynów, ul. Pileckiego. Nowo powstała inwestycja posiada kilkadziesiąt mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

599 000 zł51 m² 11 791,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Niepowtarzalna oferta. Mieszkanie w sercu starej części Nowej Huty. Po generalnym remoncie. Okazja Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Morelowe

Zielona Góra,lubuskie

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów sie na prezentację atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe podpisana umowa przedwstępna W ofercie biura proponujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie usytuowane na jednym z lepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

555 000 zł88 m² 6 285,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Meg Real Estate zaprasza na prezentację mieszkania o powierzchni 88,3 m2 na sprzedaż przy ul. Zachodniej w Białymstoku. Lokal znajduje się na 2 (z 3) piętrze w kompleksie budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

337 740 zł43 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin Tylko 15% naszych ofert jest widoczna w portalach! Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz cała bazę ponad 350 nie powtarzalnych mieszkań w Lublinie. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Akademickie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

392 638 zł42 m² 9 397,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro makler poleca! nowe osiedle W sąsiedztwie lasu oraz uniwersytetu! nie płacisz podatku pcc! Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu w Fordonie. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48 m2, znajdujące się na 4-piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Luboń,wielkopolskie

349 000 zł48 m² 7 230,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Marzy Ci się nieruchomość w cichej, zielonej okolicy jednocześnie z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej? Lubisz odpoczywać w ogrodzie popijając poranną kawę? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

429 000 zł72 m² 5 917,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie na olsztyńskich Jarotach w spokojnej okolicy otoczenie Mieszkanie położone jest w Olsztynie na osiedlu Jaroty przy ul. Herdera 15 z dala od miejskiego zgiełku, a zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bryły

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł31 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż kawalerka z oddzielną widną kuchnią w pobliżu Galerii Mokotów ul. Bryły 3 W skład mieszkania o powierzchni 30,94 m2 wchodzi: - salon - oddzielna widna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Makowa

Sztutowo,pomorskie

375 000 zł28 m² 13 440,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni ~ 28 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: apartament z balkonem inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł48 m² 12 292 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.72m2. usytuowane na 2.piętrze w 10. piętrowym bloku z windą znajdujące się na Bródnie przy ulicy Łojewskiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

762 257 zł61 m² 12 533 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam do sprzedania piękne mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy. W pobliżu placówki edukacyjne, lokale usługowe, tereny zielone, plac zabaw. Mieszkanie o powierzchni 60,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Luboń,wielkopolskie

448 900 zł50 m² 8 978 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Marzy Ci się nieruchomość w cichej, zielonej okolicy jednocześnie z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej? Lubisz budzić się z promieniami słońca na twarzy? A może planujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

397 500 zł37 m² 10 795,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 36,82 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lublin,lubelskie

309 000 zł49 m² 6 297,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż na Bronowicach. Mieszkanie o powierzchni 49,07m2 składa się z dwóch pokoi o pow. 20m2 oraz 10m2, funkcjonalnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stalowa

Warszawa,mazowieckie

1 640 000 zł74 m² 22 162,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Piękny apartament w sercu Pragi Północ przy jednaj z najbardziej klimatycznych ulic Warszawy - ulicy Stalowej. Apartament znajduje się pięknej inwestycji zrealizowanej przez Bouygues.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł57 m² 5 792,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

*****skorzystaj z programu nowe mieszkanie **** bezpieczny kredyt 2%. Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w bloku z cegły wybudowanym w 1992 roku przy ul. Pck, osiedle Chełmińskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

609 769 zł75 m² 8 098,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023