dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

330 000 zł72 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu nieruchomość typu M6 usytuowaną przy ulicy Wielkopolskiej na 2-gim piętrze, z przynależną piwnicą. Mieszkanie jest wyremontowane, w pełni umeblowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie 64 m2 na Osiedlu Skarbimierz przy ul Akacjowej. Charakterystyka Mieszkania - 3 nieprzechodnie pokoje - Przedpokój - Duża kuchnia - Łazienka z ubikacją - 2 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

451 548 zł42 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie o powierzchni 41,81m2 na trzeciej kondygnacji w sześciopiętrowym bloku w dzielnicy Bronowice. Nieruchomość świeżo po remoncie, podzielone na dwie niezależne kawalerki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Opole,opolskie

309 000 zł54 m² 5 732,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Expander prezentuje 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Złotej w Opolu. Nieruchomość położona w spokojnej, pełnej zieleni okolicy. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł57 m² 7 049,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Nieruchomości skn prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 56,60 m2 na Jakubskim Przedmieściu w Toruniu. Mieszkanie jest dwustronne w pełni rozkładowe i mieści się na 4-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

1 170 000 zł62 m² 18 720 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz wyjątkowego apartamentu blisko morza i parku Reagana , świetnie się składa bo ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. Atuty: - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Reda

Reda,pomorskie

729 000 zł87 m² 8 379,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

U nas najmujący nie płaci prowizji! Jedyne w swoim rodzaj - okazja! Po przekroczeniu progu odnajdziemy wyjątkową przestrzeń dzienną, na którą składa się salon z jadalnią i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gniewowska

Reda,pomorskie

389 000 zł53 m² 7 339,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż nowe 3- pokojowe mieszkanie W centrum redy W stanie deweloperskim lokal: mieszkanie w stanie deweloperskim jednopoziomowy o powierzchni użytkowej 53 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Aleksandra Fredry

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 040 000 zł50 m² 21 001,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament dwu pokojowy, znajdujący się w apartamentowej części 5***** Hotelu aquarius spa, połączony łącznikiem z hotelem. W obiekcie znajduje się strefa spa -basen z podgrzewana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamińskiego

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł40 m² 10 327,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 39,7 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku z 1998 roku zlokalizowane w cichej i spokojnej dzielnicy - Białołęka - Tarchomina przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Eskulapa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy do zakupu przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2. Mieszkanie mieści się w Fordonie, na spokojnym Osiedlu Eskulapa. Zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 019 000 zł82 m² 12 446,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie C   zł 12 446 zł/m2 Parametry mieszkania w prezentacji zdjęciowej >typ kuchni: aneks z oknem >okna: pcv >parapet : pcv >ogrzewanie: miejskie >powierzchnia dodatkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

599 560 zł46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe apartamenty kraków-czyżyny ok. Centrum handlowego "M1" 0% prowizji oferta dostępna tylko W naszym biurze Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku krakowskim dewelopera, to 4-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł45 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie zlokalizowane w kamienicy z windą z 1955 roku. Mieszkanie jasne, składające się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki. Pełne prawo własności. Księga wieczysta bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Oleśnica,dolnośląskie

360 000 zł46 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Oleśnicy w okolicy ulicy Armii Krajowej Mieszkanie po generalnym remoncie wykonanym 5 lat temu włącznie z wymianą wszystkich instalacji. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

230 410 zł25 m² 9 081,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Obsługa bezprowizyjna, rynek pierwotny- zakup bez podatku pcc 2% Mieszkanie 005 dla inwestora do kupienia w pakiecie z dwoma innymi sąsiadującymi mieszkaniami znajdującymi się na jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Muszelkowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

759 849 zł50 m² 15 335 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament dwupokojowy zlokalizowany na 2 piętrze, znajdujący się w kompleksie Polanki Park w Kołobrzegu. Ekspozycja: południe-zachód. Zaprojektowane z myślą o rodzinach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł34 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie dostępne mieszkanie W tym metrażu! Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beyzyma

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł69 m² 9 514,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 69.26m2. Najważniejsze informację: - mieszkanie znajduje się na I piętrze - Kamienica z 1930 roku - Wysoki standard - Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł38 m² 11 447,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Warszawskich Bielanach przy ulicy Wrzeciono! Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze w 5 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sułkowskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

999 000 zł41 m² 24 449,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament dwu pokojowy, znajdujący się w kompleksie hotelowym o nazwie diune hotel & diune resort 5***** 20 m od szerokiej plaży. W obiekcie znajduje się strefa spa -basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

616 997 zł63 m² 9 747,19 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Horbaczewskiego/rozkład/3 pok./BALKON/WINDA/TOP! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4mkw mieszczące się na 5 piętrze w 6-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

309 900 zł87 m² 3 574,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Czteropokojowe mieszkanie do remontu na Podzamczu. Oferuję do sprzedania mieszkanie o powierzchni 86,7 m 2 w Wałbrzychu na Podzamczu, przy ulicy Basztowej. Mieszkanie jest spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł42 m² 16 265,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie dwupokojowe 41,5 m2(po obmiarze 44m2) w centrum Warszawy, zlokalizowane na parterze kamienicy z lat 30-tych. Do lokalu przynależy komórka lokatorska około 2m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przerwana

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł62 m² 14 838,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Witam serdecznie! Mam przyjemność zaprosić Cię do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania, usytuowanego na Warszawskich Włochach Lokalizacja: * Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Wisłą

Tczew,pomorskie

346 715 zł41 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj przy Bulwarze Nadwiślańskim w wyjątkowym apartamentowcu. Na sprzedaż mieszkanie 2 pok. o powierzchni 40,74 m kw położone tuż przy Bulwarze Nadwiślańskim w Tczewie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

506 000 zł53 m² 9 634,42 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego mieszkania wykończonego pod klucz ? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

699 966 zł58 m² 12 058 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do odbioru - 0% pcc i bez prowizji 3 pokojowe nowe mieszkanie w nowej inwestycji na mapie Krakowa. Dzielnica Płaszów to prężnie rozwijająca się część miasta. Wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Dąbrowa Górnicza,śląskie

245 000 zł46 m² 5 291,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta Proponujemy do sprzedania bardzo ładne mieszkanie w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Reden, przy ulicy 1 Maja. Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

496 000 zł53 m² 9 392 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

329 000 zł55 m² 5 966,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 5 oddanie trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

504 000 zł29 m² 17 379 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa lokalizacja - Ścisłe Centrum - na wprost Ogrodu Botanicznego Nietuzinkowa architektura Wysoki standard Oferta deweloperska 0% prowizji! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Śmiałego

Szczecin,zachodniopomorskie

590 000 zł77 m² 7 702,35 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny pod inwestycję. Mieszkanie znajdujące się w ścisłym Centrum Szczecina składa się z dwóch trzyosobowych pokoi z balkonami, jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

384 000 zł43 m² 8 930,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43 m2, znajdujące się na zamkniętym terenie w znakomitym położeniu Ząbek - ul. Orla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Tęczowa

Plewiska,wielkopolskie

599 000 zł94 m² 6 372,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Marzysz o tym, by po całym dniu pracy zrelaksować się w ciszy i spokoju- ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie. Jeśli szukasz idealnie skomunikowanej nieruchomości - trafiłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

450 000 zł40 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie jest położone przy modnej ulicy Krętej, osiedle Kawaleryjskie. Młode osiedle; świetnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Białegostoku, w pobliżu Politechnika, uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

625 000 zł50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Poszukujesz nowego mieszkania? Przedstawiam Ci wyjątkową ofertę - przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m , w pełnej własności, zlokalizowane w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orkana

Zabrze,śląskie

173 000 zł33 m² 5 226,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszaą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio" ( Oferta na wyłączność! ). Nieruchomość ma założoną księgę wieczystą. Do sprzedania bardzo atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia