dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł75 m² 7 186,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowe Krzeptów do aranżacji/2poziomy balkon tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni ponad 75m2 po podłodze w stanie deweloperskim zakupione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

419 012 zł47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszania! Rezerwacja spotkania możliwa jest od poniedziałku do soboty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rokitki

Rokitki,pomorskie

237 165 zł34 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Informacje: ** duże odległości pomiędzy budynkami, nie zaglądamy sąsiadom w okna **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł68 m² 12 794,10 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie Wrocław ul. Obornicka. Lokal mieszkalny o pow. 67,94 m2 , usytuowany na V piętrze apartamentowca na osiedlu Nowe Miasto Różanka. Budynek z 2018 r. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

367 220 zł43 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

339 500 zł36 m² 9 444 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Możliwość zakupu mieszkania w trakcie realizacji ( budowy) W ofercie również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

330 252 zł35 m² 9 379 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zabrze

Zabrze,śląskie

330 000 zł59 m² 5 593,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od kupujących Mieszkanie z dużym ogrodem, urządzone według aktualnych trendów. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Zadzwoń po więcej informacji i umówienie indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

362 508 zł39 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

538 480 zł67 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł42 m² 13 474,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! nieruchomość idealna również pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Warszawa,mazowieckie

1 165 500 zł56 m² 20 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe trzystronne mieszkanie położone w unikalnej lokalizacji na Powiślu - ul. Lipowa. Wyjątkowy rozkład, doświetlenie jak i świetna jak na tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

563 321 zł68 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Tychy

Tychy,śląskie

403 588 zł40 m² 9 974,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Projekt składa się z 4 nowoczesnych budynków wielorodzinnych. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Brynów

Katowice,śląskie

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż piękne i słonecznie mieszkanie o powierzchni 50m2 w skład którego wchodzą: - salon - sypialnia - pokój dziecięcy - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

364 573 zł41 m² 8 973 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

225 000 zł74 m² 3 057,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie wraz z widną dużą kuchnią, przedpokojem i łazienką z wc, położone w centrum miasta Wałbrzycha. Lokal położony jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

374 468 zł50 m² 7 483 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

328 118 zł36 m² 9 165 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

465 174 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

346 087 zł37 m² 9 440 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

362 806 zł41 m² 8 932 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

362 508 zł39 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

372 664 zł43 m² 8 655 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

356 542 zł41 m² 8 703 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

445 793 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Obrońców Pokoju

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

238 000 zł28 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Kawalerka na parterze Z balkonem Na sprzedaż komfortowa kawalerka zlokalizowana na osiedlu Manhattan w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Obrońców Pokoju. Nieruchomość mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

556 200 zł66 m² 8 486 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

386 280 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

538 480 zł67 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

419 012 zł47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

355 179 zł41 m² 8 716 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Muzyka

Gdańsk,pomorskie

441 310 zł52 m² 8 466 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zarzew

Łódź,łódzkie

235 000 zł32 m² 7 248,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 32,42 m2 znajdujące się na parterze. Nieruchomość składa się z: - przestronnego pokoju dziennego z wyjściem na balkon, - dużej kuchni - łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

386 280 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

563 321 zł68 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tczew

Tczew,pomorskie

327 500 zł49 m² 6 682,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Proponowana inwestycja to nowoczesny kompleks 3 budynków o kameralnym charakterze o niskiej zabudowie, sięgającej 3 piętra. Układ budynków zapewnia mieszkańcom odpowiednią przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł74 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Klucze U pośrednika mieszkanie - jasne ciche, trzystronne z ekspozycją południową, zachodnią i wschodnią. Na podłodze klepka i terakota. Okna pcv. - pokój dzienny powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Parkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł104 m² 7 227,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 poziomowe, 4 pokojowe (103,77M2 ) z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą. Mieszkanie znajduje się na 4.