dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

455 000 zł51 m² 8 921,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe po kapitalnym remoncie w Centrum, o powierzchni 51 m2, położone na 3 piętrze kamienicy. Lokal składa się z dwóch pokojów o pow. 20,32 m2 i 19,10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

508 071 zł49 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz * Gotowe już we Wrześniu Dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

497 112 zł75 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje małe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 696 zł47 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł19 m² 10 446,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka o pow. 19,05 m2 położona na 10-tym piętrze w 11 piętrowym ocieplonym wieżowcu z lat 70 - tych - dwie windy. Szybki dojazd do centrum - bardzo dobra komunikacja (linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł46 m² 12 010,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Rzeszów,podkarpackie

419 000 zł34 m² 12 323,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 34 m2 | ul.Krzywoustego Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 34 m2. Położone jest na parterze, niskiego bloku, na osiedlu Dąbrowskiego,nieopodal Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł39 m² 11 119,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Gotowe już Latem! Słoneczne mieszkanie na Zakrzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

424 000 zł61 m² 6 985,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowe mieszkanie na Tatrzańskim! wyłącznie W naszym biurze! Lokal o pow.60,7m2 składa się z: - pokój dzienny o pow.19m2 z loggią na całej długości, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 371 750 zł88 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: op092-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - realizacja już 2023-07 - jasny, przestronny salon z oknem narożnym - korytarz z miejscem na szafę - miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

645 100 zł53 m² 12 169 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! promocja - kupując z nami mieszkanie do końca maja, otrzymujesz zwrot części kosztów notarialnych w wysokości 500 pln! Zwrot następuje już przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

690 000 zł73 m² 9 491,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Najlepsze mieszkanie w tej inwestycji! Ostatnie 4 piętro! Widok na kanał bydgoski! Nie czekaj! Za chwilę go nie będzie! Mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skowronków

Jelenia Góra,dolnośląskie

590 000 zł126 m² 4 671,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo komfortowe i pięknie położone duże mieszkanie dwupoziomowe w zielonej okolicy Jeleniej Góry z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Kiełczów,dolnośląskie

469 000 zł49 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49 M2 zlokalizowane w podwrocławskim Kiełczowie, przy ul. Lawendowej. Nieruchomość W pełni umeblowane, gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Asnyka

Kraków,małopolskie

3 175 000 zł148 m² 21 487,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

English below Extra Broker ma przyjemność prezentować do sprzedaży wyjątkowy apartament znajdujący się w zabytkowej kamienicy tuż przy krakowskich plantach. Nieruchomość - lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łaskarza

Poznań,wielkopolskie

629 000 zł72 m² 8 736,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie, położone w pięknej Poznańskiej okolicy. To trzypokojowe mieszkanie jest idealnym wyborem dla osób poszukujących przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł43 m² 11 511 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty Specjalista ds. Nieruchomości tel. Kawalerka z możliwością wydzielenia 2 odrębnych pokoi! Inwestycja w centrum miasta! Dział deweloperski sdp Nieruchomości: zakup z rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł60 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Funkcjonalne 2-pokojowe, klimatyczne mieszkanie położone na Mokotowie, przy ulicy Domaniewskiej To świetna propozycja zarówno na zakup na prywatne cele mieszkaniowe jak i na wynajem! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Latawcowa

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł62 m² 10 467,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 62m2 Salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, przedpokój, łazienka i wc osobno oraz przestronna kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Głogów,dolnośląskie

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Jeśli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, to mamy dla Ciebie propozycję, która może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Pasteura

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł24 m² 16 447 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. *** tylko W sdp Nieruchomości *** Kawalerka o powierzchni 24,26 m2, znajdujące się na 8 piętrze, w 10-piętrowym budynku przy pl. Grunwaldzkim!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł26 m² 7 526,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1886

Biuro Makler poleca na sprzedaż mieszkanie, stan deweloperski, w zabytkowej, pięknej kamienicy, rewelacyjna lokalizacja, samo Centrum miasta. Oferta skierowana zarówno do inwestorów jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Maćkowy

Gdańsk,pomorskie

387 990 zł40 m² 9 699,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na pięknym, zielonym osiedlu 40 m2 z balkonem w bardzo dobrym stanie deweloperskim. W którego mieszkania wchodzą: przedpokój, pokój, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

515 000 zł73 m² 7 065,44 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania deweloperskiego - o powierzchni 72,89m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pomorska

Gdynia,pomorskie

980 000 zł89 m² 10 979,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Nieruchomość w bardzo spokojnej i zielonej dzielnicy Gdyni - Działki Leśne z pełnym zapleczem usługowo-handlowym. Położona przy lesie, co zapewnia spokój i ciszę, jednak wciąż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

741 700 zł57 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

851 300 zł65 m² 13 069 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

55 m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

789 100 zł59 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

567 100 zł36 m² 15 648 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bardosa

Kraków,małopolskie

627 800 zł57 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Argentyńska

Warszawa,mazowieckie

561 000 zł45 m² 12 419,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie widne rozkładowe z loggią, ogólnodostepny schowek na rowery, wózki. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1962roku. W budynku zostały wymienione:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Helska

Rumia,pomorskie

639 000 zł63 m² 10 178,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Urządzone bezczynszowe mieszkanie W nowowybudowanym budynku, z dużym ogródkiem. Na sprzedaż urządzone mieszkanie w nowowybudowanym budynku z 2022 roku znajdującym się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

377 239 zł43 m² 8 698,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

481 400 zł38 m² 12 668 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bednarska

Łódź,łódzkie

303 000 zł55 m² 5 509,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferujemy do sprzedanie 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w niskim budynku z cegły z lat 30-stych (dawne osiedle dla pracowników zus) w rejonie ulicy Bednarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szmaragdowa

Mielno,zachodniopomorskie

1 119 000 zł70 m² 15 985,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam dwa apartamenty w I linii brzegowej w Mielnie (dzielnica Unieście). Nieruchomość stanowi lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 70 m2, składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

325 000 zł89 m² 3 635,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio -idealne pod inwestycję - przestronne mieszkanie w centrum miasta! Do rynku 3 min piechotą. Okolica bardzo rozwojowa i dobrze zagospodarowana z nowopowstałymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

285 000 zł36 m² 7 825,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie na Teofilowie, w okolicy ulicy Traktorowej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku. Z dużego pokoju (ok. 18 mkw) wejście do widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

69 m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

621 000 zł54 m² 11 455,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Następna