dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł41 m² 11 822,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,60 m , 9 piętro w 10-piętrowym bloku z 1970 roku-Warszawa, wola, al. Prymasa Tysiąclecia. Składa się z: -salonu z balkonem, - kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Doskonała lokalizacja - idealna inwestycja / polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki - okolica ul. Borowskiej I ślicznej Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Stargard,zachodniopomorskie

225 000 zł52 m² 4 368,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 48,20 m2 położone na II piętrze ocieplonego bloku w centrum Stargardu w rejonie ul. Limanowskiego. W skład lokalu wchodzą: - 2 duże pokoje - kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lompy

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł64 m² 9 359 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun oferty: tel. Dwustronne mieszkanie o powierzchni 64m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60m2 w skład którego wchodzą: - 3 pokoje - otwarta kuchnia - przedpokój - łazienka z wc. Mieszkanie po generalnym remoncie wykafelkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Chopina

Włocławek,kujawsko-pomorskie

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: mieszkanie dwupokojowe , położone na parterze w bloku 4-piętrowym na Osiedlu Centrum. Mieszkanie: - dwa pokoje - kuchnia -łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

766 150 zł70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży nowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,65 mkw usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależą taras. W każdym mieszkaniu znajduję się pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Willowe

Kraków,małopolskie

630 000 zł53 m² 11 887 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Więcej informacji beatalub ,w godz. od 8.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; P O L E C A M Y! Do sprzedaży przestronne mieszkanie położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapitańska

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł66 m² 3 015,15 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wały Chrobrego - rewelacyjna lokalizacja. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 66,41 m2, zlokalizowany na poziomie -1 w zadbanej, wyremontowanej kamienicy. Składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

374 999 zł48 m² 7 780,06 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż ładne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48,2 m 2 mieszczące się na 8. piętrze w wieżowcu z windą na Wzgórzu Wolności. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

492 500 zł62 m² 7 997,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Inwestycja realizowana jest w otoczeniu terenów zielonych w gdańskich Łostowicach przy ulicy. Osiedle leży w odległości zaledwie 1 minuty jazdy samochodem od ulicy Niepołomickiej, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chachaja

Wrocław,dolnośląskie

524 600 zł47 m² 11 114 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw216-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - położenie wschodnie - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - widok na zielony dziedziniec - taras -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

265 300 zł27 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni projektowej 26,53 m2 na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 17,08 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opalowa

Oława,dolnośląskie

620 000 zł159 m² 3 903,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna bryła, duże przeszklenia, przestronne wnętrza te 3 cechy idealnie opisują nasze komfortowe bezczynszowe mieszkania z własnym ogrodem I garażem w kameralnym budynku. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

455 000 zł44 m² 10 224,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe 2 pok. 44,50 m2 z balkonem, junikowo, grunwald, poznań. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w nowoczesnym 5 piętrowym bloku z 2008 roku z windą W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

612 000 zł51 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie na ul. Lazurowej przy ul. Sterniczej. Drugie piętro w budynku z windą Powierzchnia 51 m2. Pokoje 20 m2, 11 m2. Na podłodze w bardzo dobrym stanie parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czecha

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł60 m² 8 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w super lokalizacji i świetnym potencjałem aranżacyjnym? Właśnie je znalazłeś! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Marysin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

484 842 zł43 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam na sprzedaż gotowe do odbioru 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji zlokalizowanej przy ul. Jagiełły w Gdańsku. Mieszkanie w tanie deweloperskim do własnej aranżacji. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pojezierze

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

285 000 zł34 m² 8 382 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Verso Nieruchomości posiada w sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w doskonałym miejscu przy ulicy Kętrzyńskiego. Mieszkanie bardzo zadbane, usytuowane jest na 1 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

677 000 zł54 m² 12 537 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na gdańskim Przymorzu, przy ul. Chłopskiej! Przymorze ze względu na swoją lokalizację jest idealnym miejscem dla osób ceniących dynamiczne życie w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złota

Wejherowo,pomorskie

550 000 zł73 m² 7 534,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez pcc! Nowe nie zamieszkałe jeszcze przez nikogo wykończone pod klucz! Bądź pierwszym mieszkańcem! Nowa kameralna inwestycja w Wejherowie przy ścianie lasu! Tylko 2-mieszkania na klatce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

892 989 zł74 m² 12 009 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

M32C 892 989 zł 12 009 zł / m2 Parametry mieszkania w prezentacji zdjęciowej >termin oddania: 2023-06-30 >komórka lokatorska: tak >m. p. w garażu podziemnym: tak >cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dmowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 000 zł35 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Super mieszkanie na parterze! Może być pod inwestycję, może być jako pierwsze Twoje M, spełni wymagania. Cena 270 000 zł oferta z osiedla błonie - oferta na wyłączność - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

349 000 zł39 m² 8 948,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł37 m² 16 621,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Lux w samym centrum miasta/po remoncie/inwestycja Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 37 mkw, znajdujące się na parterze jednej z najładniejszych kamienic we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kielce

Kielce,świętokrzyskie

320 000 zł66 m² 4 819,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży inwestycyjnego mieszkania podzielonego na dwa odrębne lokale! Poszukujesz nieruchomości pod wynajem? Zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

389 000 zł39 m² 9 974 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do sprzedaży wyremontowane w wysokim standardzie, w pełni wyposażone, mieszkanie w najlepszej lokalizacji Katowic. Mieszkanie o powierzchni 39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł43 m² 7 459,21 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta godna uwagi! Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę 2 pokojowego mieszkania z logią na VI p. zlokalizowanego na Wzgórzu Wolności. Mieszkanie odświeżone: pomalowane i wymienione panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: ochota / Rakowiec / ul. Jasielska / 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

339 000 zł37 m² 9 081,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Odkryj idealne mieszkanie dla Twojego przyszłego studenta! Przedstawiamy wyjątkową ofertę - mieszkanie położone zaledwie kilka kroków od kampusu Politechniki Łódzkiej! To miejsce, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

459 000 zł39 m² 11 915,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne w stanie deweloperskim zlokalizowane przy ulicy Stanisława Klimeckiego na Zabłociu. Mieszkanie gotowe do odbioru! Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

265 000 zł36 m² 7 280,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż zadbane 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,40 m2 zlokalizowane na poziomie 2 piętra w niskim bloku mieszkalnym położonym przy ul. Słoneczna w Gorzowie Wielkopolskim. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Kraków

Kraków,małopolskie

399 000 zł21 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż studio 21m2 z balkonem do wejścia, na Krowodrzy, dobrze skomunikowana z resztą miasta Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł77 m² 12 207,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Funkcjonalne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 77m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z lat 90-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ulicy Marymonckiej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biegunowa

Łódź,łódzkie

309 000 zł32 m² 9 656,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Stan developerski .Bardzo atrakcyjne mieszkanie z miejscem postojowym w Łodzi Polesie ul. Biegunowa W osiedlu na Zdrowiu mieszkanie na rynku wtórnym ma już wyodrębnioną księgę wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

649 000 zł45 m² 14 532 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do odbioru! 0% podatku pcc - 0% prowizji - zakup od dwewlopera - łazienka wykończona W cenie Prezentowane mieszkanie (C1-0-33) ma powierzchnię 44,66 m2 składa się z : salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

235 000 zł37 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na Piaskowej Górze. Lokal o powierzchni 37m2 składa się z salonu, sypialni, kuchni z oknem, przedpokoju i łazienki z wc. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji

Bytom,śląskie

149 000 zł56 m² 2 678,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 55,63 m2 do remontu, na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w Bytomiu w dzielnicy Karb. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

358 596 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Brak prowizji, brak ukrytych kosztów Mamy przyjemność zaprezentować 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,7 m2 w stanie deweloperskim, z salonem od strony południowo-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kujawska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł67 m² 5 656,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 67 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo - przy ulicy Kujawskiej! W skład mieszkania wchodzi: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Andrychów

Andrychów,małopolskie

329 000 zł65 m² 5 061,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na osiedlu Lenartowicza w Andrychowie. Mieszkanie jest bardzo ustawne, składa się z 4 pokoi, przestronnego korytarza z trzema szafami we wnękach, osobnego.