dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Blisshome Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie, w urokliwej i spokojnej dzielnicy Biała. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł58,40 m² 4 092,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Możliwość zakupu przez Cudzoziemców! Zapraszam na prezentację mieszkania, znajdującego się w miejscowości Słączno, 10 km od Milicza. Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł39,52 m² 21 988,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam niezwykłą przyjemność zaprezentować ofertę nowego, świeżo wykończonego mieszkania w standardzie premium, położonego na ostatnim, 6 piętrze kameralnej inwestycji z 2025 rok przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka po remoncie Sobieszów (jelenia Góra) Zielona, spokojna okolica niska zabudowa świetna komunikacja miejska Cena: 260 000 zł Atuty mieszkania: po remoncie, zadbane, bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł81,50 m² 8 085,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na 1 piętrze w budynku z lat 80., po termomodernizacji. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł34,10 m² 22 287,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 34,1 m , położone na 5. piętrze kamienicy z 1964 roku. Lokal wyróżnia się wysokością pomieszczeń wynoszącą 3,50 m oraz ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament nad morzem, objęty podatkiem vat 23% idealny do wynajmu krótkoterminowego. Mieszkanie ma funkcjonalny układ z dużym salonem z aneksem kuchennym (19,01 m ), osobną.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł53 m² 12 339,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż - wygodna nieprzegrana inwestycja!-do zamieszkania lub pod wynajem. Przytulne Mieszkanie 2 pokojowe którego tak długo szukałeś i już prawie masz!-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł42,45 m² 14 840,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem 65 metrów w nowej, kameralnej inwestycji, znajdującej się na krakowskim Ruczaju. Mieszkanie: metraż: 42,45 m2 Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

nierychomosci ,mały Domek ' oferuja do sprzedazy Na sprzedaż komfortowy apartament w Szklarskiej Porębie Cena: 520 000 zł Powierzchnia: 61,97 m Liczba pokoi: 3 Lokalizacja: szklarska Poręba.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł34,70 m² 14 092,22 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka oddzielną kuchnią Apartamenty Platinum ul. Inowrocławska Wrocław, szczepin nowoczesna kawalerka W świetnej lokalizacji idealna pod inwestycję lub dla ciebie! Na sprzedaż komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48,06 m² 9 051,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

MS Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Świdnicy. To parter kamienicy z cegły, tuż przy pełnej infrastruktury miejskiej. Wokół dostępne są sklepy, usługi, restauracje oraz tereny.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł54,39 m² 7 813,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w bardzo lubianej i cenionej dzielnicy Katowic - Ligota, przy ul. Zielonogórskiej. Lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze, budynku który jest po.

Szczegóły ogłoszenia

2 288 000 zł85,70 m² 26 697,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament na szczycie budynku z widokiem bez sąsiadów - gotowy do zamieszkania Gdynia Redłowo mieszkanie 85,16 m taras 14,30 m 3 pokoje 2 garderoby standard premium Wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł63 m² 19 031,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum Gdańska, ulica Długie Ogrody. Zaledwie 2 minuty spacerem do Starego Miasta w Gdańsku, jednej z najbardziej atrakcyjnych turystycznie i kulturalnie dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 337 zł60,04 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Aleja Myśliwska. Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuję inwestycję Aleja Myśliwska, osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł116 m² 32 758,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Atuty: - dwa identyczne apartamenty po 58 m każdy. - apartamenty idealnie wpisują się w najem krótkoterminowy (wysoka stopa zwrotu) oraz jako "second home" dla wymagających klientów. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 230 zł40,30 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie z ogródkiem 24,96 m2 Na sprzedaż kompaktowe 2 pokojowe o pow. 40,30 m2 Salon jasny z aneksem kuchennym Idealna oferta dla Rodzin Przystanek ok 2 min dojazd do metra.

Szczegóły ogłoszenia

437 240 zł51,44 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Ładne przytulne mieszkanie, położone w ścisłym centrum nadmorskiej miejscowości Łeba przy ul. 1 maja (opodal deptaku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Staszica w Ostrowcu Św. Ustawne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,89m2 położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł55 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2. piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1892 roku, na rogu ul. Jesionowej i Alei Wojciecha Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 600 zł56,60 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe (56,60m2) na drugim piętrze w apartamentowcu zlokalizowanym na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (23,22m2).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

! tylko W naszym biurze! oferta na wyłączność apes Nieruchomości & Kredyty hipoteczne z Lwówka Śląskiego zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji W limanowej przy ul. Jana biedronia już W sprzedaży! Prezentujemy ofertę nowoczesnego mieszkania w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 53,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł69 m² 8 681,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3-pokojowe mieszkanie 69 m gotowe do wprowadzenia. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na ostatnim, 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,07 m² 8 428,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowy, nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni 71,07 m , położony na II piętrze budynku wielorodzinnego w samym centrum miasta. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł49,84 m² 11 817,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, starannie wykończone mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku, zlokalizowane przy ul. Marczukowskiej. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł37,80 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie w centrum Kutna, ul. Braci Śniadeckich. Idealne pod inwestycję, do własnej aranżacji. Opis nieruchomości: * Lokalizacja: ul. Braci Śniadeckich.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu gotowy produkt inwestycyjny; częściowo umeblowane mieszkanie z dużym balkonem, w dogodnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane na IV piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł55,09 m² 7 605,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Twoje wymarzone M2 -55,09 m2 w Puławach Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Masz dość kompromisów przy wyborze układu pomieszczeń? Ta oferta przy ul. mjr. Mariana.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł123,10 m² 12 022,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie dwupoziomowe - idealne dla rodziny Oferujemy funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 123,1 m , położone na 1 i 2 piętrze w 2-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł53,76 m² 12 630,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kupujący za pośrednictwem naszej agencji nie ponosi kosztu wynagrodzenia pośrednika, które W całości pokrywa sprzedający Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,76 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30,10 m2, licząc po "podłodze" 33m2. z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji Rzeszów, ul. Potockiego. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł140 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Dwupiętrowe mieszkanie o powierzchni 140 m zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie całej rodziny. W jego skład wchodzą cztery przestronne sypialnie, dwie funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 677 zł42,59 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 42,59 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien na zachód. Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł104,62 m² 24 851,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 615 zł45,95 m² 11 917,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż bardzo komfortowe mieszkanie dwupokojowe z ogrodem w nowej w kameralnej inwestycji idealne singla lub pary, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 900 zł105,35 m² 11 389,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Maciej Pepłowski sdp Nieruchomości tel.   Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 105,35 m, położone przy ul. Piastowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 624 000 zł116 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestronny apartament 116 m z tarasem i garażem na sprzedaż Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego apartamentu o powierzchni 116 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł131 m² 22 671,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

WYJĄTKOWA OFERTA - KAMERALNA INWESTYCJA W CICHEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.