dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 191 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 191 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowodworska

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł70 m² 11 029,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 69,81m2, piętro 2/5 z windą w apartamentowcu z 2013r., Białołęka Nowodwory. Gotowe do wprowadzenia się, super dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bronowice

Lublin,lubelskie

361 760 zł48 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin Tylko 15% naszych ofert jest widoczna w portalach! Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz cała bazę ponad 350 nie powtarzalnych mieszkań w Lublinie. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szarych Szeregów

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

357 000 zł73 m² 4 911,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjne Mieszkanie Rąbin Pierwsze Piętro informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 4 pokoje. Standard wykończenia: bardzo dobry. Dostępne do uzgodnienia. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

476 668 zł52 m² 9 204 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości (bez podatku pcc) Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 51,79 m2 z balkonem na I parterze. Otoczenie Nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Sopot,pomorskie

1 350 000 zł77 m² 17 532,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Dolny Sopot ul. Morska to lokalizacja doskonała na wakacyjne mieszkanie dla spragnionego bliskości plaży i turystycznych atrakcji Inwestora. Reprezentacyjna ulica wypełniona szlachetnymi kamienicami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prochownia

Leszno,wielkopolskie

225 000 zł49 m² 4 629,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,6m2 usytuowane jest na IV piętrze w bloku przy ulicy Prochownia w Lesznie. Funkcjonalny układ pomieszczeń, na który składa się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

339 900 zł59 m² 5 761,02 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na ósmym piętrze, dziesięciopiętrowego wieżowca znajduje się mieszkanie o dużym potencjale. Na tą chwilę wymaga remontu, który zrobi z niego prawdziwą perełkę. Wchodząc do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

631 250 zł84 m² 7 550,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Malowniczo położone osiedle na Naramowicach. Apartament o powierzchni 83,60m2 położony na I piętrze- termin zakończenia prac lipiec 2023. Osiedle położone wśród zieleni i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żory,śląskie

290 000 zł62 m² 4 649,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Szukasz Mieszkania Dla Siebie i Swojej Rodziny? To Mieszkanie może być idealne dla Ciebie! Zapoznaj się z ofertą poniżej która dostępna jest tylko u nas! Przedstawiam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczny Stok

Białystok,podlaskie

419 000 zł63 m² 6 661,37 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zachęcam Państwa do obejrzenia 3-pokojowego mieszkania na osiedlu Słoneczny Stok. Mieszkanie jest położone na I piętrze w budynku z lat 80-tych. Blok-wieżowiec jest wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Potokiem

Poznań,wielkopolskie

365 000 zł44 m² 8 371,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Uwaga - dobra lokalizacja - mieszkanie z balkonem, otoczone zielenią - Jeżyce - Sołacz! 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,61 m2 (pokoje w układzie niezależnym) mieści się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Międzyleska

Wrocław,dolnośląskie

748 000 zł57 m² 13 122,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 położone na nowym osiedlu Lokum Di Trevi przy ul. Międzyleskiej - Tarnogaj. Mieszkanie znajduje się na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

320 000 zł70 m² 4 562,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecamy mieszkanie w topowej części Jedliny Zdrój. Kameralna kamienica zlokalizowana przy ul. Lipowej, bocznej, cichej i zielonej uliczce w pobliżu Domu Zdrojowego oraz Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio sprzedam piękne mieszkanie 2 pok. w Gdańsku, na ul. Porębskiego. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Więcławice Stare

Więcławice Stare,małopolskie

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Dom to dla Ciebie za dużo,ale marzysz żeby mieszkać za miastem? Zobacz naszą ofertę mieszkania z działką rekreacyjną w Więcławicach Starych w gminie Michałowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

129 000 zł60 m² 2 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na Podgórzu. Mieszkanie z dużym potencjałem. Na nieruchomość o powierzchni 60m2 składają się: -3 pokoje -kuchnia z oknem -duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

589 000 zł65 m² 9 061,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Kraków, osiedle Oświecenia okazja-oferta promocyjna tylko do końca czerwca! Do kupienia mieszkanie w stanie do remontu Mam przyjemność zaoferować do zakupu bardzo fajne słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

422 384 zł29 m² 14 575 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup bez prowizji I podatku! Bardzo duży rabat, około 11% od ceny mieszkania. (cena po rabacie: 375 921 tys. zł). Prezentujemy Państwu kawalerkę o powierzchni 28,98m2 zlokalizowaną przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

640 000 zł68 m² 9 396,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania przestronne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze 3-piętrowego bloku w zabytkowej części Nowej Huty z lat 50-tych. Mieszkanie składa się z przejściowego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

573 000 zł82 m² 7 007,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, energooszczędne mieszkanie w budynku apartamentowym na osiedlu Bukówka - ogrzewanie za pomocą odnawialnych źródeł energii. - mieszkanie dwupoziomowe, - 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Biczyce Dolne

Biczyce Dolne,małopolskie

399 000 zł66 m² 6 045 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa niższa cena! Do zaoferowania mamy atrakcyjne mieszkanie w zabudowie szeregowej znajdujące się w Biczycach Dolnych na nowo powstałym osiedlu, które jest zagospodarowane zielenią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książęca

Wieliszew,mazowieckie

549 000 zł64 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja wyłącznie W naszym biurze Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego biura. A mianowicie piękne, nowocześnie urządzone oraz bardzo zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł90 m² 13 322,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

WE speak english Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w ponadstandardowej lokalizacji nie do powtórzenia, to prawdopodobnie odnalazłeś/aś to czego szukasz :) zapraszam opis mieszkania Wygodne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł57 m² 12 807 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: wilanów / 2 pokoje / loggia / komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

760 256 zł59 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji i bez podatku pcc 2% Poszukujesz przestronnego mieszkania z tarasem? Poszukujesz mieszkania z dobrym dostępem komunikacyjnym? A może, poszukujesz mieszkania blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrotków

Lublin,lubelskie

469 650 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji nad zalewem o powierzchni 50,5 mkw. w skład którego wchodzi: salon o powierzchni ok 18,43 mkw. z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

333 900 zł61 m² 5 473,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje M4 gotowe do zamieszkania! (chrzanów - Południe) Ofertą jest mieszkanie o pow. użytkowej 61 m 2 na parterze w bloku a w nim: 3 pokoje kuchnia łazienka z wc przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Tychy

Tychy,śląskie

381 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Projekt składa się z 4 nowoczesnych budynków wielorodzinnych. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerkaska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

294 000 zł51 m² 5 798,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w najbardziej pożądanej lokalizacji w Bydgoszczy- na Osiedlu Leśnym! Nieruchomość położona na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mitery

Kraków,małopolskie

558 900 zł49 m² 11 476 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 48,7 mkw. położone w zielonej okolicy, w Podgórzu, w pobliżu Ronda Matecznego przy ul. Mitery. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 1/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszalińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

487 255 zł42 m² 11 676,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Poszukujesz idealnego miejsca do życia dla swojej rodziny lub świetnej inwestycji na przyszłość? Oto niezwykła okazja, by kupić komfortowe mieszkanie M4 o powierzchni 41,73 m w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

489 000 zł144 m² 3 407,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Promocja ceny dla rezerwacji do końca lipca 2023 R. - uwaga zostały ostatnie 3 mieszkania! Zarezerwuj już dziś a my poczekamy i załatwimy dla Ciebie kredyt na 2%. Oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeroka

Radwanice,dolnośląskie

609 000 zł54 m² 11 277,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż rozkładowe i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe w pełni urządzone, wyposażone, w Radwanicach o powierzchni 54m2 w okolicach ul. Szerokiej. Bezczynszowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Szczecin,zachodniopomorskie

630 000 zł73 m² 8 662,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na drugim piętrze kamienicy, znajdujące się w Centrum Szczecina. W skład nieruchomości o powierzchni użytkowej 72,73.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

289 000 zł42 m² 6 947,12 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* oferta dostępna tylko w naszym biurze* Oferta 2 pokojowego mieszkania blisko Wyższej Szkoły Bankowej i Sądu - idealne pod inwestycję na wynajem! Mieszkanie o powierzchni 41,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł31 m² 12 258,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Strzegomskiej (na wysokości skrzyżowania z ul. Jaworską). Mieszkanie usytuowane jest na parterze niskiego 4 piętrowego bloku z lat '70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zamość

Piła,wielkopolskie

310 000 zł56 m² 5 525,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Idealne dla rodziny na Zamościu. Przedmiotem oferty jest mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego), 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 56,10 m2 z balkonem na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Śródmieście

Jelenia Góra,dolnośląskie

329 990 zł48 m² 6 887,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 47,91m 2 w Jeleniej Górze! styl apartamentowy / loftowy po kapitalnym remoncie nowe wszystkie instalacje, nowe tynki, podłogi, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akademii Umiejętności

Bielsko-Biała,śląskie

395 000 zł56 m² 7 053,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Prezentuję Państwu mieszkanie usytuowane na oś. Złote Łany o łącznej powierzchni 56m2. Mieszkanie mieści się w bardzo dobrej lokalizacji. W okolicy również bardzo dużo zieleni jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego

Kraków,małopolskie

715 000 zł48 m² 14 803,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego przy ul. Beliny - Prażmowskiego w Krakowie. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość do uczelni (uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

374 616 zł38 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Liczba pokoi: 2 cena: 374 616,00 pln metraż: 37,34 m2 Piętro: 0 Termin oddania III kwartał 2023 Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji.