dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

485 000 zł47 m² 10 319,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Słoneczne mieszkanie w centrum Gdyni odpowiednie pod wynajem i do zamieszkania. Dla inwestora: mieszkanie posiada długoterminowego najemcę, a umowa podpisana jest do marca przyszłego roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ziemowita

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł32 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

W pełni umeblowane i stylowo urządzone mieszkanie na warszawskim Targówku przy granicy z Pragą Północ. Idealne dla osób mieszkających samemu, par lub pod wynajem. Mieszkanie Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

435 000 zł33 m² 13 343,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie do wejścia, w bloku z windą, z balkonem Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata piekny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Zielona Góra,lubuskie

290 000 zł52 m² 5 609,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do kupna rozkładowego 3 pokojowego mieszkania położonego w niedalekiej odległości od centrum. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Słonecznym, jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

779 999 zł53 m² 14 828,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Krzyki 3 pokoje z garażem, tarasem, winda, 2012 Polecamy na sprzedaż mieszkanie własnościowe przy ul. Pięknej (tarnogaj) we Wrocławiu. Mieszkanie zlokalizowane jest na pięknym nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górna

Łódź,łódzkie

255 000 zł44 m² 5 795,45 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zakup za gotówkę! Do sprzedania mieszkanie w okazyjnej cenie! Atutem nieruchomości jest przede wszystkim ciche i spokojne otoczenie przy jednoczesnym zapewnieniu bliskości niezbędnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Scaleniowa

Białystok,podlaskie

439 000 zł60 m² 7 316,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecamy do zakupu wygodne, rozkładowe mieszkanie, usytuowane na siódmym piętrze w bloku z płyty. Budynek posadowiony w cichym, spokojnym miejscu na osiedlu Wysoki Stoczek, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młociny

Warszawa,mazowieckie

598 734 zł46 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie własnościowe z balkonem na Bielanach w części Młociny. Lokalizacja jest jednym z największych atutów tego miejsca. Osadzone na parterze 5-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł64 m² 17 893,30 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż atrakcyjny apartament o powierzchni 64,27 m2, 2 pokoje, położony na VIII piętrze z XVII, w nie dawno wybudowanym budynku ( koniec 2021 r) w inwestycji Nowa Letnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mickiewicza

Bielsko-Biała,śląskie

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mamy przyjemność zaoferować częściowo wyremontowane mieszkanie w całkowicie odnowionej kamienicy w Bielsku-Białej, usytuowanej w sąsiedztwie Placu Pigal w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Łódź,łódzkie

285 000 zł45 m² 6 390,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze w niskim budynku w okolicy ulic Łanowej oraz Traktorowej. W mieszkaniu znajduje się salon z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krowodrza

Kraków,małopolskie

893 570 zł50 m² 17 712 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w dzielnicy Krowodrza Termin realizacji: gotowe Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

591 032 zł57 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez pcc! Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Celem było stworzenie dobrego miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

456 742 zł56 m² 8 159 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł52 m² 11 753,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pilnie sprzedam dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Imielinie położone na dziesiątym piętrze bloku z lat osiemdziesiątych w odległości ok. 5 min pieszo do stacji Metra Imielin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

330 252 zł35 m² 9 379 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

364 573 zł41 m² 8 973 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł47 m² 9 554,14 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Gądowie Małym, przy ul. Bajana. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze zadbanego bloku z lat '80. Budynek po ociepleniu oraz remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Południowa

Gdynia,pomorskie

320 000 zł29 m² 10 851,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta ważna do 28 lipca! atuty: - odświeżone - spokojne osiedle - tuż przy obwodnicy Trójmiasta - doskonała inwestycja mieszkanie: na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,49 m2 w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

465 174 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszania! Rezerwacja spotkania możliwa jest od poniedziałku do soboty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osińskiego

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł52 m² 12 865,40 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! jeśli poszukujesz świetnie zaprojektowanego mieszkania Z ogródkiem, to ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

330 252 zł34 m² 9 713 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

538 480 zł67 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

816 625 zł64 m² 12 700,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 09.2024 Narożne mieszkanie z ogrodem oraz tarasem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Muzyka

Gdańsk,pomorskie

563 321 zł68 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

373 611 zł42 m² 8 828 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

584 414 zł71 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

419 012 zł47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

355 179 zł41 m² 8 716 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

386 280 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł53 m² 10 607 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym zamkniętym i monitorowanym osiedlu Regaty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

367 220 zł43 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

556 200 zł66 m² 8 486 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

239 000 zł56 m² 4 290,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

M - 4 Osiedle Barbary - ul. Turystyczna - Mieszkanie typu M-4 o pow. 55,7 m2, znajdujące się na parterze dziesięciopiętrowego budynku, w Jastrzębiu - Zdroju, przy ulicy Turystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tczew

Tczew,pomorskie

252 000 zł34 m² 7 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Informacje: ** duże odległości pomiędzy budynkami, nie zaglądamy sąsiadom w okna **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

307 500 zł28 m² 10 982 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

346 087 zł37 m² 9 440 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

373 373 zł48 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim 3 pokojowe. Mieszkanie znajduje się w budynku nr 1. Niski blok 4 piętrowy z windą. Nieruchomość.