dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długie Ogrody

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł66 m² 11 651,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Piętro 1 z 4 Piwnica tak Balkon nie Ilość pokoi 3 z tymże jeden z pokoi jest bez okna i będzie posiadać ściankę szklaną, łączącą go z innym pokojem Metraż 66 m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

646 000 zł39 m² 16 483,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Nowe osiedle na warszawskim Chrzanowie to sześć nowoczesnych budynków z podziemnymi garażami. Wyjątkowy design architektury i bogactwo zieleni sprawią, że to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Gdynia,pomorskie

699 000 zł67 m² 10 378,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Uwaga: mieszkanie na sprzedaż Gdynia Chwarzno-Wiczlino Patio Róży ul. Zaruskiego, 3 pokoje gotowe do wprowadzenia, w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego -> idealna przestrzeń dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

649 000 zł45 m² 14 532 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie wolne mieszkanie! funkcjonalne, dwupokojowe Z ogródkiem! Prezentuję do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie położone na parterze w nowym budynku z windą w dzielnicy Dębniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 957 800 zł122 m² 16 026,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc - kupujesz od dewelopera. Komfortowe mieszkanie dla Twojej rodziny. Salon z aneksem 37,17 mkw i spiżarnia 3,17 mkw. Dwie garderoby i dwie łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sikorskiego

Tychy,śląskie

531 005 zł56 m² 9 425,01 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie z najnowszej inwestycji, która zlokalizowana jest w najlepszej lokalizacji w Tychach, tuż u zbiegu ulicy Sikorskiego oraz alei Bielskiej. W ciągu kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

565 824 zł67 m² 8 420 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Promocja! -50 % na miejsce postojowe - możliwość spłaty w harmonogramie 20% -80% Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Mieszkanie do własnej aranżacji: 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemeńska

Wrocław,dolnośląskie

429 429 zł47 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,19 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł39 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro Makler poleca serdecznie! Przytulne mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz. Nieruchomość jest położona na 1 piętrze w kilkurodzinnym budynku z ogródkiem i monitoringiem. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemeńska

Wrocław,dolnośląskie

488 639 zł56 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,49 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

240 000 zł53 m² 4 502,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w Żarach, w bloku, na IV piętrze, o pow. 53,30 w cenie 240 tys. Nieruchomość składa się z salonu, sypialni, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł37 m² 10 766,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,06 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andromedy

Głogów,dolnośląskie

279 000 zł56 m² 4 964,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze z balkonem, ul. Andromedy, osiedle Kopernika - do odświeżenia, dostępne od zaraz Prezentujemy Państwu to przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczawienko

Wałbrzych,dolnośląskie

295 000 zł52 m² 5 673,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie na Szczawienku w jednej z bocznych uliczek. Bardzo dobra lokalizacja, blisko strefa ekonomiczna, sklepy, przystanki autobusowe. Lokal składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

483 552 zł55 m² 8 760 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 55,20m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

460 000 zł63 m² 7 301,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza na prezentację dużego i słonecznego mieszkania położonego w pięknej kamienicy na starówce Jeleniej Góry. Mieszkanie składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Frezji

Koszalin,zachodniopomorskie

489 000 zł73 m² 6 673,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe osiedle, i etap inwestycji położonej w Koszalinie przy ul. Frezji. Ostatni wolny segment tej powierzchni Z tak dużym ogródkiem. Zachęcam obejrzeć. Wystawa tarasu na południowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaskowa

Legionowo,mazowieckie

525 000 zł60 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w bloku czteropiętrowym, w bliskiej odległości do stacji skm Legionowo Piaski. Powierzchnia mieszkania to 60 m2 do mieszkania przynależy duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barycka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł67 m² 10 381,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Bez pośredników. Cena do lekkiej negocjacji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 67.33 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł115 m² 2 595,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż prezentujemy Państwu komfortowe oraz przestronne trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 105m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

277 890 zł47 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania siemianowice śląskie Oferujemy do sprzedaży, nowe i komfortowe, klimatyczne mieszkanie w podwyższonym stanie deweloperskim usytuowane na poddaszu w całkowicie odbudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solidarności

Szczytno,warmińsko-mazurskie

209 000 zł60 m² 3 466 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Solidarności w Szczytnie. Nieruchomość o bardzo komfortowym układzie pomieszczeń, idealne dla rodziny jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

370 000 zł54 m² 6 801,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie z balkonem ul. 1 maja w Oławie: 3 pokoje, osobna kuchnia. Pierwsze piętro! Powierzchnia mieszkania: 54,40 m2, na którą składają się: - oddzielna kuchnia: ok. 6 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Podgórska

Gdynia,pomorskie

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dostępne w bezpiecznym kredycie 2%. Pod wynajem 5 pokoi, gdynia okolica portu Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnie pod wynajem to jest to oferta idealna dla Ciebie. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

495 000 zł57 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 57m2 położone na 10 piętrze wysokiego budynku mieszkalnego z windą. W mieszkaniu znajduje się kuchnia, 3 oddzielne pokoje, łazienka z wc, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

321 015 zł38 m² 8 542,18 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,58 m2 zlokalizowane na 1 piętrze (z 8) w II etapie nowego osiedla przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Ostatnie wolne mieszkanie z narożnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chwałowicka

Rybnik,śląskie

345 000 zł56 m² 6 177,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Doskonała propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w mieszkaniu po lekkim odświeżeniu. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 043 280 zł62 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy Krakowa na ul. Rydlówka Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Saska

Kraków,małopolskie

180 000 zł28 m² 6 522 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie jednopokojowe z aneksem - 27,60 m2 powierzchnia użytkowa - 15,74 m2 piętro domu jednorodzinnego z przynależną piwnicą Inwestycja po kapitalnym remoncie. Oferta tylko dla klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubala

Łódź,łódzkie

495 000 zł71 m² 6 971,83 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na spokojnej Retkinii. Mieszkanie położone na 6 piętrze w wieżowcu przez co jest ono bardzo widne a z okien rozprześciera się ładny, panoramiczny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

371 695 zł47 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! M52 piękne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe O powierzchni 47,05 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej

Opole,opolskie

635 000 zł66 m² 9 606,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! podpisana umowa przedwstępna! Biuro nieruchomości Expander prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,1 m2, mieszczące się w nowoczesnym budownictwie w Opolu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marchołta

Kraków,małopolskie

579 000 zł43 m² 13 465,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

->oferta dostępna tylko u nas! Dwustronne, ustawne mieszkanie o powierzchni 43m2 znajduje się na 3 piętrze w bloku z 2015 roku przy ulicy Marchołta (prądnik Czerwony). Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 002 zł47 m² 6 376,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni łącznej 48,7 m2 znajdujące się w niewielkiej kamienicy na Szwederowie. Lokal został podzielony fizycznie na dwie odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

535 830 zł51 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie z najnowszej inwestycji, która zlokalizowana jest Chorzowie, przy ulicy Odległej, w zacisznym i spokojnym punkcie miasta, tuż przy granicy ze Świętochłowicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Piaseczno,mazowieckie

655 643 zł59 m² 11 167,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! Nowoczesny apartamentowiec o wyjątkowym charakterze. Dzięki dogodnej lokalizacji nieopodal kluczowej infrastruktury gwarantuje wysoki standard życia oraz szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brylowska

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł110 m² 12 694,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy na ul. Brylowską 35, gdzie czeka na Ciebie mieszkanie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Ta nieruchomość o powierzchni 109.5m2 to idealna propozycja dla tych, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagrody

Bielsko-Biała,śląskie

279 000 zł38 m² 7 380,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie U nas - nowa zabudowa bliźniacza, na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na parterze o pow. 37,8m2. Ważne: wielkość działek od 185 do 350m2 Dodatkowo miejsca postojowe lub garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jachtowa

Luboń,wielkopolskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szukasz nieruchomości z funkcjonalnym układem pomieszczeń? Marzysz o przestronnym, rodzinnym mieszkaniu? Zapraszam do zapoznania się z genialną nieruchomością znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korfantego

Mysłowice,śląskie

370 000 zł61 m² 6 065,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana Nietuzinkowe mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Prowizja 0% - całość wynagrodzenia biura pokrywa strona Sprzedająca. Krótko:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

321 420 zł29 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka od developera - idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Dodatkowo oferujemy: - bezpłatne konsultacje z ekspertem kredytowym - kredyt 2% - Wykończenie mieszkania od.