dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 206 ogłoszeń

866 432 zł67,69 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, wykończone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,69 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 21,71.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł62,59 m² 22 192,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowy apartament, położony bezpośrednio przy linii brzegowej Zatoki Puckiej, na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Nexo. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze - ostatnim, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł24 m² 18 291,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Cisza, spokój, piękne widoki Z okna Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,5 mkw na ulicy Stysia. Nieruchomość składa się z : - salon z aneksem kuchennym, - łazienka, -mały.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł47,80 m² 14 644,35 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 47,80 m na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku. Stan techniczny mieszkania dobry , nie wymaga większych nakładów finansowych. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny - sypialnia - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł69,10 m² 18 813,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Samarytanka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł42 m² 11 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o powierzchni 42 m . Składa się ono z dwóch pokoi oraz oddzielnej kuchni. W pełni rozkładowe. W mieszkaniu znajdują się wszystkie niezbędne sprzęty i meble.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł26,01 m² 26 874,28 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Studio 26m2 W inwestycji premium Przedstawiamy Państwu ofertę nowoczesnego studia w samym centrum Gdańska w inwestycji scala. Inwestycję zaprojektowano w nowoczesnym stylu oddając.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł56,20 m² 5 960,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje/ po remoncie/balkon/ duża piwnica/ królewskie otoczenie/ dostępne od zaraz Jeśli czujesz, że w twoich żyłach płynie królewska krew wybierz Gniew - miejsce, w którym historia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 308 zł52,46 m² 14 912,47 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty/ Klasyczne, 3 pokojowe mieszkanie z loggią i tarasem, dwustronne, narożne o powierzchni 52,46m2 w świetnej południowej lokalizacji - na wrocławskich krzyki/partynice.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł58 m² 20 672,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wrocław - Krzyki, borek / Południe, ul. Turniejowa 10b Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

531 696 zł66,88 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ciekawym potencjałem aranżacyjnym w zrewitalizowanej kamienicy w dobrze skomunikowanej części poznańskiej Wildy. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 090 zł60,42 m² 7 499 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tel.   Piotr Kaczmarek II Etap budowy nowych mieszkań. Ogrzewanie gazowe - piece dwufunkcyjne Mieszkania z komórkami lokatorskimi w cenie mieszkania. Bez opłat za miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1852

Mieszkanie w sercu Śródmieścia - doskonała inwestycja! Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w ścisłym centrum miasta, idealny zarówno pod wynajem krótkoterminowy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł66 m² 2 575,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji w centrum Tarnowskich Gór Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone w samym sercu Tarnowskich Gór , w wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł45,20 m² 3 761,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na obrzeżach Świdnicy. Lokalizacja: mieszkanie w bliskich okolicach Świdnicy; doskonały dojazd do Świdnicy, wrocławia. Bardzo dobra komunikacja miejska - dobra lokalizacja nawet dla.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł57 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Lokal mieszkalny o powierzchni 57,90 m2, usytuowany na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku położonym przy ulicy Pana Tadeusza, na olsztyńskim Osiedlu Pojezierze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jasne 3 pokoje / widok na zieleń / garaż / rozkład Słoneczne mieszkanie na Ołtaszynie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł63,39 m² 11 657,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe - 63,39 m - Zielona Góra, przy ul. Wyszyńskiego Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 63,39 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł63,80 m² 13 322,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowe i stylowe wnętrze na Gdańskim Jasieniu - wejdź i zamieszkaj Jeśli szukasz miejsca, które łączy nowoczesną estetykę z autentycznym domowym ciepłem, to mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł42 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na granicy Mosiny i Puszczykowa, przy ulicy Wodnej, znajduje się budynek willowy, a w nim przestrzeń mieszkalna, którą w imieniu naszego Klienta pragniemy poniżej zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

303 000 zł60,80 m² 4 983,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,80 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 5,20 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 2. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł70,44 m² 9 795,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe wykończone, umeblowane mieszkanie z balkonem. Osiedle Komforty Opis mieszkania: 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz łazienką z wc i oddzielną toaletą o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Pilar de la Horadada - Hiszpania Cena 435 600,00 eur Pilar de la Horadada to atrakcyjna lokalizacja na południu Costa Blanca, ceniona za słoneczny klimat przez cały rok, bliskość pięknych plaż oraz.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł44,40 m² 6 283,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę mieszkania przy ulicy Lubelskiej. Lokalizacja: mieszkanie: mieszkanie składa się z 2 pokoi: salon, sypialnia, oddzielna kuchnia oraz łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 511 300 zł133 m² 18 881,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Bronowice , nowoczesny budynek z udogodnieniami dla mieszańców. . 0 % pcc, 0 % prowizji dla kupującego. Termin oddania do użytku: oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł85 m² 10 294,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży wraz z całym wyposażeniem komfortowe mieszkanie w apartamentowcu w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie położone na 4, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł56,50 m² 6 371,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Słoneczne 3 pokoje w sercu Mysłowic ul. Mikołowska Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub pod inwestycję w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł76,17 m² 16 935,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w modernistycznej kamienicy w centrum Krakowa [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 847 zł63,62 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament w Chorzowie, zlokalizowane przy ulicy Andrzeja Mielęckiego. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokum w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł55,53 m² 8 554 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc Mieszkanie nr M3.2 z antresolą - mieszkanie dwupoziomowe z balkonem i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł32 m² 14 468,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową, w pełni wyremontowaną kawalerkę z prywatnym ogródkiem, położoną w nadmorskiej części Gdańska - Stogi. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 910 zł32,70 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,70 m2 dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 054 zł76,34 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji przy ul. Malczewskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 49,9m2, usytuowane jest na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł39 m² 13 717,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kochasz sport i marzy Ci się by rano zawiązać sznurówki i prosto z łóżka wybiec na trasę? A może masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie ulokować? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

579 999 zł62,48 m² 9 282,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu, bardzo blisko morza i komunikacji miejskiej, w otoczeniu lasu. Z salonu widok na morze! Mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

974 500 zł66,29 m² 14 700,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokojowy apartament | widok Z 8 piętra na zieleń | siłownia | Budynek wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna forma oraz spektakularny wewnętrzny ogród wertykalny biegnący przez całą.