dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 025 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 025 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dojlidy

Białystok,podlaskie

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

*** nowe budownictwo 2023 *** *** podwyższony standard *** *** Z klimatyzacją *** Polecam atrakcyjne słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze w bloku z 2023 roku na os.Dojlidy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stoczniowców

Rumia,pomorskie

375 000 zł33 m² 11 457,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Rumi Janowo. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

36 m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Wrocław,dolnośląskie

973 254 zł110 m² 8 839,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie, w którym można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gogolin

Gogolin,opolskie

292 446 zł44 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budowa rozpoczęta! Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe mieszkania w III etapie inwestycji w Gogolinie na Osiedlu Dębowym. Lokal M5 w budynku nr 5, położony na parterze, składać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

49 m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica XIV Czyżyny

Kraków,małopolskie

712 890 zł65 m² 11 044 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - czyżyny ok Centrum Handlowego M1 prowizja 0% doskonała lokalizacja W atrakcyjnej cenie! szeroki wybór mieszkań od 1-4 pokojowych również mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rozewska

Jastrzębia Góra,pomorskie

450 000 zł32 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W skład apartamentu wchodzi : - salon z aneksem, - sypialnia, - łazienka z pralką, - duży balkon (12 m2). Apartament mieści się na 1 piętrze 3 piętrowego budynku z windą. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynin

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł56 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą dwustronnego mieszkania na warszawskim bemowie. Lokalizacja: - przystanek autobusowy/tramwajowy - Marynin oddalony 300m od mieszkania. Linie tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

367 220 zł43 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszania! Rezerwacja spotkania możliwa jest od poniedziałku do soboty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

440 916 zł52 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe mieszkania we wrocławiu zadzwoń I wybieraj. Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 52,49m2. Położone jest na drugim piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

642 400 zł32 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. U nas również oferta wykończenia pod klucz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

570 200 zł35 m² 16 112 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

359 517 zł39 m² 9 109 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór po wpłacie 100%. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

538 480 zł67 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

386 280 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Osińskiego

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł51 m² 13 117,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dla zdecydowanego klienta cena do negocjacji. Blisko pkm, lasu 2 nowoczesne pokoje pod klucz. Nieruchomość znajduje się przy ul. Mariana Osińskiego na osiedlu Wiszące Ogrody. Mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

419 012 zł47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sycowska

Wrocław,dolnośląskie

426 001 zł46 m² 9 258,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja/46m2-pokoje/piwnica Na sprzedaż piękne mieszkanie 46m2 przy ulicy Sycowskiej (psie pole) na 4 piętrze w spokojnej i cichej okolicy + piwnica. Mieszkanie składa sie z: -Dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

355 179 zł41 m² 8 716 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

2 859 090 zł147 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! Powrót do sprzedaży! Ostatnie mieszkanie w gotowym budynku. Przepiękny, widokowy, słoneczny apartament czteropokojowy z imponującym balkonem okalającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł43 m² 10 327 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż dwupokojowe, urządzone i wyposażone mieszkanie znajdujące się przy Placu Wojska Polskiego w Wesołej! (english describtion below) mieszkanie Mieszkanie, o powierzchni 42,51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

328 118 zł36 m² 9 165 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

367 220 zł43 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

237 165 zł34 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Informacje: ** duże odległości pomiędzy budynkami, nie zaglądamy sąsiadom w okna **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

390 308 zł32 m² 12 352 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 56m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

419 012 zł47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

289 298 zł37 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M17 piękne słoneczne mieszkanie 1 pokojowe lub 2 pokojowe O powierzchni 36,32m2 Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie dla singli, pary, bądź rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 595 zł63 m² 7 795 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

556 200 zł66 m² 8 486 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

230 000 zł37 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje okolice galerii pow. 37 m 2 Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, po kapitalnym remoncie. Całkowicie umeblowane i wyposażone. W pobliżu szkoła, przedszkole, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

373 611 zł42 m² 8 828 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

465 174 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

362 806 zł41 m² 8 932 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł51 m² 10 849,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,60 m , 2 piętro w 3-piętrowym bloku z windą z 2009 roku -warszawa, białołęka, ul. Marcina z Wrocimowic. W skład lokalu wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wiązowa

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł64 m² 10 609,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Oto trzypokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania usytuowana na ul. Wiązowej - blisko Hallera i Ślężnej, na wysokości ul. Jaworowej. Komunikacja top - blisko przystanek autobusowy oraz tramwajowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

365 818 zł41 m² 8 973 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

447 384 zł55 m² 8 188 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

364 042 zł41 m² 8 931 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł60 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 na Krzykach w okolicach ul. Zwycięskiej we Wrocławiu. Położone na spokojnym, zamkniętym oraz zadbanym osiedlu.