dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

600 000 zł50 m² 11 895,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Victoria Estate prezentuje słoneczne i klimatyczne mieszkanie przy ul. Obozowej. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na drugim piętrze z trzech w inwestycji oddanej do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

319 000 zł120 m² 2 658,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż lokal usytuowany na parterze kamienicy w Jedlinie- zdrój. Mieszkanie składa się z: 3 pokoi, 2 łazienek, 2 kuchni i przedpokoju o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jurajska

Modlnica,małopolskie

549 000 zł70 m² 7 394,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na prezentację nowej Inwestycji w Modlnicy koło Krakowa o nazwie nova jurajska. Inwestycja w doskonałej lokalizacji, modlnica. Okolica bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrotków

Lublin,lubelskie

496 782 zł75 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja w okolicy Zalewu Zemborzyckiego. W inwestycji dostępne są mieszkania w metrażach od 39-90m2 Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 75,27 m2 na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kalinowszczyzna

Lublin,lubelskie

318 000 zł38 m² 8 259,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,50m2 na drugiej kondygnacji w budynku z 1912 roku. Mieszkanie Przytulne pokoje o powierzchni 13,60m2 i 5,80m2. Przestronna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

421 488 zł59 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Inwestycja realizowana w podwrocławskich Zacharzycach przy ul. Kościuszki obejmująca kompleks k ameralnych, wielorodzinnych budynków o niskiej zabudowie. Miejsce idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

380 000 zł34 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Jednopokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Dobry dojazd do centrum, blisko linii tramwajowej lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W sprzedaży posiadamy mieszkanie o powierzchni 44m2 usytuowane na 6 piętrze w budynku 10ciopiętrowym. Mieszkanie jest w stanie do remontu co daje przyszłemu nabywcy możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewska

Wrocław,dolnośląskie

707 000 zł64 m² 10 995,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie na osiedlu Zakrzów. Powierzchnia mieszkania 64,3 m2 + balkony o łącznej powierzchni ok. 19 m2 (deska modrzew syberyjski). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

350 313 zł51 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 47,99 m2 na parterze w 2 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21,20 m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

1 612 960 zł47 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentuje mieszkanie urządzone w najwyższym możliwym standardzie zlokalizowane na słynnych Browarach Warszawskich. Jeśli chcesz budzić się rano w wymarzonym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

470 000 zł99 m² 4 752,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie - 4 pokoje - 99 m2 - 1 piętro - toruń - stare miasto Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania o pow. 99 m2, mieszczącego się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Wieliszew,mazowieckie

585 000 zł63 m² 9 286 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Firma Fine Properties ma ogromną przyjemność przedstawić fantastyczne mieszkanie, który znajduję się w Wieliszewie na ul. Kościelnej. Mieszkanie ma bardzo dobry rozkład. Znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chrzanowskiego

Gdańsk,pomorskie

720 000 zł50 m² 14 428,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Pierwszorzędna propozycja dla tych, którzy cenią sobie dostęp do rozbudowanej infrastruktury handlowo-usługowej i korzyści z lokalizacji w pulsującym sercu metropolii trójmiejskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Różany Potok

Poznań,wielkopolskie

486 480 zł41 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska! wynagrodzenie biura nieruchomosci pokrywa sprzedajacy! Kontakt: , tel. Polecamy Państwa uwadze, mieszkania W nowej inwestycji W wyjątkowej lokalizacji i pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

702 877 zł84 m² 8 393,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Osiedle Natura to nowoczesna inwestycja położona w zielonym otoczeniu dzielnicy Białołęka. Bliskość miejskiej zieleni i spokojna okolica sprawiają, że ta część miasta systematycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jastrzębia

Gdynia,pomorskie

440 000 zł46 m² 9 492,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na spokojnym i cichym osiedlu Pustki Cisowskie położone w otulinie lasu. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kraków,małopolskie

770 000 zł65 m² 11 882,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ustawne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 64,8 m2 , na parterze w budynku położonym przy ul. Białoruskej w dzielnicy Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego

Puławy,lubelskie

159 000 zł23 m² 6 913,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę na Przedpolu Zakładów Azotowych, piętro III, widna kuchnia, balkon z widokiem na las.Niskie opłaty, wliczone ogrzewanie, prąd i woda. Mieszkanie ciepłe,(niedawno ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sardyńska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł64 m² 14 135 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Sardyńskiej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 64 m2, którą składa się z: - pokój 1 - pokój 2 - łazienka - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pogórze

Gdynia,pomorskie

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 61 m2 , znajdujące się na pierwszym piętrze. 6250 zł / m2 Zalety mieszkania: - ekspozycja okien z dwóch stron: północ - południe - miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jęczmienna

Rumia,pomorskie

356 178 zł41 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Odbiór 04.2023r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2023r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 40,94m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (20,64m ), pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

447 267 zł56 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers przedstawia Państwu inwestycję mieszkaniową, która powstaje w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Rzeszowa - dzielnicy Przybyszówka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Gliwice,śląskie

389 000 zł68 m² 5 738,31 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecam serdecznie mieszkanie trzypokojowe na osiedlu wojska polskiego. Stan dobry, do zamieszkania. Mieszkanie ma założoną księgę wieczystą. Znajduje się na IX piętrze ocieplonego, zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

219 000 zł51 m² 4 292,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu, środula przy ulicy Kossaka! To świetna lokalizacja, osiedle zlokalizowane w otoczeniu zieleni, przyjazne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Na Popielówkę

Zielonki,małopolskie

705 000 zł90 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zielonki - mieszkanie 4 pokojowe do wejścia N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o pow. całkowitej około 80 m2 na nowopowstałym osiedlu w Zielonkach, ul. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotej Wilgi

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł64 m² 9 296,88 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m , 4 piętro w 12-piętrowym bloku z windą z 1982 roku -warszawa, gocław, ul. Złotej Wilgi. Balkon, piwnica, osobna kuchnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

412 960 zł52 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie, o pow. 51,62 m2 z balkonem 0% prowizji 0% podatku pcc Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

323 800 zł33 m² 9 782,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Klimatyczne mieszkanie po generalnym remoncie, w samym Centrum miasta. Pomieszczenia to salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia, przedpokój i łazienka z toaletą. Pozostaje nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

284 100 zł53 m² 5 350,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Makler Nieruchomości poleca: do sprzedania mieszkanie na Wyżynach o powierzchni 53m -rozkładowe. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wielkopole

Kielce,świętokrzyskie

450 000 zł71 m² 6 338 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe o łącznej powierzchni 71m2. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku na Os. Ksm. Mieszkanie składa się z: -salonu -3 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mickiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł73 m² 6 805,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3 pokojowe o pow. 73,32 m2 z zabudowanym balkonem w przedwojennej niskiej kamienicy. Mieszkanie znajduje się w centralnej części Pogodna, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

970 000 zł71 m² 13 662 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedaży fantastyczne, przestronne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze, 4-piętrowej, zadbanej kamienicy z lat 30-tych. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, dużej, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

215 000 zł32 m² 6 761,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 31,8 m2 - 2 Pokoje - 1 piętro - Toruń - Rudak - ul. Strzałowa - Na Sprzedaż Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 31,80 m2 mieszkania, położonego w toruńskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Siechnice,dolnośląskie

481 597 zł61 m² 7 849,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w Siechnicach - południowe Przedmieścia Wrocławia. Osiedle składające się z kompleksu niskich i kameralnych budynków mieszkalnych. Każde z oferowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

469 026 zł66 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł64 m² 8 984,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe! dwu stronne! Gorąco polecam mieszkanie położonowe we Wrocławiu przy ul. Bajana. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi, - kuchni, - łazienki, - wc, - przedpokoju - balkonu Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kleeberga

Lublin,lubelskie

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Widne, dwustronne i świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Kleeberga. Usytuowane na drugim piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku. Składa się z trzech oddzielnych sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna Góra

Gdańsk,pomorskie

569 999 zł62 m² 9 193,53 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 62 m2 składa się z: 3 sypialni 4 pokoju czyli przestronnego salonu z wyjściem na balkon (super widok na panoramę Gdańska) łazienka z prysznicem wc przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

825 000 zł63 m² 13 033,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy 4-pokojowe, spółdzielczo-własnościowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w wieżowcu, który zlokalizowany jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

379 000 zł52 m² 7 270,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie przy ul. Antonowicza w Olsztynie. Ostatni wolny apartament! >Osiedle Zaciszne< świetnie zlokalizowana i kameralna inwestycja "osiedle Zaciszne" położone w Olsztynie, na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij