dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł55 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie (pierwotnie 2 pokoje) o pow. 54,6 m2 (pow. całkowita 68,3 m2). usytuowane na 4 piętrze niskiego budynku z 2011 r. na os. Pionierów w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

469 000 zł65 m² 7 200,98 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kołobrzeg, ul. Chodkiewicza, 3 pokoje, nowe mieszkanie na parterze, stan developerski. Obniżka ceny 50 tys zł! Apartament nad morzem w Kołobrzegu- 15 minut od morza! Mieszkanie 3 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie

760 000 zł80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Oferta dotyczy bardzo ładnego i praktycznego, prawie 80 metrowego, 4-pokojowego mieszkania w Gdyni Dąbrowie na ulicy Sojowej. Znajduje się ono na drugim piętrze, w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Piramowicza

Łódź,łódzkie

850 000 zł99 m² 8 603,24 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Opis Zainwestuj w mieszkanie położone w idealnej lokalizacji pod wynajem lub zamieszkania! Mieszkanie świetnie sprawdzi się również dla dużej rodzinny lub pod biuro. Apartament jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek Dębnicki

Kraków,małopolskie

1 189 000 zł64 m² 18 434,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Rynek Dębnicki! Dwustronne z dwoma balkonami! Zespół Annderson przedstawia atrakcyjnie zlokalizowany apartament na sprzedaż tuż przy Rynku Dębnickim bardzo blisko Wisły. Ze względu na szczególne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cynamonowa

Wrocław,dolnośląskie

624 000 zł74 m² 8 461,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwu-poziomowe mieszkanie o powierzchni 73,75 mkw. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! bez podatku pcc *wysoki standard wykończenia *duży balkon *winda *okna pcv *lokale usługowe na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaściankowa

Warszawa,mazowieckie

777 000 zł55 m² 14 127,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2pokojowe mieszkanie na Zawadach (wilanów), w spokojnej zielonej okolicy. Wysoki standard wykończenia (drewniana podłoga, wszystkie meble na wymiar, oświetlenie led, wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

379 000 zł43 m² 8 791 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu mieszkań bezczynszowych. Unikalna zabudowa 1 piętrowa. Osiedle bez klatek schodowych. Każde mieszkanie ma własne, indywidualne drzwi wejściowe. Lokale na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

644 997 zł66 m² 9 802,39 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Okazja!/gaj/krzyki/krynicka/4pok./BALKON/PIWNICA! OKAZJA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe znajdujące się na osiedlu Gaj przy ul.Krynickiej. Dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łężyca

Zielona Góra,lubuskie

387 630 zł53 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży mieszkania w dzielnicy Nowe Miasto Łężyca w Zielonej Górze. Zadzwoń i wybierz lokal dla siebie! Dostępne są lokale o następujących parametrach: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żwaków

Tychy,śląskie

412 460 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Chcesz urządzić mieszkanie W swoim stylu?! bez podatku pcc! Ofertą jest mieszkanie na 1 piętrze w bloku o pow. użytkowej 50,3 m2 (tychy -żwaków). Mieszkanie to: 3 pokoje (w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Białystok,podlaskie

339 000 zł36 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Układ: mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych i nieprzechodnich pokoi, w tym jeden z wyjściem na balkon, kuchni, łazienki i przedpokoju. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żarów,dolnośląskie

225 000 zł70 m² 3 201,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż oferujemy Państwu dwupokojowe, słoneczne mieszkanie w centrum Żarowa. Nieruchomość składa się z dwóch dużych słonecznych pokoi oraz przedpokoju, a także kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

457 083 zł56 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! bez prowizji oraz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł50 m² 7 661,29 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż polecam piękne, słoneczne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m2 na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, dzięki czemu każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł41 m² 9 243,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe po całkowitym remoncie - do wprowadzenia! Polecam państwu to pięknie wykończone mieszkanie o powierzchni blisko 41 m2 składające się z dwóch pokoi - w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sydowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

322 000 zł49 m² 6 615,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* oferta dostępna tylko u nas w biurze * to mieszkanie może zostać kupione przez ciebie W bezpiecznym kredycie 2% Tutaj z pewnością znajdziesz przestrzeń i będzie ci się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rozkładowe, ustawne I jasne! świetna lokalizacja! Opiekun oferty > tel. Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Kielce,świętokrzyskie

525 000 zł64 m² 8 267,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Meissnera o powierzchni 64 m2 na osiedlu Pod Dalnią. Usytuowane na wysokim parterze w bloku trzy piętrowym. Na powierzchnię 64 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukowa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł63 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam posiadam do sprzedania mieszkanie własnościowe 63m. Mieszkanie wymaga remontu. Mieszkanie to: - 3 pokoje, - kuchnia, - łazienka, - toaleta, - balkon, 2 piętro, winda, miejsce postojowe (monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Tarnowskie Góry,śląskie

450 000 zł75 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe apartamenty blisko centrum miasta! idealna lokalizacja! kupujący nie płaci pcc! Do sprzedania 4 nowe apartamenty, usytuowane w Tarnowskich Górach - Śródmieście. Do wyboru apartamenty: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antczaka

Toruń,kujawsko-pomorskie

428 000 zł44 m² 9 740,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

*** jakubskie przedmieście - mieszkanie 2 pokoje, rozkładowe Z aneksem kuchennym, 43,94 m2, II piętro W niskim bloku Z cegły Z 2014 roku, balkon - ul. Antczaka, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Helsińska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

385 000 zł34 m² 11 323,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczna, wygodna, ustawna 34m2 kawalerka z wydzieloną sypialnią, położona na 3 piętrze na os. Europejskim przy ul. Helsinskiej. Jest w pełni wyposażona, gotowa do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

674 200 zł44 m² 15 188 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Z przyjemnością prezentujemy Państwu na wynajem przestronne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51m2, położone na parterze zmodernizowanego bloku na osiedlu Chrobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

489 000 zł90 m² 5 433,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco Polecam! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zaadoptowane na strychu w ścisłym centrum, w super dzielnicy, 5 minut od Rynku. Mieszkanie w zabytkowej kamienicy, która została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Legnica

Legnica,dolnośląskie

275 000 zł35 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 1 pokojowe z balkonem Budynek wybudowany 2008 roku Mieszkanie składa się z: - 1 pokoj - łazienka - kuchnia ( meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeliwna

Gdynia,pomorskie

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

- oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 60 m2 w dzielnicy Gdynia Pogórze Dolne - lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w dzielnicy Gdyni Pogórze Dolne, ul. Żeliwna, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

269 000 zł30 m² 9 002,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Masz szczęście, gdyż trafiłeś na pierwszą ofertę sprzedaży apartamentu przy ulicy Zielona 17. Co to dla Ciebie oznacza? Możesz kupić 2-pokojowy apartament w centrum Łodzi w naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkolna

Pruszków,mazowieckie

635 900 zł78 m² 8 198,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ten wyjątkowy apartament mieści się w nowym budynku nawiązującym stylem do kamienic. Każdy detal o tym przypomina: kolorystyka, szprosy w oknach, żeliwne balustrady z wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

373 000 zł31 m² 11 955,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe położone w dzielnicy Krzyki-Południe , ul. Drukarska (bardzo blisko do placu Powstańców Śląskich i Uniwersytetu Ekonomicznego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł50 m² 8 910,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Makler poleca mieszkanie w fantastycznej lokalizacji! oferta distępna tylko U nas! Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie usytuowane w fantastycznym miejscu dzielnicy Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł65 m² 5 847,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji - tuż przy Jasnych Błoniach, nieruchomość sprawdzi się idealnie zarówno jako lokal usługowy jak i mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kombatantów RP

Nowa Ruda,dolnośląskie

239 000 zł39 m² 6 128,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe w Nowej Rudzie - Słupiec na ul. Kombatantów rp mieszkanie: powierzchnia 39 m2 2 piętro Budynek posiada nową elewację Dostępne media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goździków

Warszawa,mazowieckie

821 390 zł65 m² 12 599,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i dobrze rozplanowanego mieszkania 2-pokojowego na rynku pierwotnym. Mieszkanie znajduje się w budynku z cegły, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

679 000 zł40 m² 17 120,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w apartamentowcu przy ul. Klimeckiego w Krakowie (dzielnica Zabłocie). Okna z mieszkania nie wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł53 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe, bardzo funkcjonalne, ustawne mieszkanie o powierzchni 52,5, usytuowane na II piętrze w niskim III-piętrowym, zadbanym budynku w otoczeniu zieleni idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja w podwrocławskich Iwinach. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł57 m² 14 646,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 duże, ustawne pokoje w ulubionej przez klientów lokalizacji na Żoliborzu - bezpośrednio przy Sadach Żoliborskich. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł39 m² 11 568,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dla pary lub jako świetną inwestycję - lokatę gotówki lub pod wynajem. Mieszkanie po remoncie 2-pokojowe o pow. 38,9 m2 Psie-Pole we Wrocławiu, obok Przychodni poz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Łódź,łódzkie

467 000 zł58 m² 7 998 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Super miejsce na inwestycję, podziel jedno mieszkanie na dwie kawalerki i zarabiaj-)) Bez podatku pcc i bez prowizji. Proponuję Państwu idealne mieszkanie inwestycyjne w dobrej cenie. Są to.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij