dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

445 000 zł46 m² 9 769,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m 2 w Cieplicach - Jeleniej Górze! stan deweloperski - do wykończenia rozkładowe duży balkon komórka lokatorska bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bronowice

Lublin,lubelskie

486 432 zł51 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 50,67 mkw. w skład którego wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

539 000 zł61 m² 8 774,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: lokalizacja: toruń, ul. Szosa Lubicka, oś. Winnica Powierzchnia: 61,43m2 Struktura: 3 pokoje z aneksem kuchennym Piętro: czwarte Powierzchnie przynależne: balkon Winda: tak Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Salwator

Kraków,małopolskie

794 200 zł64 m² 12 409,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie po remoncie na Salwatorze. Oferujemy mieszkanie na niskim parterze w pobliżu Błoń Krakowskich. Mieszkanie po remoncie z nowym umeblowaniem i wyposażeniem. Podczas remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Współczesna

Gdańsk,pomorskie

460 000 zł50 m² 9 292,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 49,50m2 w Borkowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku cztero-piętrowym, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Felin

Lublin,lubelskie

438 000 zł61 m² 7 180,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bardzo ciekawa oferta dla osób poszukujących swojego lokum lub inwestycyjnie! Nowe, świeże mieszkanie w stanie deweloperskim położone na Felinie, składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powiśle

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł38 m² 15 312 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedamy mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 37,88 m2, usytuowane na 9 piętrze w 12 - piętrowym bloku z 1960 roku. Mieszkanie znajduje się w samym sercu Powiśla z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

375 000 zł48 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: mieszkanie dwupokojowe , położone na 3-piętrze w 3 piętrowym bloku z 2011roku na Osiedlu Kazimierza Wielkiego. Osiedle zamknięte. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin,lubelskie

325 000 zł41 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciche i słoneczne mieszkanie w dzielnicy Bronowice, bardzo dobrze skomunikowane z resztą częścią miasta. Lokal gotowy do wejścia nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Legionowo,mazowieckie

449 000 zł56 m² 8 003,57 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w cichym i zielonym zakątku Legionowa. Mieszkanie dwustronne, składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 720 zł77 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Radziejów,kujawsko-pomorskie

243 825 zł35 m² 6 741,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie, 35 m2, w stanie deweloperskim na ulicy 1 Maja 29 w Radziejowie. Budowa rozpoczęła się 1 września tego roku. Zakończenie budowy w I kwartale 2024r. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

591 900 zł54 m² 10 934,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Kupujący nie płaci podatku pcc! oraz prowizji do biura! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,16m2, na pierwszym piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

571 800 zł60 m² 9 498 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: paweł Jaglarz tel. 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji z widokiem na tereny zielone. Otoczenie nieruchomości: w pobliżu inwestycji powstaje Park Oporowski, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł37 m² 11 962,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Targówek, bródno ul. Krasiczyńska | 800 m od stacji metra Kondratowicza 37,2 m2 | 2 pokoje z widną kuchnią | piwnica | balkon typu loggia ok 3 m2 Mieszkanie o powierzchni ponad 37 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

380 000 zł49 m² 7 724 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Rezerwacja Mieszkanie 49,2m2 ul.Chęcińska Centrum W skład lokalu wchodzą -Duży ustawny salon z aneksem kuchennym. - 2 osobne pokoje - balkon -łazienka z wanna oraz wc -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

1 080 336 zł68 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: gotowe Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gigant

Jaworzno,śląskie

355 000 zł65 m² 5 464,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie wyremontowane o powierzchni 64,96 m2 na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku w Jaworznie, w cichej lokalizacji osiedla Gigant. W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kanarkowa

Warszawa,mazowieckie

360 561 zł21 m² 17 343 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji i pcc zalety: - idealne na wynajem - nowoczesne budownictwo - 15 min do centrum atrakcyjne ceny rynek pierwotny liczne udogodnienia W budynku Mieszkanie o powierzchni 21m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

521 919 zł59 m² 8 888,27 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przedstawiamy 3 pokojowe mieszkanie o komfortowym rozkładzie, położone na II piętrze o powierzchni 58,72 m2 z dużym tarasem. - lokalizacja: łazarz - Górczyn - przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

325 000 zł54 m² 6 018,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży śliczne, słoneczne mieszkanie ,położone w jednym z ładniejszych zakątków Podzamcza. Trzy rozkładowe pokoje, osobno toaleta i łazienka , przedpokój z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 247 000 zł96 m² 12 989,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Wilanowie przy ul. Sarmackiej 13. Lokalizacji miasteczka Wilanów, nie trzeba przedstawiać. To warszawska enklawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

259 000 zł60 m² 4 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

bezczynszowe mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy Białego Kamienia. 3 pokoje kuchnia łazienka z wc przedpokój. Ogrzewanie co gazowe, lokal słoneczny i ciepły. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

387 000 zł35 m² 11 194,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Słoneczne mieszkanie na gdańskim Jasieniu! Mieszkanie znajduje się na pro-ekologicznym osiedlu składającym się z dwóch budynków w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sportowa

Gdynia,pomorskie

883 523 zł75 m² 11 780,30 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezpieczna lokata kapitału w nowy lokal na wynajem Jesteśmy autoryzowanym partnerem sprzedaży tej inwestycji. Posiadamy również inne lokale inwestycyjne w tym budynku. Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konarskiego

Poznań,wielkopolskie

589 000 zł64 m² 9 203,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaproponować atrakcyjne i zadbane mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na I pietrze w bloku przy ul. Konarskiego na Śródce. Powierzchnia oferowanego mieszkania wynosi 63,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nieborowska

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł57 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: chełm to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą Gdańska - zarówno dzięki liniom tramwajowym, jak i autobusowym. Jego położenie pomiędzy centrum, a obwodnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Na Stadion

Kielce,świętokrzyskie

822 271 zł92 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży apartament , zlokalizowany przy ulicy Artylerzystów w Kielcach. W skład apartamentu wchodzą: >salon z aneksem kuchennym 35,76 m2 >pokój 9,85 m2 >pokój 9,85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Kielce,świętokrzyskie

265 000 zł40 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 40 m2 ul Słoneczna os Jagiellońskie W skład lokalu wchodzą - 2 widne pokoje -balkon - widna kuchnia -łazienka -przynależy piwnica Lokal na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komety

Józefosław,mazowieckie

655 000 zł65 m² 10 139,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjna cena! widok na zieleń I przestrzeń! W pełni wyposażone W agd! obok parku nivea! Do sprzedaży słoneczne, trzypokojowe mieszkanie 65 m2 z tarasem, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł58 m² 10 345,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy trzypokojowe, własnościowe mieszkanie, mieszczące się na wysokim parterze w kamienicy, pochodzącej z 1926 roku, która znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Częstochowa,śląskie

252 900 zł48 m² 5 214,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 48,5m2 usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Błeszno. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lizbońska

Warszawa,mazowieckie

554 000 zł47 m² 11 787,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie. Idealne dla osób szukających spokojnej okolicy z łatwym dojazdem. Rozkład mieszkania(47m2) Pokój dzienny z wyjściem na balkon Sypialnia Pokój gościnny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł36 m² 11 407,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na północy Wrocławia. W pobliżu parków i terenów rekreacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł54 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w okolicy ulicy Borowskiej trzypokojowe w pełni rozkładowe dwustronne , z balkonem kuchnia i łazienka po generalnym remoncie włącznie z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pestalozziego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 000 zł67 m² 7 388,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Skrzetusko, w niskim, niedużym bloku na 2 piętrze. Jasne, przytulne, 3 pokojowe, gotowe do wprowadzenia, po świeżo wykonanym remoncie. Na powierzchnię ponad 67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

539 999 zł53 m² 10 150,40 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Okazja!okazja!okazja!okazja!okazja!okazja!okazja! Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 53,2m2 przy ul. Klaudyny w Warszawie na granicy Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rocha

Białystok,podlaskie

369 000 zł46 m² 8 109,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Idealna inwestycja pod pokoje na wynajem lub dla studenta. Mieszkanie usytuowane jest w obrębie centrum miasta w kamienicy przy. ul. św.Rocha. Jego centralne umiejscowienie na mapie miasta tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

549 000 zł47 m² 11 628,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Osiedlu Piastów, dzielnica Mistrzejowice, na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z 1980 roku, w atrakcyjnej okolicy miasta Krakowa. Blok znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

419 939 zł37 m² 11 480 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top taniej o 20tys 2M z balkonem na Psim Polu poleska klucze W biurze! Dobry dojazd do Grunwaldzkiego! oferujemy na sprzedaż fajne mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni ponad 36,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

399 990 zł23 m² 17 390,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy Państwu Mieszkanie jednopokojowe. Powierzchnię dodatkową mieszkania stanowi balkon 3 m2 lokalizacja: mieszkanie znajduje się na perwszym piętrze, w 8-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania

Włącz powiadomienia