dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Krosno

Krosno,podkarpackie

349 000 zł69 m² 5 036,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, przestronne mieszkanie na sprzedaż w Krośnie na osiedlu Markiewicza. Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

686 542 zł81 m² 8 476,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Pakiet korzyści: płatność 10/90! Miejsce Postojowe w cenie! Odpoczywaj- zamieszkaj w Sobótce - w luksusowym kompleksie ze strefą wellness w malowniczym otoczeniu gór i leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Popowice

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł42 m² 10 552,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

41,60 m2 / rozkładowe 2 pokoje + balkon / Popowice Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,60m2. Mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w budynku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

472 000 zł63 m² 7 509,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania mieszkanie na osiedlu projektant o powierzchni 62,85 m2. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ujeścisko-Łostowice

Gdańsk,pomorskie

591 700 zł68 m² 8 656,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Maćkowy

Gdańsk,pomorskie

472 700 zł53 m² 8 852,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym ws.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

367 533 zł37 m² 10 044,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 37 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemena

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł32 m² 12 464,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz przytulnego mieszkania pod własną aranżacje? Zależy Ci na lokalizacji blisko centrum oraz terenów zielonych? A może chcesz zainwestować swoje oszczędności? bingo! Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł74 m² 5 662,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1988

Biuro Makler poleca: przestronne i komfortowe mieszkanie przy lesie! Oferta dla kilkuosobowej rodziny! Mieszkanie jest po remoncie, nie wymagające nakładów finansowych. Dodatkowym atutem jest to, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Legnica,dolnośląskie

285 000 zł58 m² 4 896,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferta Oferujemy państwu na sprzedaż mieszkanie na wysokim parterze położone przy ul. Działkowej. Mieszkanie dwustronne o powierzchni użytkowej 48,20 m2. Mieszkanie składa się z: - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lewandowskiego

Białystok,podlaskie

615 000 zł69 m² 8 925,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Tylko w biurze nieruchomości. Zapraszamy! Mamy do zaoferowania przepiękne mieszkanie, w którego aranżację oraz funkcjonalność włożono wiele pracy, zaangażowania, pomysłu i serca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki

Toruń,kujawsko-pomorskie

360 000 zł43 m² 8 308,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Wygodne, ciche w pełni wyposażone mieszkanie w pięknej kamienicy bezpośrednio przy Parku Bydgoskim. Mieszkanie dla pary lub singla szukających gotowego do wprowadzenia mieszkania. brak prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

296 150 zł49 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowej inwestycji przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w niskim, 3 piętrowym, nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł65 m² 11 996,90 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia przestronne i słoneczne mieszkanie w Warszawie w dzielnicy Targówek. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Orunia

Gdańsk,pomorskie

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ujeścisko

Gdańsk,pomorskie

374 121 zł43 m² 8 778,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

319 000 zł26 m² 12 269 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Niewielkie mieszkanie do remontu typu open-space o powierzchni: 26 mkw., położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul. Jerzmanowskiego. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 0/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

533 434 zł58 m² 9 197,14 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w kameralnej inwestycji premium, (oferta biura sprzedaży dewelopera) Znajdziemy dla Ciebie idealne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

467 285 zł59 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł42 m² 10 119 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko w naszym biurze. Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42m2, położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Poleskiej na Psim Polu. Budyne z windą z poziomu 0. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bieńkowice

Wrocław,dolnośląskie

619 836 zł74 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp pomagam W otrzymaniu kredytu hipotecznego 2% bez pcc 0% prowizji Lokalizacja: bieńkowice - Ilość pokoi: 4 - Ilość łazienek: 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Orunia

Gdańsk,pomorskie

482 000 zł54 m² 8 909,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki

Poznań,wielkopolskie

515 000 zł43 m² 11 976,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kontakt: nowa oferta na rynku. Świetna lokalizacja - ul. Rybaki od strony Starego Browaru. Przy zakupie możesz skorzystać z bezpiecznego kredytu 2%. Polecam Państwa uwadze w opcji sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

1 082 528 zł92 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu z biurem sprzedaży Tel:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe Z balkonem W starym mieście na ul. Krowoderskiej. Bardzo dobra oferta dla inwestora. Mieszkanie znajduję się na II piętrze w V piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł51 m² 11 372,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chciałabym zaprezentować duże mieszkanie na Bielanach. Jego metraż to 51 m2. Dodatkową powierzchnię stanowi piwnica i balkon. W mieszkaniu są trzy oddzielne, zamykane pokoje, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

639 392 zł61 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

3-pokoje | balkon | stan deweloperski | nowa inwestycja - płaszów N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61,48 m2 usytuowane na trzecim piętrze budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

499 800 zł50 m² 9 996 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 50 m2 | ul.Dąbrowskiego Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 50 m2. Położone jest na szóstym piętrze, wysokiego bloku, wybudowanego w 1980 roku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Pruszcz Gdański,pomorskie

380 000 zł42 m² 8 941,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealne mieszkanie "na start" w ciekawej lokalizacji - Pruszcz Gdański! 42,50 m2/ 2 pokoje/ Pruszcz Gdańsk ul. Obrońców Pokoju/ 11 Km od centrum Gdańska Mam przyjemność zaprezentować Wam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł86 m² 20 348,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty tel. Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o pow. 86 m2 z tarasem, w prestiżowej lokalizacji. Podstawowe informacje: mieszkanie do odświeżenia w dobrym stanie wizualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Plonowa

Nowa Wola,mazowieckie

675 000 zł102 m² 6 587,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

675 000 zł | Sprzedaż |102,47 m2 | Mieszkanie z ogródkiem | Nowa Wola | oferta bez podatku pcc! nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie sprzedający! ostatnie mieszkanie W tej inwestycji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zwycięstwa

Gliwice,śląskie

498 000 zł92 m² 5 413,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapoznaj się z zaletami nieruchomości podczas spaceru 3D Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość terenów zielonych po remoncie generalnym Nieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

355 036 zł36 m² 9 925,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 36 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bytków

Siemianowice Śląskie,śląskie

280 000 zł49 m² 5 755,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,65m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ujeścisko-Łostowice

Gdańsk,pomorskie

457 200 zł54 m² 8 466,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Staniszów

Staniszów,dolnośląskie

569 000 zł90 m² 6 322,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem w Staniszowie. Budynek z 2019 r. położony na spokojnym osiedlu w pobliżu szklaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

569 000 zł37 m² 15 559,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane przy ulicy Walerego Sławka na Podgórzu Duchackim. Deweloper planuje odbiory mieszkań na III Q 2023. Mieszkanie jest prosto od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Renesansowa

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł74 m² 10 748,30 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, na warszawskiej Chomiczówce. Czteropokojowe, dwustronne (p/pd), położone na 2 piętrze w 12 piętrowym budynku, z dużym 4,5 m2.