dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

1 240 320 zł61 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na dachu - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane II-piętrze powstającego apartamentowca w dzielnicy Bronowice. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krajewskiego

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł50 m² 17 580 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Do sprzedaży 3pokojowe mieszkanie do remontu w świetnej lokalizacji na Żoliborzu. Zabytkowa kamienica z 1936 roku wpisana do rejestru zabytków jako Dom Podoficerski! Za oknami drzewa, śpiew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Skawina,małopolskie

350 000 zł28 m² 12 367,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Kawalerka w cichej okolicy - Skawina lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji. W pobliżu bogata infrastruktura handlowo - usługowa, sklepy, apteka, kościół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmujdzka

Kraków,małopolskie

620 000 zł46 m² 13 478 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3 pokojowe przy os. Żabiniec, blisko Uniwersytety Rolniczego 1 piętro powierzchnia 46 m2 Jeśli szukasz mieszkania blisko ścisłego centrum Krakowa, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

599 895 zł48 m² 12 497,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta Bezpośrednio od właściciela Bez prowizji od zakupu, bez podatku pcc 2% (faktura vat) Powierzchnia około 48,3 m2 Orientacja mieszkania północno wschodnia Wykończone na wysoki standard według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

955 000 zł73 m² 13 082,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż dwupoziomowe, 70 metrowe mieszkanie z tarasem w odrestaurowanej kamienicy z 1935 roku. Mieszkanie w stanie deweloperskim składa się z: 47 m powierzchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Płaszów

Kraków,małopolskie

852 414 zł70 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Płaszowie Termin realizacji: gotowe Przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

1 119 000 zł151 m² 7 410,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Nr mieszkania: 2.7 Nowo powstające osiedle zostało zaprojektowane na prawdziwą miejską enklawę. Bezpieczną, kameralną, pełną zieleni i wygodną dla jej Mieszkańców. To miejsce unikalne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

237 000 zł52 m² 4 819,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż kompleksowo wyremontowane mieszkanie na obrzeżach Piaskowej Góry, w otoczeniu licznych terenów zielonych. Mieszkanie położone jest na parterze budynku po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

483 000 zł53 m² 9 123,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz dobrze wykończonego mieszkania Z oddzielną kuchnią? atuty: - świetny dojazd do obwodnicy Trójmiasta - 5 min, dzięki czemu możemy dotrzeć w dowolne miejsce w Gdańsku, - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Słupsk,pomorskie

277 000 zł35 m² 7 985 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osiedle Piastów, ul. Józefa Chełmońskiego 0% prowizji, 0% podatku pcc Nowobudowany budynek na Osiedlu Piastów to trzypiętrowa bryła mieszcząca 36 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naruszewicza

Rzeszów,podkarpackie

1 890 000 zł202 m² 9 356,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1933

Doradzamy Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkową okazję zakupu Kamienicy w Centrum Miasta w rewelacyjnej lokalizacji, przy ulicy Stanisława Naruszewicza. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

469 000 zł45 m² 10 422,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko W mio casa! idealna inwestycja kapitału lub mieszkanie na start! 10 min do morza! do własnej aranżacji! lokalizacja: nieruchomość położona jest w dzielnicy Gdańsk Przymorze - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

719 000 zł107 m² 6 719,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeleńskiego

Piła,wielkopolskie

250 000 zł60 m² 4 183,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! nowa niższa cena! 250000 zł do negocjacji! Mieszkanie na parterze o powierzchni 52 m 2 z garażem 15,56m 2! Słoneczne i bardzo przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Pile -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł60 m² 16 619,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojową (istnieje możliwość wygospodarowania 3-pokoju) przestronną oraz rozkładową nieruchomość usytuowaną w Inwestycji Point House przy ul. Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Marki,mazowieckie

749 000 zł74 m² 10 121,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić bezczynszowe, 3-pokojowe mieszkanie w podwarszawskich Markach ulokowane w samym centrum przyrody. Teren jaki je otacza jest niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

612 216 zł70 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w otoczeniu pełnej infrastruktury handlowo - usługowej, w najbliższym otoczeniu znajdują się, żłobek, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

895 652 zł72 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: II kw 2024 Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

854 188 zł72 m² 11 940 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji realizowanej w pobliżu Bonarka City Center Odbiór do końca roku! Bez podatku pcc, bez prowizji metraż: 71,54m2 piętro 7 cena: 854 187,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł31 m² 13 005,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu urokliwe mieszkanie na sprzedaż w Gdańsku, położone na nowoczesnym osiedlu Lawendowe Wzgórze. Ta przestronna kawalerka to prawdziwa perełka wśród ofert na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Świebodzice,dolnośląskie

189 000 zł50 m² 3 815,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze 2-piętrowej kamienicy przy ul. Wałbrzyskiej. Lokal dwustronny, do zamieszkania lub ewentualnego odświeżenia. Instalacje wymienione, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Tarnów,małopolskie

229 900 zł42 m² 5 539,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 41,50 m, zlokalizowane w bloku z cegły przy ulicy Narutowicza w Tarnowie. Lokal znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabędzia

Lublin,lubelskie

269 000 zł37 m² 7 329,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w niskim bloku w Lublinie - dzielnica Bronowice. W skład mieszkania wchodzą: - odrębna kuchnia z oknem - przejściowy salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

808 704 zł47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

515 000 zł50 m² 10 404 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w centrum Rzeszowa przy ul. Gen. Jarosława Dąbrowskiego po generalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 49,5m2 położone na 6 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Porzeczkowa

Białystok,podlaskie

440 000 zł72 m² 6 119,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Polecamy do sprzedaży mieszkanie na osiedlu Dziesięciny przy ul. Porzeczkowej. Położone jest *na trzecim piętrze* w wielopiętrowym budynku z lat 80-tych *z nowoczesną windą *, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potrzask

Kraków,małopolskie

439 000 zł42 m² 10 474,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 41,91m2. Budynek, w którym znajduje się mieszkanie zostanie oddany do końca września 2023 roku. Możliwość uzyskania Bezpiecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł57 m² 10 157,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57m na Śródmieściu. W skład mieszkania wchodzą: - dwa pokoje - łazienka - kuchnia z jadalnią - przedpokój. Dwa lata temu po remoncie, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

282 000 zł47 m² 6 058 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Podpisana umowa przedwstępna Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego na osiedlu Pojezierska (bałuty). Mieszkanie o powierzchni 46,55 m2 jest w pełnym rozkładzie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

540 000 zł66 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta wyłącznie w Nieruchomości umowa przedwstępna - oferta wstrzymana do 25 listopada 2023 roku Nieruchomości - zapraszam do zapoznania się z unikatową ofertą sprzedaży 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korcza

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

290 000 zł54 m² 5 409,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Górczyn, M3 w świetnej lokalizacji w dobrej cenie! Przedmiotem oferty mieszkanie 3-pokojowe położone na czwartym piętrze niskiego bloku na Osiedlu Górczyn. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł53 m² 8 155,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Idealna lokalizacja! Mieszkanie w fioletowym bloku obok Urzędu Skarbowego na Podwisłoczu (ul. Podwisłocze 40) Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone (mikrofalówka, pralka, kuchenka) więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł44 m² 6 873,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z balkonem rozkładowe, ustawne I jasne! świetna lokalizacja! Opiekun oferty > tel. Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

784 796 zł71 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe kraków - podgórze duchackie ok. Ronda Matecznego | ok. Rezerwatu Przyrody Bonarka Pragniemy zaprezentować Państwu nową inwestycję sprawdzonego na rynku ogólnopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sebastiana

Kraków,małopolskie

501 600 zł30 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1893

Ścisłe centrum Krakowa. Cicha i spokojna ulica. Miejsce do zamieszkania lub wynajmu. Dobra lokata kapitału! lokalizacja: ul. Św. Sebastiana, tuż obok ul. Św. Gertrudy oraz Józefa Dietla; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zespół Annderson oferuje Państwu do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Pachońskiego. Apartament ma powierzchnię 60 m2 i znajduje się na I piętrze. Składa się z sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Weryhy-Darowskiego

Kraków,małopolskie

555 000 zł49 m² 11 373 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Sckala - klucz do Twojego domu przedstawia ofertę przytulnego, dwustronnego mieszkania położonego w Krakowie - Mydlnikach na trzecim piętrze 3-piętrowego budynku z 2006r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł90 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

ok. Ołtaszyn 5 pokoi 90m2 lux garaz piwnica! polecam piękne mieszkanie z widokiem na park Partynice, mieszkanie jest dwupoziomowe, duże, wygodne, blisko natury (z balkonu widać park, a zimą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Pabianice,łódzkie

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na parterze przy ul. Orla w Pabianicach. Mieszkanie usytuowane na parterze, w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji, który jest w zasobach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Malbork,pomorskie

280 000 zł47 m² 5 957 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa na prezentację przytulnego, gotowego do wprowadzenia się mieszkania z pięknym widokiem na Nogat i Zamek Krzyżacki w Malborku. Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij