dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czuchajowskiego

Kraków,małopolskie

496 000 zł55 m² 9 018 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Więcej informacji: telefon: e-mail: doskonała alternatywa dla osób, które szukają dla siebie funkcjonalnego mieszkania, które można samemu zaaranżować pod swój gust w w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Chełm

Gdańsk,pomorskie

402 300 zł44 m² 9 040,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Skorzystaj Z programu bezpieczny kredyt 2.0 - ZAREZERWUJ CENĘ DO KOŃCA WRZEŚNIA NIE RYZYKUJĄC UTRATĄ ŚRODKÓW!= zwrot 100% wpłaconych środków w przypadku nieuzyskania finansowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

428 500 zł37 m² 11 612,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego na Osiedlu Błonie. Przedmiotowy lokal znajduje się na parterze w kameralnym bloku , którym zarządza wspólnota. Na powierzchnie mieszkalną 50,40 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turzycowa

Gdańsk,pomorskie

574 860 zł70 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kup bez podatku pcc i bez prowizji Zadzwońi umów się na spotkanie w biurze lub na prezentację w miejscu inwestycji. Ubezpieczamy transakcję i pomagamy W uzyskaniu finansowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

378 000 zł34 m² 10 956,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim o wielkości 34,30 m2 usytuowana na pierwszym piętrze w budynku z windą. Pomieszczenia: - pokój dzienny + aneks 24,63 m2 - Łazienka 4,51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bema

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł54 m² 14 678,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 pokojowe wykończone mieszkanie w atrakcyjnym apartamentowcu w samym centrum miasta Przedmiotem sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 , położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gądów Mały

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł44 m² 9 431,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

44m2 / 2 pokoje + piwnica / Gądów Mały Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, w budynku z lat 80 tych. Blok posiada windę oraz znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sławin

Lublin,lubelskie

620 000 zł91 m² 6 790,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe mieszkanie na Sławinie Idealne dla dużej rodziny lub pod inwestycje. Poszukujesz mieszkania z dala od zgiełku miasta, w którym będziesz mógł poczuć się jak u siebie? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Forcie

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł67 m² 9 833,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku (6 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Ursus. Wykończenie: stan deweloperski. Przyległości: balkon 13,05 m2, miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł65 m² 8 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 65 m2 na Nowym Dworze - dostępne "od zaraz". media miejskie, pełny rozkład, blisko tramwaj mieszkanie: trzy pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, + balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Tarnowskie Góry,śląskie

329 000 zł49 m² 6 739,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja! kupujący nie płaci pcc! energooszczędne! fotowoltaika! W Tarnowskich Górach powstaje zamknięte osiedle 22 energooszczędnych, komfortowych mieszkań w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

398 900 zł33 m² 11 997 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przytulne mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Zalety: -słoneczne, -przestronne, -winda, -duży balkon -bliskość terenów zielonych, -bliskość obwodnicy. Mieszkanie: na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osińskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

410 000 zł72 m² 5 687 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bresdom Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie przy ul. Osińskiego w Olsztynie. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Osińskiego 11. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wallenroda

Kraków,małopolskie

525 000 zł55 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedaży ładne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, ulica Konrada Wallenroda. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze 10 piętrowego bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Marysin

Łódź,łódzkie

257 000 zł36 m² 7 138,89 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w wieżowcu na Marysinie. Nieruchomość położona między Lidlem i Leclerkiem, w bliskiej odległości asp, uczelni Uniwersytetu Łódzkiego, licznych tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

592 238 zł56 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 55,74 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji w dzielnicy Krzyki, 4,5 km do centrum. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

551 800 zł79 m² 7 002,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartemnet na osiedlu Bukówka 78,8m2 - nr 13 - 4 pokoje - mieszkanie dwupoziomowe - piętro III i IV - budynek apartamentowy W skład pomieszczeń kondygnacji I wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

333 000 zł52 m² 6 403,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania mieszkanie w pełni wyposażone do zamieszkania. Mieszkanie składa się z -pokój z dużym balkonem -mniejszy pokój -kuchnia -łazienka -przedpokój Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł48 m² 12 608 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. Mieszkanie w centrum Wrocławia, 1 km od Rynku! Jasne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,51 m2 z balkonem, znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

409 791 zł59 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie, zaciszne mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim - Termin oddania I kwartał 2024. Piękny widok. Inwestycja położona jest w zazielenionej malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ujeścisko-Łostowice

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł52 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł38 m² 12 894,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe o powierzchni 38 m , 1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1968 roku -warszawa, targówek, ul. Toruńska. Mieszkanie w stanie do odświeżenia- składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

549 000 zł59 m² 9 338,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkania na parterze z dużym ogródkiem N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkania o powierzchni 58,79 m 2 z dużym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawaleryjska

Lublin,lubelskie

560 000 zł66 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprzedam mieszkanie Czuby Błonie Kawaleryjska o pow. 66,50 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Kawaleryjskiej w Lublinie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie ul. Wiosenna Olsztyn \ Zatorze Prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Zatorze. Cicha i spokojna okolica otoczona lasem z dala od miejskiego szumu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

563 600 zł58 m² 9 680,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż od dewelopera, bez prowizji Możliwość skorzystania z programu kredyt 2% oraz bez wkładu własnego - bezpłatna pomoc w uzyskaniu finansowania Możliwość kontaktu telefonicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Pokoju

Trzebnica,dolnośląskie

539 460 zł60 m² 9 066,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Rozwinięta infrastruktura * Dobry dojazd do Wrocławia * Gotowe do odbioru Funkcjonalne mieszkanie w centrum Trzebnicy W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

480 182 zł55 m² 8 733,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocja na wybrane mieszkania. Mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Łódź,łódzkie

250 000 zł37 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2. Doskonałe pod inwestycje. Mieszkanie znajduje się na drugim pietrze w budynku o niskiej zabudowie bez windy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawiszy Czarnego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

69 138 zł51 m² 1 359,91 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk sprzeda udział 1/2 W lokalu mieszkalnym, ostróda 1. Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składnika masy upadłości w postaci udziału w prawie własności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

709 000 zł63 m² 11 254 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Dostępne za 3msc - mieszkanie o powierzchni 63m2 usytuowane na spokojnym i zamkniętym osiedlu. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Teofilów

Łódź,łódzkie

300 000 zł45 m² 6 651,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Znudziły Ci się standardowe oferty mieszkań? Masz ochotę na coś niebanalnego z nutką humoru? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiamy przestronne mieszkanie rozkładowe z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł49 m² 9 126,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Cena do negocjacji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego dwupokojowego mieszkania. Osiedle Cztery Pory Roku na którym znajduje się nieruchomość wzniesione zostało przez znanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

359 000 zł48 m² 7 479 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Super oferta I piętro Z balkonem! Pragnę przedstawić Państwu mieszkanie znajdujące się na os. Millenium o pow. 48m2 składające się z ustawnego słonecznego salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

669 000 zł89 m² 7 553,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz Teraz niższa cena! Poprzednia cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ujeścisko-Łostowice

Gdańsk,pomorskie

333 400 zł36 m² 9 391,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym ws.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sekutowicza

Lublin,lubelskie

305 000 zł40 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferujemy Państwu do sprzedaży przytulne mieszkanie zlokalizowane na poddaszu w 3 piętrowym bloku z 1995r.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cukrowa

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł92 m² 8 962 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Jasne, przestronne dwupoziomowe mieszkanie w świetnej okolicy Opiekun Oferty: tel. Nieruchomość o powierzchni ok. 93m mierząc po podłodze przy skosach nie utrudniających funkcjonowanie,.