dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

442 260 zł41 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 40,95 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

490 000 zł53 m² 9 193 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie idealne dla pary, małżeństwa z dziećmi ale także inwestycyjnie pod wynajem! Nowe budownictwo, niskie piętro, duży balkon z widokiem na piękne wschody To nie jedyne cechy, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Opole,opolskie

409 000 zł58 m² 7 051,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuje Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 58m2. Położone w bliskiej odległości od centrum na śródmieściu. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

464 000 zł33 m² 13 975,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W mio casa! zamieszkaj W samym centrum gdyni 500m od plaży! darmowa konsultacja Z biurem architektonicznym mozaika! Mam przyjemność zaprosić Państwa na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długosza

Gliwice,śląskie

1 229 000 zł181 m² 6 806,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Duże mieszkanie w domu dwurodzinnym z ogrodem i garażem w centrum Gliwic, blisko parku i rynku Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Bzów

Józefosław,mazowieckie

629 000 zł74 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Józefosław to nieduża podwarszawska miejscowość pomiędzy Piasecznem a Lasem Kabackim. Jeśli cenisz sobie spokój, a jednocześnie potrzebujesz łatwego dojazdu do Stolicy, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

468 000 zł42 m² 11 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

*oferta dostępna wyłącznie U nas** Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz rozkładowej 2 - pokojowej, funkcjonalnej oraz jasnej nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł25 m² 8 596,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Makler nieruchomości poleca mieszkanie 25m2. I piętro. Mieszkanie w samym sercu bydgoskiego Śródmieścia,. Kamienica bez windy. Szerokie klatki schodowe. Pokój - stół obiadowy, duża szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

271 386 zł21 m² 12 699 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości w centrum Poznania? Zadzwoń - umów się na spotkanie. Zapraszam na prezentację lokali pokazowych. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

465 000 zł33 m² 14 250,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 32.63 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie o metrażu 32.63 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

332 904 zł43 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin Ostatnie mieszkanie d 37m2 do 50m2! (zostały jeszcze 4 apartamenty o podobnym metrażu ) dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

303 946 zł37 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M29 piękne słoneczne mieszkanie 1 pokojowe lub 2 pokojowe O powierzchni 36,32m2 Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie dla singli, pary, bądź rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

325 401 zł41 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Okazja! - Ostatnie w pionie! Najlepsze piętro! deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

444 000 zł37 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokoje mieszkanie w znakomitej lokalizacji ok. Grabiszyńskiej. Świetne pod wynajem, 15 minut na Rynek. W pobliżu tramwaj, liczne sklepy. Układ pomieszczeń: - kuchnia - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

437 521 zł36 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start mieszkanie z balkonem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

418 860 zł54 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości posiada na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 53,7 m2 z dużym tarasem w świetnej lokalizacji przy ul. Lwowskiej. Jest to nowa inwestycja przestronnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł95 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Dywizjonu 303 na osiedlu Górce na warszawskim Bemowie. Mieszkanie posiada 94,45 m2 i znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Wielkopolskiego

Gdynia,pomorskie

474 000 zł46 m² 10 324,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Odkryj dziką naturę miasta Rezerwat Przyrody Kępa Redłowska, utworzony w 1938 roku, jest najstarszym w województwie pomorskim. To właśnie u progu tego liczącego sobie 120 hektarów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

468 875 zł38 m² 12 470,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-01 Idealne na start mieszkanie z dużym tarasem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

633 350 zł53 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie na 5 piętrze w bloku z 2008 roku przy ulicy Tęczowej. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie. Opis mieszkania Nieruchomość z doskonałym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

744 866 zł57 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Nowoczesne mieszkanie w dobrej okolicy. W pobliżu przystanku, szkoły, sklepów. W najbliższym otoczeniu jest park, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Rzeszów,podkarpackie

295 000 zł30 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m2 na oś. Carpatia. Nieruchomość jest usytuowana na parterze w 15 piętrowym bloku. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemyka

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł59 m² 11 545 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie na Gocławiu przy ul. Przemyka. Mieszkanie jest ciekawą propozycją dla inwestora jak i młodej pary ze względu na rozkład mieszkania. Ma powierzchnię 58,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

444 000 zł36 m² 12 164,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie z dużym ogrodem, oddane do użytku w 2023 r., wykończone pod klucz w wysokim standardzie, zlokalizowane przy ul. Pastelowej w dzielnicy Orunia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

229 000 zł64 m² 3 584,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Szukasz nieruchomości dla swojej rodziny w malowniczej miejscowości Głuszyca? Mam dla Ciebie ciekawą propozycję 3 pokojowego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł61 m² 8 197 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 61 m2 znajdujące się przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu. 4 przystanki od Rynku. Mieszkanie znajduje się na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotostocka

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3 pokoje, taras, komórka lok. , garaż, 2004, tarnogaj Do sprzedaży ładne, w pełni rozkładowe ,3-pokojowe mieszkanie z tarasem , położone na drugim piętrze 2 piętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Rajkowo

Rajkowo,zachodniopomorskie

161 130 zł13 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych mikrokawalerek pod inwestycję. Lokale znajdują się na I piętrze wolnostojącego budynku handlowo-usługowego i stanowią doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł95 m² 17 847,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Osiedlu Ostoja w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie 4 pokojowe (salon + 3 sypialnie) na parterze, jego powierzchnia to 95,25m2, do tego zadaszona loggia 7,21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Gorlice,małopolskie

319 000 zł56 m² 5 727,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe położone na I piętrze w bloku przy ul. Konopnickiej w Gorlicach. Struktura mieszkania: 3 pokoje, kuchnia , łazienka, wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bralęcin

Bralęcin,zachodniopomorskie

169 000 zł96 m² 1 760,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 61,19 m2, pow. całkowitej 96 m2 (łącznie z garażem i piwnicą), położone na parterze czterorodzinnego budynku w Bralęcinie, 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

519 900 zł45 m² 11 553,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rozkładowe mieszkanie na spokojnym osiedlu. Polecam i zapraszam na prezentację! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Funkcjonalne mieszkanie składa się: - dwóch osobnych pokoi, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

449 988 zł54 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 53,57 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym, wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Wielkopolskich

Ciechanów,mazowieckie

450 000 zł69 m² 6 563,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne i widne mieszkanie idealne do wprowadzenia od zaraz. Oferujemy Państwu mieszkanie w komfortowej i cichej okolicy na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie 68,56 m2 składa się z: ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borowiecka

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł116 m² 7 672,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na prezentacje mieszkania przy ul. Borowieckiej Mieszkanie dwupoziomowe 116m2, poziom 1: salon z aneksem kuchennym , balkon, łazienka, hall. poziom 2 : cztery sypialnie, łazienka Ogród: 88m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł51 m² 6 568,63 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie na bydgoskim Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie znajduje się na 2 piętrze w bloku ze starszej cegły. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Komuny Paryskiej. Mieszkanie położone jest na parterze budynku z nową windą. Na powierzchnię 36 m2 składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł39 m² 9 638,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie o powierzchni 39,32 m 2 zlokalizowanego na Pogodnie. Usytuowane jest ono na parterze dwupiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piecki-Migowo

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł63 m² 10 492,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Gdańsk morena | 3 pokoje | balkon | dla rodziny | dobrze skomunikowane Na sprzedaż dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Morena w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

560 880 zł68 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Podstawowe informacje: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68,48 m2, kuchnia aneks, II piętro, balkon, nowoczesne osiedle. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości - co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

577 000 zł36 m² 16 027,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Mieszkania po generalnym remoncie w super lokalizacji, znajduje się przy ul.Dzielnej (Nowolipki), w cichej, świetnie skomunikowanej lokalizacji. Na 9 piętrze-36 mkw+6 mkw loggii - pokój, który.