dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł83 m² 8 132,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż duże rodzinne mieszkanie o pow. aż 83,5 m2 położone na Gaju przy ul. Krynickiej Nieruchomość Mieszkanie jest dwustronne i w pełni rozkładowe. Składa się z z sypialni (o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

1 164 091 zł90 m² 12 986 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł55 m² 14 527,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 - pokojowe mieszkanie po remoncie. Idealne dla osób ceniących sobie ciszę i bliskość zieleni. Rozkład mieszkania (55m2) Przestronny salon Kuchnia otwarta na salon Sypialnia Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fedorowicz

Biała Podlaska,lubelskie

670 000 zł149 m² 4 496,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Bardzo komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Podmiejska o powierzchni 149 m2. Okna mieszkania wychodzą na północ i południe (mieszkanie dwustronne). Mieszkanie zostało urządzone od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zachariasza

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł67 m² 12 835,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecamy 3 pokojowe, okna na 3 strony świata, bardzo ciche na Pradze Bardzo dobry dojazd do centrum miasta komunikacją miejską (tramwajem około 15 min) Bardzo ciche Budynek z 2008r winda Strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mirtowa

Koszalin,zachodniopomorskie

419 000 zł54 m² 7 726,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 54,23 m2, położony w Koszalinie przy ul. Mirtowej. Mieszkanie w standardzie deweloperskim, zlokalizowane w pięknej i zacisznej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

835 000 zł60 m² 13 916,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Perełka! wyjątkowe mieszkanie W sercu miasta - ołbin Mieszkanie 3 pokojowe 60m2 z dwiema łazienkami , dwoma tarasami oraz garażem i komórką usytuowane na wysokim parterze! Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Bałuty

Łódź,łódzkie

229 420 zł25 m² 9 140,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż Kawalerka na łódzkich Bałutach, w cichej i zadbanej okolicy. Mieszkanie znajduje się w otoczeniu bloków o niskiej zabudowie w otoczeniu zieleni. Bliska odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

548 831 zł42 m² 13 005,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz czegoś niebanalnego, stylowego, a zarazem blisko rynku? Ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,20 m2, z balkonem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Kielce,świętokrzyskie

310 000 zł37 m² 8 355,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze czteropiętrowego, odnowionego bloku położonego w centrum Kielc przy ul. Spółdzielczej (osiedle ksm). Mieszkanie posiada księgę wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

230 000 zł49 m² 4 693,88 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na Rąbinie. Mieszkanie na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku. Powierzchnia użytkowa mieszkania 49 m2 w tym 2 pokoje, kuchnia z oknem, łazienka razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Pabianice,łódzkie

247 000 zł46 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 45m2. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Piaski w wyremontowanym bloku z cegły na wysokim parterze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prandoty

Kraków,małopolskie

535 000 zł31 m² 17 258,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji w północnej części dzielnicy I Stare Miasto, w pobliżu ważnych arterii komunikacyjnych, dworca Głównego, kilku centrów biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kwidzyn

Kwidzyn,pomorskie

390 000 zł65 m² 5 972,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkanie w cichym zakątku Kwidzyna! Lokal mieszkalny o powierzchni 65,3 m2 usytuowany jest na 3 piętrze i składa się z: - salonu z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

439 322 zł36 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Świetna opcja na start. Funkcjonalne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Gdynia,pomorskie

535 000 zł50 m² 10 678,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wyłącznie w naszej ofercie! Działki leśne to jedna z najstarszych i najpiękniejszych dzielnic Gdyni. Skąpane w zieleni Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

470 360 zł53 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie o powierzchni 53,45 mkw w skład którego wchodzi: salon z aneksem z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Świdnica,dolnośląskie

350 000 zł81 m² 4 321 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na 1 piętrze w kamienicy. Budynek mieszkalny został poddany remontowi dachu, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

617 210 zł50 m² 12 222 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: rp212-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - 2-stronne, położenie zachodnie/ północne - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - ogródek- idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł43 m² 12 910,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,60 m na 1 piętrze w 3-piętrowej kamienicy z 1930 roku położone w południowej części Wrocławia, 15 minut drogi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Radogoszcz

Łódź,łódzkie

279 000 zł42 m² 6 577,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie o powierzchnie 42,42 położone na 1 piętrze na Radogoszcze. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz korytarza. Do mieszkania przynależna komórka lokatorska. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Katowice,śląskie

260 000 zł43 m² 6 066,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwu pokojowe mieszkanie na Wełnowcu w Katowicach, na osiedlu w zielonej, spokojnej strefie przyrody. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

541 703 zł69 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

540 532 zł50 m² 10 897,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane przy ulicy Stefana Banacha na Górce Narodowej. Mieszkanie gotowe do odbioru! Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratajczaka

Poznań,wielkopolskie

480 000 zł44 m² 10 810,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szanowni Państwo, skoro trafiliście, na to ogłoszenie, to znaczy, ze szukacie Państwo lokalu do zamieszkanie w centrum Poznania, lub lokalu pod inwestycję, wobec powyższego zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

987 500 zł62 m² 15 927,40 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowy apartament do odbioru z klimatyzacją kontakt: wola ul.KASPRZAKA/PRYMASA TYSIĄCLECIA przy METRZE PŁOCKA,15 linii autobusowych i SKM Apartament 3 pokojowy 62 m2 z balkonem 7m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Antoniuk

Białystok,podlaskie

432 100 zł55 m² 7 799,64 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chciałbyś mieszkać komfortowo, ale brak Ci czasu na uciążliwy, długotrwały remont? Ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie! Już teraz możesz zamieszkać w pięknie i pomysłowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Irlandzka

Warszawa,mazowieckie

999 500 zł63 m² 15 865,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Uwaga! Mieszkanie mieści się w samym sercu starej Saskiej Kępy , która uznawana jest za jedną z najbardziej klimatycznych dzielnic Warszawy. Kamienica jest położona wśród licznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

205 000 zł104 m² 1 971,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży przestrzenne mieszkanie na uboczu w okolicy dworca pkp , posesja ogrodzona z przydomowym ogródkiem. W skład nieruchomości wchodzą : salon z widokiem na ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

899 000 zł65 m² 13 830,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pośrednictwo poleca do kupna piękne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w niewielkiej odnowionej kamieniczce .Mieszkanie ustyuowane na wysokim parterze(okolice ul Bronowickiej ) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kilińskiego

Gdańsk,pomorskie

1 069 600 zł53 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piękne, trzypokojowe mieszkanie w centrum Wrzeszcza, na nowoczesnym osiedlu - Browar Gdański, idealne dla rodziny. Nieruchomość zlokalizowana w świetnym punkcie, w sąsiedztwie dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

372 664 zł43 m² 8 655 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

443 256 zł54 m² 8 247 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tczew

Tczew,pomorskie

252 000 zł34 m² 7 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Informacje: ** duże odległości pomiędzy budynkami, nie zaglądamy sąsiadom w okna **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

538 480 zł67 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszania! Rezerwacja spotkania możliwa jest od poniedziałku do soboty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

485 000 zł50 m² 9 669,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe w Fordonie o powierzchni 50,16m2. Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym układzie, w skład którego wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

367 220 zł43 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

356 542 zł41 m² 8 703 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

465 174 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

252 000 zł34 m² 7 416 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022