dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Radna

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł26 m² 24 509,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w jednej z najpiękniejszych i najbarwniejszych części Warszawy, w wyjątkowym miejscu na mapie Powiśla, w zmodernizowanej kamienicy z 1912 roku. Wszystkie prace.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Dolinki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

259 000 zł46 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości luxm przedstawia Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 45,50 m2 wraz z balkonem oraz przynależnym ogródkiem o powierzchni ok. 70m2 oraz z piwnicą o powierzchni ok. 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

460 000 zł45 m² 10 222,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

t gdańsk Przymorze 45m2, 2 pokoje, świetna lokalizacja gdańsk przymorze, obrońców Wybrzeża, cena: 460 000 zł. Prezentujemy państwu bardzo ciepłe,dwustronne, 2 pokojowe, mieszkanie (45m2) znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

457 000 zł41 m² 11 020 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w najświeższej inwestycji w okolicy. Niższe koszty zakupu nieruchomości :pcc - 0 pln, bezprowizyjna obsługa, preferencyjne stawki notariusza. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Echa Leśne

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł100 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego, nowoczesnego mieszkania to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku na Białołęce, dobry dojazd do centrum Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł50 m² 11 921,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,33m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni 1 - sypialni 2 - łazienka z wc - przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierymskiego

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł38 m² 15 026,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mamy do sprzedania 2 pokoje mieszkanie na Mokotowie Dolnym. Mieszkanie 37.6m2 składa się z Salon(15m2) Pokój (9,6 m2) Kuchnia z oknem (6,3m) Łazienka z oknem (3m) Balkon, Piwnica Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

396 081 zł38 m² 10 382 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości bez podatku pcc 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,15 m2 z balkonem położone na 5 piętrze. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

562 380 zł40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie 40,17 m2 - Górka Narodowa Kraków 6 km od Centrum Mieszkanie 40,17 m2 zlokalizowane w przyjemnym, dobrze urządzonym i pełnym zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Centrum

Chorzów,śląskie

398 327 zł42 m² 9 589 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, bez pcc I prowizji W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej, jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Święta Katarzyna,dolnośląskie

549 000 zł64 m² 8 636,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedstawiamy na sprzedaż 2 poziomowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na 2 i 3 piętrze 3-piętrowego bloku z 2013 roku w Świętej Katarzynie przy ul. Orlej. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

545 088 zł56 m² 9 652,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: grotek tel. 3-pokojowe mieszkanie od strony połudiowo-wschodniej w cichej, zielonej okolicy na Białołęce. Oraz pcc! (podatek od czynności cywilno-prawnych) otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Reda

Reda,pomorskie

439 000 zł49 m² 8 922,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Tylko U nas! 3 pokoje | po remoncie | blisko skm | hala garażowa | duży balkon | reda | centrum | lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Redy, co pozwala na bardzo szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

329 999 zł61 m² 5 409,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nie pobieramy prowizji od strony kupującej! Mieszkanie świetnie się nadaje do wykorzystania programu rządowego "bezpieczny kredyt 2%" Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawy

Warszawa,mazowieckie

968 000 zł60 m² 16 187,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2015 roku zlokalizowane - Włochy ul. Stawy Mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł28 m² 15 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż kawalerka usytuowana na 2 piętrze czteropiętrowego budynku bez windy z 2000 roku przy ul. Świętego Bonifacego 92. Szczegóły: kawalerka o powierzchni 27,5 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Lębork,pomorskie

330 000 zł86 m² 3 857,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży duże, słoneczne mieszkanie położone w dobrej lokalizacji Lęborka przy ulicy Targowej (opodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

240 000 zł40 m² 6 075,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na trzecim piętrze w ocieplonym 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł54 m² 15 670 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania na ulicy Rzeczypospolitej 4, w prestiżowej inwestycji Albatross Towers w Gdańsku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł80 m² 5 488 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Gotowe, słoneczne mieszkanie z miejscem postojowym w cenie! Mirków, przy granicy z Wrocławiem. Jasne i przestronne mieszkanie o pow. użytkowej 60,55m2 na którą składają się-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł49 m² 12 145,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Idealna cisza! pięknie urządzone mieszkanie Z balkonem (loggia) :) winda zjeżdża do samego garażu! Lokalizacja: nowa inwestycja Archicom, wrocław-Krzyki ul. Opolska/siemianowicka. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wolności

Lębork,pomorskie

239 000 zł30 m² 7 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży słoneczne, przytulne mieszkanie położone w centrum Lęborka przy ulicy Aleja Wolności (opodal Szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł44 m² 11 113,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,5 m2 wraz z przynależną komórką w piwnicy ok. 3 m2. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

1 350 000 zł70 m² 19 354,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Główne atuty: - lokalizacja - ulica św. Barbary - niesamowity klimat osiedla - bezpośredni dostęp do największych atrakcji Gdańska - świetne skomunikowanie z resztą aglomeracji - 3 możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł64 m² 12 387,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 4-pokojowe (64,5m2) przestronne mieszkanie z potencjałem dla inwestora lub rodziny. Lokal posiada duże możliwości aranżacyjne z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Lokal jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Plater

Lębork,pomorskie

328 644 zł48 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Nowoczesne apartamenty z balkonem, w stanie deweloperskim, usytuowane w jednym z najwyższym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł76 m² 7 923,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w zadbanej kamienicy! Możliwość wydzielenia 4 pokoi i wybudowania antresoli! Dla rodziny lub inwestycyjnie! Polecam na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

344 000 zł38 m² 8 944,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Przedmiotem sprzedaży jest idealne 2-pokojowe mieszkanie w Fordonie Mieszkanie na start dla pary lub singla - idealne, kompaktowe z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Lębork,pomorskie

281 664 zł39 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

O% - oraz podatku pcc! nowa inwestycja już W sprzedaży! Inwestycja garnizon to 60 lokalowy apartamentowiec, z nowoczesnymi mieszkaniami o metrażu od 30,39 m 2 do 71,65 m 2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Toruń,kujawsko-pomorskie

385 000 zł56 m² 6 846,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością przedstawiam Państwu jasne i przytulne mieszkanie w okolicy Torunia (głogowo - 15 km od centrum ). Budynek 6 - rodzinny wybudowany został w 2019r. na ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Bielsko

Bielsko-Biała,śląskie

509 514 zł56 m² 9 158,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grubby

Gdańsk,pomorskie

659 000 zł88 m² 7 458,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mam na sprzedaż przytulne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej (wg kw) 82,25 m (realnie 88,35 m ) zlokalizowane na zacisznym Osiedlu Vivaldiego na gdańskich Łostowicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniadeckich

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł60 m² 19 835 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Śródmieściu, w pobliżu Placu Konstytucji, przy ul. Braci Śniadeckich. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł39 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Nasi doradcy finansowi pomogą bezpłatnie w uzyskaniu kredytu 2% Ołbin ul.Damrota - kawalerka po generalnym remoncie z dużym tarasem i komórką do wprowadzenia Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł60 m² 11 512,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do kupienia mieszkanie 3-pokojowe 59,50 m2, piętro 2/7 z windą w bloku z 1989 r. Praga Południe-Gocław. Mieszkanie jest odnowione, gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

867 304 zł44 m² 19 765 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe Mieszkanie 2 pokojowe/43,88m2/balkon/browary wrocławskie/ Śródmieście Wrocław Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie 2 pokojowe w budynku gotowym. Słodownia to 17 piętrowy wieżowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smorawińskiego

Ciechanów,mazowieckie

365 000 zł58 m² 6 348 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe w centrum Ciechanowa przy ulicy Smorawińskiego 4. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzi duża piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

310 000 zł58 m² 5 381,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy , w niedalekiej odległości od centrum Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 57,60 m2 mieści się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Saska

Kraków,małopolskie

1 005 899 zł68 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji firmy Bryksy saska blu w Krakowie. Mieszkanie zlokalizowane przy nowo powstającym centrum biurowym. Bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kombatantów

Jarosław,podkarpackie

345 000 zł68 m² 5 073,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam własnościowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze na oś Kombatantów. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni , łazienki ( osobno toaleta) przedpokoju, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł47 m² 9 102,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

**wyłączność nie szukaj dalej** Na sprzedaż 2 pokoje w pełnym rozkładzie w kamienicy na ul. Dąbrowskiego, ok. 500m od Dworca Głównego. Okna wychodzące na wschód. Mieszkanie do remontu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij