dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 046 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynek

Orzysz,warmińsko-mazurskie

170 000 zł30 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości Poszukujesz ciepłego, niedrogiego, dobrze rozplanowanego mieszkania w Orzyszu dla siebie, a może pod wynajem?czynsz po uwzględnieniu kosztów elektrocieplowni i energii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

385 074 zł51 m² 7 499 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! M0.7 DZIESIĄTA PARK! BEZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szudziałowo,podlaskie

180 000 zł64 m² 2 821,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuje na sprzedaż mieszkanie w Szudziałowie przy ul. Szkolnej 7. Nieruchomość usytuowana jest na 2 piętrze 2 piętrowego bloku. Budynek całkowicie docieplony, bardzo ładne klatki schodowe. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł32 m² 10 961,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

! nowa niższa cena 349 000 pln! Mam dla Ciebie w pełni umeblowane i doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 31,84 m2 z Balkonem na 2 piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

49 m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

499 500 zł74 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie o pow. 73,99 m 2 położone w centrum Gliwic. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spokojna

Stargard,zachodniopomorskie

385 000 zł58 m² 6 584,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny lokal mieszkalny położony na Os. Platinum, ul. Spokojna w Stargardzie. Mieszkanie o powierzchni 58,47 m.kw. (z czego pow. mieszkania 56,71 m.kw., powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Optyków

Warszawa,mazowieckie

779 280 zł62 m² 12 569 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kupujacy nie płaci prowizji lokalizacja Oferta dotyczy mieszkania z inwestycji Park Skandynawia IV. Inwestycja mieści się kilka kroków od Centrum Handlowego Promenada. Dobry dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

378 609 zł28 m² 13 589,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn. Ta urokliwa lokalizacja daje możliwość obcowania z naturą dzięki rozległym terenom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

710 840 zł68 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Łostowice to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Gdańska. To właśnie w tej, pełnej zieleni i spokoju okolicy, mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie o powierzchni 68,35m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wola

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł49 m² 13 543 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Tylko u nas! Świetne miejsce blisko do centrum, miasta Obok pełna infrastruktura - sklepy, usługi, szkoły, restauracje, kawiarnie, bazarek, przychodnia, siłownia, ścieżki rowerowe, parki itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

497 000 zł37 m² 13 432,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie. Przygotowane do wniesienia mebli i można mieszkać. Dużym atutem jest brak gazu i piecyka gazowego, ogrzewanie jest miejskie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

924 570 zł103 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najkorzystniejszy kredyt dla osób fizycznych i firm - bezpłatnie! odbiór techniczny nowej nieruchomości - bezpłatnie! konsultacja projektowa - bezpłatnie! - Zapraszam do zakupu gotowego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

697 226 zł47 m² 14 844,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jaśkowa Dolina to jedna z najpiękniejszych ulic dawnego, gdańskiego Wrzeszcza. To dzielnica willowa, pełna zieleni i historycznej zabudowy z końca XIX i pierwszej połowy XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

919 000 zł57 m² 16 122,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie o pow.57m2 mieszczące się na 2-piętrze w 10-piętrowym budynku(1980r).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

345 000 zł39 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie idealne na start lub pod inwestycję. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -przedpokój -łazienka -przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

939 875 zł75 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Nowe osiedle premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł56 m² 11 167 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun nieruchomości: telefon Polecam komfortowe 2-pokojowe, przestronne mieszkanie z garderobą znajdujące się w budynku z 2008 r. przy ul. Spiżowej we Wrocławiu. Otoczenie: lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

738 072 zł55 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym Do dyspozycji mieszkańców własny park o powierzchni ponad 1 ha! Bez podatku pcc, bez prowizji metraż: 55,08 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Gdynia,pomorskie

620 000 zł65 m² 9 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl ***klucze już dziś do mieszkania *xx Możliwość wzięcia w rozliczeniu innej nieruchomości. Mieszkania bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum A

Kraków,małopolskie

429 000 zł39 m² 10 994,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kraków - Nowa Huta - Osiedle Centrum A Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 usytuowane na wysokim parterze zadbanego budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Staszica

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

225 000 zł38 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe. Po remoncie. Bez prowizji. 37,8m2. Okazja! Ofertą sprzedaży jest bardzo ciepłe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni po podłodze 37,80m2 + przynależąca piwnica Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnów

Tarnów,małopolskie

349 000 zł72 m² 4 847,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokoje, 72 m2 - Tarnów, bitwy pod Monte Cassino Do sprzedania wygodne i funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem. Mieszkanie na 5 piętrze /10-piętrowy blok/ >Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

209 000 zł37 m² 5 648,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania w celu zabezpieczenia Twoich finansów w ucieczce przed inflacją? Jestem pewna, że ta oferta Cię zainteresuje! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł67 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. 3 pokoje na zakrzowie. Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o projektowanej powierzchni 64,01 m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

470 000 zł63 m² 7 460,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3- pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie. Na 63 m2 składają się salon 23m2 z wyjściem na słoneczny balkon od zachodniej strony podwórka. 2 sypialnie po 14m2 i 11m2, kuchnia 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczytowa

Łódź,łódzkie

299 000 zł43 m² 6 922,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie na wysokim parterze w bloku na Stokach. Blok położony praktycznie w samym parku. Spółdzielcze własnościowe z kw blok z lat 80-tych rozkładowe dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

615 978 zł31 m² 19 742,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

0% prowizji. 0% podatku pcc. BK 2% Kupujesz od dewelopera Idealna pod wynajem kawalerka na Woli, blisko Centrum. Metraż 31,20 mkw. Dodatkowo miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

400 000 zł48 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku -legionowo, centrum, ul. Aleja 3 Maja. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

330 000 zł67 m² 4 896,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 67,4 m 2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z cegły w dzielnicy Wrzosowiak. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morska

Reda,pomorskie

371 547 zł42 m² 8 910 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Redzie. To doskonałe miejsce dla osób, które cenią sobie wygodę centrum miasta i ciszę przedmieścia. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

118 m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

555 000 zł90 m² 6 132,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie typu m-5 usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku na bydgoskim Górzyskowie. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 90,28m2 a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

792 120 zł64 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 4 pok, 64,40m2 w cenie 792.120zł Oferowane mieszkanie ma powierzchnie 64,40m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

364 115 zł43 m² 8 457,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję Państwu mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 43,05 m2 (powierzchnia ścian działowych możliwa do demontażu 1,17 m2). Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbrojarzy

Kraków,małopolskie

619 000 zł48 m² 12 869 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Możliwość uzyskania Bezpiecznego Kredytu 2% dla tej nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie o metrażu 48.10m2 z tarasem oraz częścią ogrodu, z pięknymi, dużymi oknami zaprojektowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kobyłka,mazowieckie

849 000 zł128 m² 6 632,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

W ofercie na sprzedaż nowoczesna szeregówka położona ok. 15 km od Warszawy, w miejscowości Kobyłka. Jest to doskonała nieruchomość dla osób, które poszukują domu w nowoczesnym stylu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje małe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

444 080 zł63 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

440 000 zł55 m² 8 065,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc! Bez prowizji! nowa inwestycja! Mieszkanie przygotowane pod adaptację na 3 pokoje! Dostępne mieszkania 2, 3-pokojowe z ogródkiem na parterze lub I i II piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

968 000 zł76 m² 12 703,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością mam Państwu do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76,2 położone na trzecim piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Dywizjonu 303! Budynek jest ogrodzony.