dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tomaszowska

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł55 m² 11 996 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Do sprzedania piękne, nowocześnie wyremontowane trzypokojowe mieszkanie na ulicy Tomaszowskiej we Wrocławiu. W odnowionej kamienicy na drugim piętrze. Nieruchomość spełnia założenia programu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

792 000 zł72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na Bemowie, na parterze. Idealne położenie, w odległości 50 metrów biedronka, apteka, fryzjer, sklep 24h. 400 m do metra i przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brandstaettera

Tarnów,małopolskie

460 000 zł63 m² 7 351,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

*Rynek: wtórny *własność: spółdzielcze własnościowe (spółdzielnia nadzieja) *sprzedaż: prywatnie *rok budowy: 1990 *piętro: pierwsze, brak windy *blok ocieplony *okna plastikowe, firma dfb *stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

781 128 zł69 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Prywatny park na terenie inwestycji 1ha Boisko wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna, 4 km ścieżek, trasy biegowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Wybrzeża

Lębork,pomorskie

492 825 zł66 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

O% - oraz podatku pcc! nowa inwestycja już W sprzedaży! Inwestycja garnizon to 60 lokalowy apartamentowiec, z nowoczesnymi mieszkaniami o metrażu od 30,39 m 2 do 71,65 m 2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Wybrzeża

Lębork,pomorskie

313 082 zł41 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

376 549 zł39 m² 9 737,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bez prowizji i podatku pcc 2%. Oferta prosto z biura sprzedaży. Więcej informacji pod nr tel. Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na I-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamińskiego

Opole,opolskie

412 742 zł32 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję pod nazwą atlantis prestige park realizowaną we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka, przy ul. Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cinciały

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł67 m² 10 998 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Cinciały (boczna ul. Wyszyńskiego, ołbin). Mieszkanie po generalnym remoncie wykonanym niespełna 2 lata temu, w trakcie którego rozebrane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Lębork,pomorskie

299 000 zł39 m² 7 579,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Częstochowa,śląskie

265 000 zł52 m² 5 096,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest bardzo ładne, duże dwupokojowe mieszkanie z wnęką ,w dzielnicy Ostatni Grosz o pow 52 mkw. Położone na czwartym piętrze w wieżowcu z bardzo ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Police

Police,zachodniopomorskie

470 000 zł61 m² 7 646,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam Państwa na prezentację mieszkania położonego na drugim piętrze w niskim bloku. Do mieszkania prowadzi duża, jasna i kameralna klatka schodowa, również po remoncie, z na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łosia

Marki,mazowieckie

563 500 zł62 m² 9 106,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,88 m2 , oferowane w standardzie deweloperskim; usytuowane na 1 piętrze dwupiętrowego, kameralnego budynku zlokalizowanego przy ul. Łosia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Żory,śląskie

225 000 zł50 m² 4 509,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna cena! Na sprzedaż mieszkanie M3 (49,9m2) na ul. Piaskowej w Żorach (rejon Kleszczówki). Mieszkanie na poszukiwanym 1 piętrze w ocieplonym 4 piętrowym bloku zarządzanym przez żorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wilczak

Poznań,wielkopolskie

528 000 zł48 m² 10 990,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie w apartamentowcu z windą na osiedlu przy Wilczaku. Opis mieszkania Mieszkanie jest duże, jasne, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarabandy

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł71 m² 12 957,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

I speak English, please contact me for more details and a personalized presentation. Na sprzedaż mieszkanie 71m2 w segmencie 4 lokalowym (parter) o niskiej zabudowie, zlokalizowane na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

588 700 zł33 m² 17 673,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz czegoś niebanalnego, stylowego, a zarazem blisko rynku? Ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,31 m2. Inwestycja mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł53 m² 9 122 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2-pokojowe mieszkanie gotowe pod inwestycję. Opiekun oferty: ładne, przestronne mieszkanie o powierzchni: 52,62 m2 w cenie 480 tys. zł. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł51 m² 9 869 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie po częściowym remoncie z przynależnym miejscem postojowym ,położone pierwszym piętrze przy ul Balzaka 14, z dużą ilością światła i przestrzeni. Na powierzchni 50,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grafitowa

Skórzewo,wielkopolskie

449 000 zł45 m² 9 909,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania w komfortowym, ustawnym układzie pomieszczeń? A może chcesz mądrze ulokować pieniądze? Zapraszam do zapoznania się z propozycją pięknej nieruchomości zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubartów

Lubartów,lubelskie

429 000 zł53 m² 8 083,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na parterze, w kamienicy wygodne i przestronne. Bezczynszowe. Składa się z trzech pokoi, kuchni i łazienki. Wysokość pomieszczeń 315 cm stwarza niepowtarzalny klimat. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

790 000 zł122 m² 6 465,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania przestronne M3 z ogródkiem i tarasem w Dziwiszowie. Na powierzchnię 122,19m2 składa się : 3 pokoje kuchnia z jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

294 000 zł49 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 49 m2, fordon.Blok z dużym balkonem wybudowany w 1988 roku. Pomieszczenia to salon 22 m2 z wyjściem na duży balkon(okna w salonie wymienione w 2022 roku) Mniejszy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zachód

Stargard,zachodniopomorskie

400 000 zł60 m² 6 643,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie o powierzchni 60.21 m2 położone na III piętrze w niskim bloku na os. Zachód W skład mieszkania wchodzi: - duży salon z wyjściem na balkon , - 2 sypialnie , - widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Koszyka

Opole,opolskie

519 040 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego na nowoczesnym Osiedlu Kasztelańskie Apartamenty dzielnica bliskie Zaodrze, między Odrą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koronna

Dąbrówka,wielkopolskie

584 000 zł80 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na sprzedaż, lokal mieszkalny, w kameralnej zabudowie typu willa miejska, znajdujący się w Dąbrówce na osiedlu Księżnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Siedlce,mazowieckie

440 000 zł52 m² 8 445,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Kilińskiego w Siedlcach. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta

Białystok,podlaskie

609 000 zł44 m² 13 685,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ekskluzywne 44,5 metrowe mieszkanie 2- pokoje Premium Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu, luksusowe mieszkanie w nowym bloku na osiedlu Bojary przy ul.Piasta. Lokal wykończony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obrońców Wybrzeża

Lębork,pomorskie

236 025 zł31 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Lębork,pomorskie

281 504 zł37 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Lublin,lubelskie

385 000 zł47 m² 8 215,96 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedane W grupie mieszkań na Wieniawie o podobnym metrażu: - najlepsza cena za m2, - przy zakupie na potrzeby wynajmu -"złota kura"- idealny przychód z wynajmu w stosunku do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Białystok,podlaskie

469 000 zł49 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m położone na popularnym osiedlu Sienkiewicza. Lokal mieści się na pierwszym w trzypiętrowym bloku z cegły po termomodernizacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Legionowo,mazowieckie

314 000 zł31 m² 10 161,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Z przyjemnością oferuję Państwu kawalerkę o powierzchni 30,9 m2 w centrum Legionowa. Mieszkanie usytuowane jest na 11 piętrze w wysokim bloku. W kawalerce znajduje się przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Piekary Śląskie,śląskie

280 000 zł62 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m2 położone na 9 piętrze 10-piętrowego bloku przy ulicy Skłodowskiej-Curie w Piekarach Śląskich. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obrońców Wybrzeża

Lębork,pomorskie

241 395 zł31 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

440 000 zł31 m² 14 193,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz kawalerki w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - słoneczne i przestronne, - wyremontowane, - wyposażone, - winda, - ogólnodostępny parking dla mieszkańców, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

503 580 zł46 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Piasta Park V. Planowany odbiór mieszkań na IV Kwartał 2024. Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pochyła

Warszawa,mazowieckie

508 808 zł39 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

M5b 38,87 m2 2 pokoje 530 244 zł 11 440 zł/m2 - okna: pcv 2-szybowe - ogrzewanie: gazowe - dodatkowe: winda, instalacje internetowe, instalacje tv, obowiązkowy zakup garażu, m. p. w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

608 000 zł52 m² 11 692 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje ** Mieszkanie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

450 000 zł68 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Rezerwacja! Sprzedam bezpośrednio mieszkanie własnościowe o powierzchni 68 M2 w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Jaroty w Olsztynie na ulicy Janowicza 4. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Janów

Łódź,łódzkie

580 000 zł53 m² 10 843,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 53m2 usytuowane na 4 piętrze w apartamentowcu na Janowie. Mieszkanie składa się z salonu z przestronnym tarasem, dwóch pokoi, łazienki,.