dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bramińskiego

Gdańsk,pomorskie

497 000 zł44 m² 11 295,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie: świeżo wykończone 2 pokojowe mieszkania na nowym osiedlu Dynamika, doświadczonego dewelopera Eurostyl. Mieszkanie umeblowane, gotowe do wprowadzenia, składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

354 900 zł59 m² 6 044,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką z wc, położonego w świetnej lokalizacji - Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niezapominajek

Kraków,małopolskie

1 600 000 zł104 m² 15 311 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Marzysz o przestronnym apartamencie na Woli Justowskiej, w otoczeniu zieleni, ale nadal w mieście? W ciszy, lecz blisko wygód które daje Kraków? To może być propozycja dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kórnicka

Zalasewo,wielkopolskie

799 000 zł94 m² 8 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Marzysz o nowoczesnym apartamencie w nowym budownictwie, wykończonym na wysoki standard? Jednocześnie daleko Ci do zatłoczonych miast i chcesz zamieszkać w zielonej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

511 000 zł69 m² 7 390,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ostatnie gotowe duże mieszkanie w stanie deweloperskim, w inwestycji przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Cena do negocjacji! - mieszkanie, usytuowane na 7 (z 11) piętrze 2-klatkowego bloku z wielkiej płyty. W okolicy tereny zielone, pas nadmorski, plaża w odległości ok.10 minut, ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

527 100 zł36 m² 14 642 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

352 622 zł45 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

iewierz Jeziorna jest częścią pierwszej w Polsce zrównoważonej dzielnicy położonej w zielonej i spokojnej części Siewierza, tuż nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

807 533 zł77 m² 10 476,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Funkcjonalny układ * Możliwość wykończenia pod Klucz Mieszkanie dla Rodziny. Spokojne zielone osiedle W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł51 m² 6 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 w bloku z cegły na os. Bema. Idealne jako Pierwsze Mieszkanie. Na całkowity metraż 51- metrowego mieszkania składa się: - oddzielna kuchnia -przestronny, jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

341 561 zł26 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 56m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

337 131 zł26 m² 13 067 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

798 000 zł61 m² 13 177 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,56 m2 na sprzedaż znajdujące się w kameralnym budynku w okolicy Borku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

576 151 zł57 m² 10 192 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliny

Szczecin,zachodniopomorskie

460 000 zł66 m² 7 012,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zielonym os. Kaliny w Szczecinie. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw- możliwość nabycia przez osoby z poza ue. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

458 058 zł40 m² 11 426 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

675 675 zł39 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Deweloper planuje odbiory mieszkań na IV kw. 2023/I kw. 2024. Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

445 284 zł53 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b2m29 - mieszkanie usytuowane na wysokim parterze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Świdnica,dolnośląskie

430 000 zł78 m² 5 512,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie - idealne też jako gabinet! Rynek - Świdnica Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sosnowiec,śląskie

330 000 zł56 m² 5 899 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w Sosnowcu przy ulicy Gospodarczej (dzielnica Pogoń). Mieszkanie dwustronne (ekspozycja północny wschód -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

683 509 zł51 m² 13 290,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane przy ulicy Stefana Banacha na Górce Narodowej. Mieszkanie gotowe do odbioru! Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie we Fordonie Lokal o metrażu 53 m2 zawiera: * salon z wyjściem na balkon * sypialnie * kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uzdrowiskowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 330 790 zł50 m² 46 897,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wykończony apartament w inwestycji Baltic Park Fort w Świnoujściu. Prezentujemy Państwu trzypokojowy apartament o powierzchni 49,70m2 zlokalizowany przy ulicy Uzdrowiskowej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł63 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta sprzedaży mieszkania we wrocławiu - złotniki fabryczna, taras 36,5m2 tylko W naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Wrocławia - Złotniki Fabryczna. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł48 m² 13 438 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Wyłącznie W biurze sdp! Świetna lokalizacja, piękna panorama, zachodnia strona. Otoczenie nieruchomości: inwestycja "sun Hause" to nowoczesne osiedle tylko 2 km od Rynku. 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł54 m² 10 352 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: tel. *wyłącznie W sdp nieruchomości* Możliwość zakupu dwóch jednakowych mieszkań w tym samym bloku Polecam Państwu mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Semaforowa

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł56 m² 11 545 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Do sprzedania jasne 2-pokojowe mieszkanie na spokojnym, ogrodzonym osiedlu, idealne dla osób poszukujących ciszy, a jednocześnie łatwego dostępu do punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wąsowicza

Wrocław,dolnośląskie

684 000 zł82 m² 8 352 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

***oferta dostępna wyłącznie w sdp Nieruchomości *** Zamieszkaj w spokojnej enklawie Wrocławia na Osiedlu Malowniczym w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Mokrzańskiego! Opiekun oferty: tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Wróblowice,dolnośląskie

580 000 zł69 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28289 tel. Oferta dostępna wyłącznie w biurze sdp nieruchomości. Zapraszam do zapoznania się z ofertą kompletnego mieszkania o powierzchni 69 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buczacka

Wrocław,dolnośląskie

737 000 zł67 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Wyłącznie W biurze sdp! Wyjątkowe mieszkanie, piękne 3 pokoje 67 m2 na kameralnym osiedlu na muchoborze wielkim z widokiem na zieleń! Otoczenie nieruchomości: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łężyca-Inżynierska

Zielona Góra,lubuskie

170 000 zł50 m² 3 406,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Odstąpię mieszkanie dwupokojowe 49,9 m pochodzące z zasobów rtbs (ktbs, tbs). Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego bloku położonego w Zielonej Górze na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

883 200 zł64 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament z Pięknym widokiem na zatokę Gdańską Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

535 050 zł62 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

To nowa inwestycja zlokalizowana przy ul. Koncertowej w Lublinie. Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość centrum miasta z łatwym dojazdem do każdego miejsca jak i możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urbanowicza

Lublin,lubelskie

459 000 zł60 m² 7 633,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Home oferuje Państwu mieszkanie na Felinie przy ul. Urbanowicza. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, gotowym do wykończenia, znajduje się na III piętrze z III, wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dolne Przedmieście

Bielsko-Biała,śląskie

439 000 zł53 m² 8 330,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m2 w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w 4 kondygnacyjnym niskim ocieplonym budynku bloku , otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

449 996 zł50 m² 9 068,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zielone karłowice |2 pok.| gotowe do wprowadzenia Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na zielonych Karłowicach, przy ul. Czajkowskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 1-piętrze w 2-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Łódź,łódzkie

397 980 zł44 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

44 mkw / garaż / stan deweloperski / balkon Prezentuję Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego, gotowego do odbioru w stanie deweoperskim. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

2 399 000 zł186 m² 12 898 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż penthouse o powierzchni 91,41 m2 z ogrodem i tarasem o powierzchni 95,87 m2. W cenie są zawarte dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Legionowo,mazowieckie

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56m2, usytuowane na 7 piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowane w centrum Legionowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sucha

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł33 m² 10 659,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz mieszkania na wynajem? Potrzebujesz miejsca parkingowego? A może pragniesz swojego lokum i chcesz się od razu wprowadzić? Mam ogromną przyjemność zaprezentować Ci dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł49 m² 15 306,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie o pow.49 m2. na II piętrze w kamienicy IV-piętrowej z 1953 r (bez windy)., Muranów, ul.Dzielna. Składa się z dwóch osobnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki.