dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 017 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

869 000 zł73 m² 11 948,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Cena regularna: 959 000zł Nowa inwestycja mieszkaniowa na Zabłociu gotowe do odbioru Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Stalowa Wola,podkarpackie

218 000 zł43 m² 5 081,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe położone jest na 3-piętrze, składa się z dwóch pokoi (w tym jeden przechodni), kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Pokoje są duże, ustawne i bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

545 000 zł75 m² 7 289,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż zadbane, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe z dużym potencjałem w pięknie odrestaurowanej kamienicy w pobliżu Parku Kasprowicza. Mieszkanie położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mirków

Mirków,dolnośląskie

395 000 zł57 m² 6 921,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja na ukończeniu świetna lokalizacja! parking podziemny bez prowizji bez pcc zakup od dewelopera! Gorąco polecam inwestycje w Mirkowie. Świetna lokalizacja. W ofercie mieszkania od 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Hutnicze

Kraków,małopolskie

685 000 zł65 m² 10 579,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Z przyjemnością prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie na Nowej Hucie, które idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i w celu inwestycyjnym - wynajem zarówno na pokoje jak i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poranna

Oława,dolnośląskie

575 000 zł76 m² 7 552,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wszystko mające mieszkanie w świetnej dzielnicy Oławy z pełnym wyposażeniem! Bardzo popularna i wygodna lokalizacja: nowy Otok koło Quick Parku, w budynku dwupiętrowym, na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

670 100 zł64 m² 10 488,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Kupujący nie płaci podatku pcc! oraz prowizji do biura! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,93m2, na parterze nowo powstałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balicka

Kraków,małopolskie

570 000 zł46 m² 12 514 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży ustawny pokój z wyjściem na balkon - drugi pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

530 000 zł63 m² 8 399,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 63,1 m2 usytuowane na 10 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Poznańskiej w Ożarowie Mazowieckim. Stan lokalu po remoncie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sielec

Sosnowiec,śląskie

210 000 zł46 m² 4 565,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m2 w skład którego wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc - ogrzewanie miejskie Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

276 080 zł35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 168 960 zł73 m² 16 013,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3pokojowe mieszkanie na Górnym Mokotowie. Nieruchomość ma 73 m2 a w jej skład wchodzą: - duży pokój z wyjściem do loggi - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

499 000 zł53 m² 9 487 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy przy ulicy Szwoleżerów w Ząbkach. Mieszkanie całość 58,88 m2, w tym: - lokal mieszkalny 52,60 m2, - piwnica 6,28 m2, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lodowa

Łódź,łódzkie

447 000 zł64 m² 6 984,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przedstawiam Państwu lokal o powierzchni 63,5m2 zlokalizowany na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Lodowej 56 na Widzewie-Wschodzie w Łodzi. Mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skrajna

Ząbki,mazowieckie

702 000 zł78 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

- gotowe do wprowadzenia - możliwość wydzielenia 4 pokoju - cicha zielona okolica - lokalizacja na granicy Z warszawą Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

566 685 zł90 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga Mieszkania dostępne w programie rządowym mbww (mieszkanie bez wkładu własnego) Zobacz jak może wyglądać to mieszkanie Budynek wyposażony zostanie w instalację fotowoltaiczną, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Majora

Kraków,małopolskie

392 000 zł28 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Jakuba Majora w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży pokój - aneks kuchenny - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawale

Strzyżów,podkarpackie

199 000 zł37 m² 5 387,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

1 pokojowe | 36,94 m2 | ul. Zawale | Stzyżów Do sprzedaży mieszkanie usytuowane na parterze niskiego bloku w centrum Strzyżowa przy ulicy Zawale. Mieszkanie o powierzchni 36,94 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

579 993 zł50 m² 11 514,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jagodno- krzyki Kajdasza/2022/3 pok + garaż!. Polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe- znajduje się na 1.piętrze w budynku wielorodzinnym 4-kondygnacyjnym (z windą) przy ul.Kajdasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gabrysiak

Gdańsk,pomorskie

523 318 zł58 m² 8 963,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 58 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

803 026 zł56 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zalety: -Lokalizacja inwestycji w atrakcyjnej okolicy blisko Opływu Motławy i Wisły -malowniczy krajobraz związany z żeglugą i portem -bliskość wyspy Spichrzów i fontanny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Inwalidów Wojennych

Gliwice,śląskie

385 000 zł55 m² 7 026,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Witaj, szukasz klimatycznego i nietuzinkowego mieszkania w samym sercu miasta, bezpośrednio przy Gliwickiej starówce? To mieszkanie jest dla Ciebie! Zapraszam do opisu, zdjęć oraz kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

438 000 zł61 m² 7 133,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera. Ostatnie wolne mieszkanie w inwestycji lokal B3 Apartamenty Bliżej Natury to kameralne osiedle eleganckich domów w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Stołężyn

Stołężyn,wielkopolskie

169 000 zł57 m² 2 959,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

ul. Nowa - wapno, stołężyn 57,1 m2! - mieszkanie rozkładowe - wysoki parter - 3 pokoje z oddzielna kuchnią - ogródek przed budynkiem - garaż oraz 2 piwnice lokal: powierzchnia użytkowa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł46 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Możliwy rabat nawet 30000 zł Cena transakcyjna 569000 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakopiańska

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł78 m² 9 884,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Główne atuty: 15 min spacerem do Centrum Gdańska 3 min do przystanku tramwajowego 240m. W bliskiej odległości szpital, urząd, przychodnia, szkoły Mieszkanie mieści się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Błonie. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon. Bezpośrednio przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł40 m² 14 577 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Możliwy rabat nawet 30000 zł Cena transakcyjna 549000 zł Idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł47 m² 9 554,14 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie o pow. 47,1 m2 na ul. Bajana we Wrocławiu. media miejskie, blok po termoizolacji, blisko przystanek autobusowy. Skład mieszkania Pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

395 901 zł43 m² 9 259 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Pod samą inwestycją sklep Netto, spora ilość linii autobusowych oraz linia nocna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

494 000 zł40 m² 12 459 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,65m2 w stanie deweloperskim bez pcc oraz bez prowizjii agencyjnej. Zakup prosto od dewelopera. Odbiór mieszkania planowany na koniec III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

602 650 zł59 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w otoczeniu zieleni, blisko centrum - 58,51 m2 Rozkład pomieszczeń: korytarz 7,71 m2 Łazienka 5,91 m2 Salon z a. kuch. 25,82 m2 Pokój 7,69 m2 Pokój 11,39 m2 Balkon 4,14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł47 m² 10 957,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! Realizacja 07.2023! Niska zabudowa w otoczeniu zieleni! Możliwość wydzielenia osobnej kuchni Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Studzienna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

300 000 zł72 m² 4 196 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na Starym Mieście. Lokalizacja w najatrakcyjniejszej części miasta w sąsiedztwie takich miejsc jak Katedra św. Mikołaja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

679 212 zł63 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Duże, 4 pokojowe mieszkanie na Jagodnie w stanie deweloperskim do 680tyś. Wrocław Krzyki Słoneczne Jagodno ul. Kopycińska/drabika oddane do użytkowania! opis nieruchomości Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

450 000 zł63 m² 7 097,79 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ma powierzchnię 63,40 m.kw. i położone jest na X-piętrze w centrum miasta. Okolica to ładne, przestronne osiedle, budynki mają własne wydzielone parkingi dedykowane wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

4 090 000 zł129 m² 31 776,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Lokalizacja/budynek: apartament położony w doskonałej lokalizacji na Powiślu, pryz ul. Leszczyńskiej w Inwestycji Menolly Nowe Powiśle. Wszystkie atuty mieszkania w centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

99 000 zł52 m² 1 903,85 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta w bloku na 5 piętrze. Mieszkanie o powierzchni ok. 52m2, do generalnego remontu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyczółkowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

299 000 zł52 m² 5 761 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu za Politechniką przy ulicy Wyczółkowskiego. Mieszkanie o powierzchni 51,90 m2 usytuowane na parterze budynku. Dwustronne, słoneczne i ciepłe. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

505 422 zł60 m² 8 408,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym ws.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

763 500 zł64 m² 11 929,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Działoszyńskiej na Wrocławskich Swojczycach. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada ogródek, to ta.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij