dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 191 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 191 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł64 m² 7 809 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku na os. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

378 500 zł36 m² 10 493,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 36 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 463 000 zł130 m² 11 257,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł172 m² 11 544,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2001

Kameralny budynek przy ul. Nowoursynowskiej (teraz lokalna ulica) - dwu piętrowy budynek z cegły, tylko 5 sąsiadów, na zamkniętym terenie otoczonym drzewami. Pełna infrastruktura handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł42 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biała Posesja Nieruchomości przedstawia mieszkanie na bydgoskich Kapuściskach. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Na powierzchni 42 m2 , w znanym tzw. układzie szczecińskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wesoła

Mysłowice,śląskie

220 000 zł44 m² 5 057,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,50m2 wraz z wyposażeniem na 2 piętrze w pięciopiętrowym bloku w Mysłowicach przy ul. Spacerowej. W skład lokalu wchodzi: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

160 000 zł34 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Okazja! Do sprzedania mieszkanie w Dzierżoniowie do kapitalnego remontu na 2 piętrze. Do lokalu doprowadzony gaz , wymienione okna plastikowe , elewacja i dach po remoncie. Do mieszkania należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułkowa

Białystok,podlaskie

267 000 zł37 m² 7 216,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe i przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Białymstoku o pow. 36,70m. Usytuowane na IV piętrze, na osiedlu Wygoda przy ulicy Pułkowej. Doskonała inwestycja. Nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolbe

Ełk,warmińsko-mazurskie

570 000 zł58 m² 9 825,89 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z garażem podziemnym, miejscem parkingowym przy wejściu do budynku oraz piwnicą. Jeziorna Towers - to jedna z ostatnich, a zarazem najwyższych inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł74 m² 5 793,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie z zlokalizowane na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Główne informacje o inwestycji: -bardzo dobra lokalizacja (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

606 000 zł70 m² 8 657,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 m2 z balkonem w bardzo dobrym stanie deweloperskim znajdujące się na pięknym osiedlu. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

602 200 zł47 m² 12 813 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! promocja - kupując z nami mieszkanie do końca maja, otrzymujesz zwrot części kosztów notarialnych w wysokości 500 pln! Zwrot następuje już przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Expander prezentuję słoneczne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta przy ulicy Harcerskiej w Kędzierzynie-Koźlu. Lokal o powierzchni 47 m2 znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł43 m² 12 302,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż 3 pokojowe o powierzchni ok 43 m2 gotowe pod kluczy do wejścia od zaraz. Mieszkanie w Rzeszowie na Osiedlu Dzielnica Parkowa, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maliny

Sosnowiec,śląskie

199 000 zł53 m² 3 733,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Zapraszamy do zapoznania sie z nową ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Sosnowcu przy ul. Mariana Maliny. Mieszkanie po kapitalnym remoncie kilka lat temu, obecnie wymaga odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Warszawa,mazowieckie

724 000 zł73 m² 9 935,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,87m2, usytuowane na 2 ostatnim piętrze w bloku z cegły zlokalizowane na Starym Bemowie. Bardzo dobra lokalizacja - 100m od przystanku tramwajowego, 120m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

529 536 zł54 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości bez podatku pcc Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 53,76 m2 z ogródkiem. Dostępne są również miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

673 248 zł63 m² 10 747,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe narożne mieszkanie z balkonem o powierzchni ~ 62,64 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Głowińskiego

Łaziska Górne,śląskie

329 000 zł74 m² 4 416,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** idealne mieszkanie dla Rodziny ** 4 pokoje + balkon jak taras (z markizą!) ** 5 spacerem do szkoły, 5 minut na przystanek, 10 minut spacerkiem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piesza

Szczecin,zachodniopomorskie

270 000 zł54 m² 4 972,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie usytuowane przy spokojnej ulicy blisko centrum miasta. Kamienica została zmodernizowana, klatka schodowa po remoncie. W najbliższym sąsiedztwie sporo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Chorzów,śląskie

235 000 zł46 m² 5 119,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szukasz przestronnego, komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji Chorzowa? Mieszkania na wysokim parterze do własnej aranżacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Kraków,małopolskie

652 000 zł42 m² 15 524 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż ustawne i ciche 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze na osiedlu Ruczaj przy ulicy Stefana Grota Roweckiego w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego trzypokojowego mieszkania o powierzchni ok. 60 m 2 zlokalizowanego w centrum miasta. Usytuowane jest ono na 7 piętrze jedenastopiętrowego wieżowca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

531 000 zł38 m² 13 973,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W okolicy liczne sklepy, szkoły, apteki, stacja paliw, galeria itp. Dla aktywnych w niedalekiej odległości znajdziemy basen, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Tarnowskie Góry,śląskie

219 000 zł45 m² 4 834 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje w Centrum miasta przy ul. Kościuszki o powierzchni 45,3m2 na parterze z balkonem! Mieszkanie do generalnego remontu. 2 pokoje, osobna kuchni oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

826 000 zł68 m² 12 197,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

318 000 zł46 m² 6 913,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne 2 pokoje w niskim bloku na osiedlu Armii Krajowej. Oferta idealna jako inwestycja Rozkład : -2 pokoje -kuchnia -łazienka -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

545 000 zł47 m² 11 488,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Okazja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 47,44 m2, 3 niezależne pokoje, osobna kuchnia, ul. Mazowiecka, w pobliżu ul. Wójtowska, rondo Żołnierzy Wyklętych, dzielnica Krowodrza. Lokal doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Nowodwory

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł102 m² 9 205,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupoziomowe 102m2 + 115m2 tarasu szybki termin odbioru Czteropokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowodwory

Warszawa,mazowieckie

722 500 zł81 m² 8 886,84 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie 81,3m2 - 300m od tramwaju - odbiór wakacje tego roku Mieszkanie można zakupić w programie "bezpieczny kredyt 2%" Mieszkanie 81,3m2 położona w nowo powstającej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł64 m² 10 204,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Orerta tylko W naszym biurze! Polecam na sprzedaż klimatyczne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,6 m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego z 1930 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

40 m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubala

Opole,opolskie

379 000 zł63 m² 6 015,87 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m2, położone na drugim piętrze, w bloku, na osiedlu Armii Krajowej w Opolu. Lokal składa się z : - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł58 m² 6 906,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane na osiedlu biała w Rzeszowie. Główne informacje o inwestycji: -bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodnicka

Ruda Śląska,śląskie

279 000 zł54 m² 5 213 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! pięć minut do przedszkola, 5 min do szkoły, przychodnia, sklepy, przystanki, boisko, aquapark jednym słowem wszystko w odległości 5 minutowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szyszkowa

Ełk,warmińsko-mazurskie

595 000 zł70 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w Ełku. Doskonała lokalizacja, bliskość lasów i jezior. Zamknięte, eleganckie i bezpieczne osiedle - sosnowa residence w Ełku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Redłowska

Gdynia,pomorskie

680 000 zł45 m² 14 994,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, położone na czwartym piętrze w budynku pięciopiętrowym w Gdyni Redłowo, przy ulicy Redłowskiej. Lokalizacja Redłowo to nadmorska dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

600 000 zł66 m² 9 091 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przestronne, zadbane i gotowe do wprowadzenia mieszkanie usytuowane na parterze w 1-piętrowym szeregowcu. Nieruchomość usytuowana w zamkniętym osiedlu w rejonie ulic Jagiełły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworskiego

Przemyśl,podkarpackie

360 000 zł68 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie w klimatycznej kamienicy o pow. 67,5 m2 w Przemyślu przy ulicy Aleksandra Dworskiego. Mieszkanie składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wyspiańskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 085 000 zł128 m² 8 476,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Politechnika biuro/mieszkanie 5pok. /garaż/apartament 127m2 Polecamy przy Hala Stulecia Wybrzeże Wyspiańskiego Luxusowe Garaż! polecam na sprzedaż w przepięknej okolicy Wybrzeże Wyspiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł65 m² 9 097,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta bezpośrednia od właściciela. Mieszkanie Mieszkanie 3 pokojowe 65,4m2, na parterze: 2 sypialnie, salon, kuchnia, łazienka z wanną, balkon (loggia). Budynek 4 piętrowy, w tej klatce jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij