dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł38 m² 11 815,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania blisko morza? atuty: - 10 minutowy spacer nad morze - położenie 2 minuty od tramwaju - 2 pokoje (idealne pod wynajem) - niski czynsz - pełne zaplecze handlowo-usługowe na wyciągnięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, Widzew

Łódź,łódzkie

465 766 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Widzewska Manufaktura! Na sprzedaż mieszkanie w nowym centrum Widzewa- zrewitalizowanych zakładach Wi-Ma. Czerwona cegła, nawet 3-metrowe okna, loftowy styl- mieszkanie ma 4,14 m wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Wlkp.

Mogilno,kujawsko-pomorskie

268 320 zł41 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,28m2 na nowym osiedlu w Mogilnie. Powierzchnia: 41,28m Cena: 6 500zł/m2 Numer bloku: 1 Numer mieszkania: 40 Piętro: 3piętro Termin oddania: II kwartal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie własnościowe we Wrocławiu na Popowicach 1/10 piętro w budynku z windą. Budynek po remoncie elewacji i termoizolacji. Powierzchnia 41,5 m2 + komórka w piwnicy 1,6 m2. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kowale

Gdańsk,pomorskie

515 320 zł62 m² 7 989,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Drzwi otwarte W tą sobotę - obowiązuje rezerwacja terminów - specjalne rabaty na mieszkania oraz miejsca postojowe! cena obowiązuje do końca tygodnia - zabezpiecz się przed podwyżkami ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

470 000 zł53 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc, bezpłatna pomoc w uzyskaniu finansowania Cena mieszkania z miejscem postojowym w hali garażowej: 490 000 pln Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radosna

Zalasewo,wielkopolskie

426 765 zł62 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 3 pokojowe - gotowe! Zdjęcia przedstawiają aktualny stan budynku! Rezerwacja mieszkania dla klientów czekających na start Programu kredyt 2% Zapewnij sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

350 000 zł31 m² 11 228,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Uwaga: mieszkanie na sprzedaż Gdynia Grabówek ul. Morska, 2 pokoje gotowe do wprowadzenia, tuż przy Uniwersytecie Morskim w Gdyni -> idealna przestrzeń Twojego dziecka, które zaczyna studia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kuźniki

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł60 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! / 60m2 / 3 pokoje + komórka + 2 balkony + m. postojowe Mieszkanie zarezerwowane! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Elbląg,warmińsko-mazurskie

480 000 zł80 m² 6 037,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie blisko parku traugutta nowa cena: 480 000 zł cena za 1m2 / 6 402,52 powierzchnia: 79,5m2 I piętro ogrzewanie Z sieci miejskiej 3 pokoje Z możliwością aranżacji 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowskiego

Lublin,lubelskie

760 000 zł64 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mamy do zaoferowania Państwu dwupokojowy apartament na sprzedaż w inwestycji "nord park" w wysokim standardzie wykończenia przy ul. Szeligowskiego, w pełni urządzony i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kocmyrzowska

Kraków,małopolskie

435 000 zł40 m² 10 778 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja. Z przyjemnością prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane na os. Na Wzgórzach. Bardzo atrakcyjna oferta m.in. dla rodzin z dziećmi! Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

260 000 zł60 m² 4 357,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego, rozkładowego mieszkania w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Spółdzielcza. Ciche, spokojne osiedle przy jednoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ujeścisko-Łostowice

Gdańsk,pomorskie

432 635 zł54 m² 8 011,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta promocyjna na mieszkania oraz miejsca postojowe zadzwoń i spytaj o szczegóły! cena obowiązuje do końca tygodnia - zabezpiecz się przed podwyżkami cen! Możliwość spotkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł41 m² 11 795,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu zlokalizowanym nad Odrą na Starym Mieście! To osiedle stanowi idealne miejsce jeżeli chcesz połączyć centrum miasta z bliskością terenów zielonych biegnących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Białystok,podlaskie

709 275 zł68 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie o pow. 67,55 m przy ulicy Elizy Orzeszkowej, znajdujące się na siódmym piętrze 13.-piętrowego apartamentowca. Mieszkanie składa się z: - dwóch korytarzy, - niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

173 333 zł58 m² 3 009,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

I co1418/21 obwieszczenie O drugiej licytacji nieruchomościle1g/00063308/9 wdrodze licytacji elektronicznej Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Głogowie jakubmikucki na podstawie przepisu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł69 m² 2 594,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż prezentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Nowe Miasto na ulicy Piłsudskiego w Wałbrzychu. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni ze spiżarnią ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Kruszewnia,wielkopolskie

375 000 zł59 m² 6 328,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej Cicha okolica, 4 km od granicy Poznania Dobre połączenie z obwodnicą Poznania. Do domu przynależą miejsce postojowe oraz! poddasze 56 m2 nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

338 000 zł72 m² 4 720,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72m 2 w centrum Jeleniej Góry! niezależne pokoje łazienka, kuchnia z jadalnią (w pełni wyposażona) i przestronny przedpokój piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł32 m² 11 646 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 1-pokoje mieszkanie w znakomitej lokalizacji ok. Ronda Powstańców Śląskich. Świetne pod wynajem, także dla studentów - Uniwersytet ekonomiczny obok. 10 piętro zapewnia świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** gorąca oferta dla inwestora - wrocław śródmieście - nowiutkie 4 pokoje już wynajęte - dostępne od zaraz*** Na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie 4 pokojowe mieszkanie położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Rzeszów,podkarpackie

360 000 zł43 m² 8 372,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w centrum Rzeszowa 300 m od Galerii Rzeszów. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, składa się z salonu,sypialni, kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

655 673 zł44 m² 14 750,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bardzo atrakcyjny apartament w pięknej okolicy na Jaśkowej Dolinie w gdańskim Wrzeszczu. Wyjątkowo stylowy i prestiżowy apartament, który jest idealny jako lokata kapitału lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Teofilów

Łódź,łódzkie

470 000 zł38 m² 12 230 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta skierowana przede wszystkim do osób doceniających komfort życia na zamkniętym osiedlu, w nowoczesnym budownictwie oraz mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Bliskość sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł53 m² 12 022,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji. Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Realizacja IV Q tego roku. Mieszkanie posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Radomsko,łódzkie

215 000 zł48 m² 4 493,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja przy parku , blisko szkoła,przedszkole i centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rostworowskiego

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł85 m² 11 647,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Prowizja tylko 1% brutto. Bemowo / 4 pok. / 85 M2 / W niskim / balkon Na sprzedaż ustawne i widne mieszkanie z balkonem, na Bemowie. Mieszkanie 4-pokojowe, rozkładowe, z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł49 m² 11 204,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie po gerenalnym remoncie Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z garderobą zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka 6 w Warszawie (ursus). Mieszkanie jest po generalnym remoncie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

602 450 zł49 m² 12 230 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bonarka Living to nowoczesne osiedle z funkcjonalną zabudową, zapewniające wygodę i łatwy dostęp do podstawowych potrzeb, takich jak praca, zaopatrzenie, opieka medyczna czy rozrywka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

209 000 zł46 m² 4 495,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone w Sosnowcu Zagórze przy ul. Pięknej. Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,49 m(2) : - widna kuchnia - sypialnia z wnęką na garderobę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Forteczna

Wałbrzych,dolnośląskie

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! Posiadamy na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie przy ul. Fortecznej na Podzamczu. Blok docieplony, szeroka i zadbana klatka schodowa, tylko dwa mieszkania na piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Panewnicka

Katowice,śląskie

399 000 zł61 m² 6 498,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Nieruchomość idealna dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja pod wynajem. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń zabudowa kuchni i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

411 365 zł41 m² 10 080 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 40,81 m2 położone jest na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku. Otoczenie nieruchomości: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Poznań,wielkopolskie

359 000 zł34 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry! Mam na imię , jestem Specjalistą ds. Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży bądź zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Rybnik

Rybnik,śląskie

380 096 zł59 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu apartamenty od sprawdzonego dewelopera, który ma za sobą zakończonych kilka bardzo dobrych inwestycji. Pozostały jeszcze ostatnie dwa wolne apartamenty na nowym kameralnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

2 279 000 zł86 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Prezentuję 3 pokojowy apartament z 16 m2 tarasem w najbardziej prestiżowej lokalizacji w samym Centrum Warszawy , kamienica po kompleksowej rewitalizacji, wewnątrz jak i na zewnątrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Pułtusk,mazowieckie

450 000 zł94 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w Pułtusku na os. Ogrody Mickiewicza. Mieszkanie 94 mkw z przestronnym tarasem 32 mkw. na ostatnim (4) piętrze. W cenę wliczone są meble w salonie oraz.