dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł36 m² 18 964,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na Śródmieściu Południowym, w sąsiedztwie Parku Łazienki, czy Parku Ujazdowskiego. Możliwość zakupu na kredyt! Zalety: - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Platynowa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł46 m² 14 223,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na pograniczu 3 dzielnic Mieszkanie usytuowane przy ulicy Platynowej, zaraz przy Pl. Zawiszy, ul. Towarowej i Alejach Jerozolimskich. Świetna lokalizacja pod względem komunikacyjnym. Mimo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Siemianowice Śląskie,śląskie

355 000 zł102 m² 3 470,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie inwestycyjne, gotowiec inwestycyjny! roi 22,65 % zwraca się w niecałe 5 lat. Duży strych gratis! proszę przeczytać ogłoszenie do końca. Bardzo wysoka stopa zwrotu z uwagi na umowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

537 822 zł51 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Funkcjonalne dwustronne mieszkanie z balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

319 990 zł50 m² 6 390,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Hit/inwestycja/krzyki/krzycka/2 pok./50m/MEGATANIO! OBNIŻONA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycje lub na wynajem, mieszczące się w Kamienicy z 1914 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

835 000 zł107 m² 7 806,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament w stylu loftowym, 3 pokojowy. Kupisz go w stanie deweloperskim i urządzisz według własnego uznania. Mieszkanie położone na I piętrze w restaurowanej, pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jutrzenki

Lublin,lubelskie

739 000 zł120 m² 6 158,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedaży przestronne ( 120 m2 ) 4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie z 2 balkonami i 2 łazienkami, na 3 piętrze w niskim bloku na Czubach w okolicy ul. Jutrzenki. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

679 200 zł42 m² 16 171 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kminkowa

Plewiska,wielkopolskie

630 000 zł72 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Polecamy na sprzedaż gustownie wykończone i komfortowe mieszkanie spełniające funkcję domu położone w Plewiskach przy granicach Poznania. Dwukondygnacyjna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł62 m² 12 882,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie które jest bardzo widne z ekspozycją trójstronną wschód-południe-zachód, na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym bloku. Zamknięte osiedle, plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

219 000 zł30 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe mieszkania w stanie deweloperskim do własnego wykończenia na Złotej Podkowie. Nieduże, kompaktowe 2 pokojowe mieszkania z dużym balkonem i windą położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nowy Dwór

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł33 m² 9 939,76 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka spółdzielczo własnościowa z księgą wieczystą bez obciążeń położona na przedostatnim czternastym piętrze ( nad kawalerką jest jeszcze jedno mieszkanie) wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wąbrzeźno,kujawsko-pomorskie

259 000 zł50 m² 5 200,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość Idealna dla klienta ceniącego spokój i wygodę. Niezwykle ciche, ciepłe mieszkanie Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń blisko jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tokarzewskiego

Łódź,łódzkie

330 000 zł50 m² 6 593,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Zamieszkaj w wyjątkowo klimatycznym i jasnym mieszkaniu przy ul. Tokarzewskiego w Łodzi Nieruchomość charakteryzuje dobry rozkład oraz cicha i spokojna okolica z bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrotków

Lublin,lubelskie

440 000 zł48 m² 9 085,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48,43m położone na 4 piętrze niskiego budynku mieszkalnego. W mieszkaniu znajduje się salon z aneksem kuchennym, 2 oddzielne pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pod Stokiem

Kraków,małopolskie

807 000 zł65 m² 12 415 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Kraków,małopolskie

1 950 000 zł105 m² 18 599,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

English below Extra Broker ma przyjemność prezentować do sprzedaży wyjątkowy apartament znajdujący się w zabytkowej kamienicy tuż przy krakowskich plantach. Nieruchomość - lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Modlina

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2 - pok. o pow. 37 m2, IV piętro, w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 15 m2, sypialni o pow. 10 m2, kuchni o pow. 6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

188 900 zł30 m² 6 296,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Makler poleca serdecznie atrakcyjną kawalerkę w bardzo korzystnej lokalizacji w sąsiedztwie Leroy Merlin przy ul. Toruńskiej. Mieszkanie położone jest na parterze jednopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

879 000 zł72 m² 12 168 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

377 900 zł78 m² 4 844,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż lokal usytuowany na parterze, w kamienicy, w przeznaczeniu zarówno mieszkalnym jak i w pełni usługowo-biurowym, tj. gabinety, kancelarie. Powierzchnia 78m, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczepin

Wrocław,dolnośląskie

498 996 zł55 m² 9 067,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Tanio/centrum/staremiasto/rozkład/2pok./TOP!/55m! TANIEJ! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Długiej na Szczepinie - blisko mostu Sikorskiego, 15 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

465 000 zł36 m² 12 792,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim znajdujące się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku zlokalizowanego w Krakowie na ul. Myśliwskiej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Łask,łódzkie

238 000 zł38 m² 6 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwupokojowe mieszkanie (38 m2), rozkładowe, w centrum Łasku, na ulicy Jana Pawła II. Blok z cegły, po termomodernizacji, klatka schodowa wyremontowana, zabezpieczona domofonem. Ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

360 000 zł78 m² 4 590,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,43 m2 usytuowane na parterze niskiego bloku w Nowej Soli. Możliwość rezerwacji I finansowania zakupu Z bezpiecznego kredytu 2%,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł48 m² 11 413,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy na prezentację mieszkania w Ursusie. Świetna lokalizacja, szybki dojazd do Centrum, pełna infrastruktura potrzebna do codziennego życia. Cisza, spokój i zielone okolice. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

299 000 zł52 m² 5 747,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Ofertą sprzedaży jest przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,02m2 przy ul. Mełgiewskiej 2 piętro w 3 piętrowym bloku. Zielona, bardzo zadbana okolica, pełna infrastruktura. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bardosa

Kraków,małopolskie

515 150 zł47 m² 10 961 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jasień

Gdańsk,pomorskie

365 162 zł37 m² 9 993,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

English version of the announcement you can find at the bottom Mam do zaoferowania kompaktowe mieszkanie, które zlokalizowane jest w sercu dzielnicy Gdańsk Jasień w otoczeniu parku oraz ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł50 m² 11 289,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na Osiedlu Zielone składającego się z kameralnych budynków wielorodzinnych o minimalistycznym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

470 000 zł39 m² 12 066,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

TA wyjątkowa oferta dostępna tylko U nas Nie pobieramy prowizji od strony kupującej 0,00 zł Kupujący nie płaci 2% podatku pcc 0,00 zł oszczędność 10 tys zł. Gwarancja dewelopera Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogalskiego

Stargard,zachodniopomorskie

209 000 zł47 m² 4 426,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 2-pokojowe mieszanie o pow. 47,22 m2 położone na 4 piętrze niskiego budynku wielorodzinnego na Os. Lotnisko w Stargardzie. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

445 000 zł55 m² 8 135,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy Państwu bardzo ustawne i wygodne mieszkanie na sprzedaż w Białymstoku, w dzielnicy Nowe Miasto. Trzypokojowe mieszkanie na parterze z osobną kuchnią i samodzielnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marulewska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie w dobrze skomunikowanej części osiedla Piastowskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł35 m² 7 461,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Szukasz mieszkania blisko Centrum? Chcesz zamieszkać bez robienia gruntownego remontu? Lubisz aktywny wypoczynek wśród zieleni? Szukasz gotowego mieszkania pod wynajem? Jeśli odpowiedź choć na jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

551 655 zł54 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Expander- bez pcc, bez prowizji- oferuje. Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z pustaka ceramicznego położone w cichej i spokojnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł80 m² 17 650,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe, jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 80,45m2 z tarasem 15m2 w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji miasteczka Wilanów- przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

1 465 000 zł77 m² 18 993,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Cena dotyczy mieszkania wykończonego w wysokim standardzie, włącznie z kompletnym wyposażeniem agd, co umożliwi natychmiastowe wprowadzenie się. Przyszły właściciel ma możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł74 m² 18 870,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

6 713 000 zł137 m² 49 000 zł/m²

 

Piętro:28/52

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Złota 44 I piętro 28 I wysoki standard Inwestycja Złota 44 od momentu powstania stanowi wzorzec presiżu, komfortu i luksusu jakiego powinieneś oczekiwać od najlepszych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paryska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł49 m² 17 109,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie w odnowionej, klimatycznej kamienicy z lat 30-tych, usytuowanej w kultowej lokalizacji, jaką jest ulica Paryska, która mieści się w sercu Saskiej.