dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 225 ogłoszeń

770 000 zł101 m² 7 623,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament nad morzem | Rowy | 62 m + 40m tarasu na dachu| 2 niezależne apartamenty | 150 m od plaży Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 62 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Stefana Wyszyńskiego. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 941 zł79,86 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie z prywatnym ogródkiem Nieruchomość w stanie deweloperskim. Zlokalizowana na osiedlu Trzy Lipki położonym w dzielnicy Stare Bielsko Najważniejsze atuty: 1. Prywatna.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64 m² 8 578,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie mieszczące się na drugim piętrze w bloku z lat 80 przy ul. Biedronkowej. Nieruchomość o powierzchni 63,56 m2 jest w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł29,24 m² 10 088,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w Wejherowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł63,56 m² 10 698,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Możliwy zakup przez obywateli spoza Unii Europejskiej. Nieruchomość spełnia warunki programu Rodzinny kredyt mieszkaniowy bez wkładu własnego. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 078 000 zł84,39 m² 12 774 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w nowej inwestycji dzielnicy Inwestycja cechuje się nowoczesną architekturą i wysoką jakością.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł41,06 m² 8 767,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Szukasz mieszkania w samym sercu miasta, w dobrze skomunikowanej i pełnej udogodnień okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Dwa oddzielne pokoje ustawne i funkcjonalne, idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 50 m , idealne zarówno dla rodziny, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł85 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na zielony skwer! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia, przestronny salon, dwie sypialnie, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 936 zł34,48 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować kolejny etap Inwestycji od Dewelopera - Osiedle Filmowa. - klient oraz brak pcc - Inwestycja Dewelopera powstała tuż obok rzeki Brdy, która stanowi wyjątkowy VI.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł67,11 m² 21 591,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Najważniejsze atuty - Bliskość zieleni zadbane tereny rekreacyjne i alejki spacerowe na osiedlu - Doskonała komunikacja szybki dostęp do transportu publicznego i głównych arterii miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł65,61 m² 10 592,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle na Węglinie Południowym komfort i bezpieczeństwo na poziomie. Ta nowoczesna inwestycja deweloperska to połączenie architektury klasycznej, funkcjonalnej i wysokiego standardu.

Szczegóły ogłoszenia

278 888 zł45,49 m² 6 130,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO generalnego remontu mieszkanie Z potencjałem ul. Jośki 21e rybnik 45,49 m 3 pokoje balkon 1 piętro pełna własność ogrzewanie miejskie w czynszu Są mieszkania które kupujesz gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 589 zł52,26 m² 13 444,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł53,15 m² 8 561 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z interesującą propozycją zakupu nieruchomości w Świdniku. Mieszkanie przestronne, z dużymi możliwościami aranżacji powierzchni. Wygoda zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe mieszkanie 47,75 m2 w spokojnej, zielonej okolicy na Wrocławskich Stabłowicach. Mieszkanie w pełni urządzone sprzedawane bez wyposażenia ruchomego, jedynie stałą zabudową. Do.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł48 m² 9 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ustka | 3 pokoje, balkon, miejskie ogrzewanie wolne od zaraz! W ofercie Słupskiej Giełdy Nieruchomości prezentujemy nowe mieszkanie zlokalizowane w nadmorskiej Ustce! Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 200 zł58,18 m² 15 953 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 287 750 zł103,02 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie /ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł48 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim 10 piętrze zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jana Maklakiewicza Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z wyjściem na balkon, - dwa pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł61,30 m² 11 174,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

| na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem , zlokalizowane na parterze szeregowca z 2021 roku, usytuowanego w dzielnicy Zagórze w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł55 m² 11 981,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nowa Huta / Wzgórza Krzesławickie, os. Na Wzgórzach - 3 pokoje + piwnica forma Estates prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,9 m2. Nieruchomość położona na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł62,70 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do wyjątkowej oferty przestronnego 3-pokojowego mieszkania (62,9 m ), położonego w spokojnej i zielonej okolicy, idealnie sprawdzi się jako lokum dla rodziny. Dzięki doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł54 m² 40 740,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

W świetnej lokalizacji w Dolnym Sopocie, blisko plaży i słynnego sopockiego molo warunki do spędzania czasu są doskonałe. Tuż pod oknami eleganckiego Apartamentowca z 1999 roku Domu pod.

Szczegóły ogłoszenia

726 000 zł82 m² 8 853,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Gdańsku - ul. Wolności Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m z poddaszem, położone w atrakcyjnej lokalizacji blisko morza zaledwie ok. 15min. do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł58,36 m² 9 407,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Potockiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 58,36 m2 na parterze z przynależnym ogrodem i dwoma miejscami parkingowymi. Dostępne też.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł78,16 m² 12 781,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko W love at home! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja! Sprawdź opinie o nas na stronie Cena 999 000 zł Powierzchnia całkowita 107 m2 ( w tym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w jednym z najczystszych zakątków Polski! Oficjalny status uzdrowiska Wysowa-Zdrój gwarantuje krystaliczne powietrze i mikroklimat.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł50,20 m² 10 936,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 50 m | wysoki parter | balkon | centrum prospace Finanse i Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,20 m , zlokalizowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł56,72 m² 11 953,46 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Pabla Nerudy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 15 piętrowym budynku. Rok budowy: około 1980 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Komfortowe, bardzo słoneczne, przytulne mieszkanie o pow. 71,07 m2 na sprzedaż! - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Polecamy ofertę.