dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziętka

Piekary Śląskie,śląskie

199 900 zł57 m² 3 513,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, trzecie piętro, balkon, trzy niezależne pokoje, ogrzewanie miejskie. Piekary Śląskie ul Ziętka niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowskiego

Gdynia,pomorskie

455 000 zł53 m² 8 584,91 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Mieszkanie trzypokojowe ( 53 m2 ) z balkonem na drugim piętrze budynku ośmiopiętrowego z windą w gdyńskiej dzielnicy Pogórze. Tylko U nas! Komfortowe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szczecińska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

192 000 zł42 m² 4 582 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność zaprezentować Państwu i jednocześnie sprzedać ustawne, słoneczne mieszkanie mieszczące się przy ulicy Szczecińskiej w Elblągu. Nieruchomość znajduję się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

430 680 zł36 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Świetna opcja na start. Funkcjonalne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siercza

Siercza,małopolskie

555 408 zł64 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe 4 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem, w budynku 1 piętrowym W sierczy koło wieliczki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł43 m² 11 116,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42m2 mieszczące się w centrum wrocławia! Atuty mieszkania: - gotowe do zamieszkania - lokalizacja - dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Stargard,zachodniopomorskie

446 000 zł72 m² 6 194,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 69,20 m.kw. z dużym balkonem, położone na wysokim parterze niskiego bloku w rejonie ul. Czeskiej w Stargardzie. Lokal składa się z: - 3 rozkładowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cylkowskiego

Gdynia,pomorskie

520 000 zł50 m² 10 479,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Redłowo do własnej aranżacji! Słoneczny lokal o powierzchni 47,02 m2 usytuowany jest na pierwszym piętrze. Budynek ocieplony. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł42 m² 13 772,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! nieruchomość idealna również pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

527 000 zł28 m² 18 589,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

kawalerka Warszawa sprzedaż | kawalerka Mokotów sprzedaż |1 pokój Warszawa sprzedaż | 1 pokój Mokotów | kawalerka inwestycyjnie | mieszkanie inwestycyjnie Mamy przyjemność przedstawić Państwu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lniana

Wrocław,dolnośląskie

518 000 zł55 m² 9 363,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m2 w Południowej części Wrocławia. Oferta na wyłączność. * tylko w naszym biurze * Nieruchomość zlokalizowana jest w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 065 000 zł95 m² 11 210,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Apartament 4 pok / II poziomy / ogródek / lux / bielany wrocławski bielany wrocławskie, błękitne aleje - przyjazne osiedle , place zabaw, ogródki, znakomita komunikacja Z wrocławiem Funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szopienicka

Katowice,śląskie

295 000 zł59 m² 4 966,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,40 m2 w cichej, spokojnej okolicy! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

969 000 zł45 m² 21 533,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy gotowe mieszkanie 2 pokojowe w nowoczesnej inwestycji novum w centrum miasta Nieruchomość przy ulicy Rakowickiej znajduje się na 4 piętrze budynku z 2022 roku. Na jego przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułanów

Lublin,lubelskie

405 000 zł56 m² 7 168,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie spokój, ma powierzchnię 56,5m2, znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Wchodząc do mieszkania ukazuje się nam przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

456 000 zł51 m² 8 921,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem oraz dwoma miejscami parkingowymi. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podleśna

Ząbki,mazowieckie

535 000 zł60 m² 8 919,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,98 m2 znajdujące się w czteropiętrowym bloku z 2022 r. mieszczącym się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

443 256 zł54 m² 8 247 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

244 440 zł37 m² 6 605 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Informacje: ** duże odległości pomiędzy budynkami, nie zaglądamy sąsiadom w okna **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rokitki

Rokitki,pomorskie

244 440 zł37 m² 6 605 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

330 252 zł35 m² 9 379 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

328 118 zł36 m² 9 165 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

364 573 zł41 m² 8 973 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

386 280 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszania! Rezerwacja spotkania możliwa jest od poniedziałku do soboty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

356 542 zł41 m² 8 703 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

465 174 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

419 012 zł47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

679 000 zł73 m² 9 301,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73m2 usytuowane na zamkniętym osiedlu. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, przestronny taras z ogródkiem, dwa pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Radom,mazowieckie

420 000 zł64 m² 6 535,95 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe w atrakcyjnym rozkładzie, na osiedlu Michałów. Niedawno ocieplony, monitorowany blok, z dużą, nowoczesną windą oraz podjazdem dla niepełnosprawnych. W pobliżu wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

536 689 zł60 m² 8 890 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Sdp pod klucz. Zapytaj o szczegóły. Opiekun oferty: agnieszka Chodakowska kom. Mieszkanie o powierzchni 60,04 m2 znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

511 473 zł59 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkania na parterze z dużym ogródkiem N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkania o powierzchni 58,79 m 2 z dużym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

330 252 zł35 m² 9 379 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

404 985 zł47 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Polecam mieszkanie 2 pokojowe usytuowane w samym Centrum Szczecina, gdzie w pobliżu mamy liczne sklepy, poczta, szkoła, banki oraz bardzo dobra komunikacja miejska. Mieszkanie bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

371 489 zł42 m² 8 930,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 41,60m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

584 414 zł71 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

359 517 zł39 m² 9 109 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór po wpłacie 100%. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

356 542 zł41 m² 8 703 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022