dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 348 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 348 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawiejska

Gdańsk,pomorskie

290 000 zł30 m² 9 830,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dostępne jest urokliwe mieszkanie po kapitalnym remoncie w kameralnej kamienicy na Oruni w Gdańsku. Ta nieruchomość o powierzchni 29,5 m2 oferuje nowoczesne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

563 305 zł48 m² 11 799 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 641 200 zł82 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Ostatnie 17 piętro, mieszkanie z bezpośrednim widokiem na Morze! Zapraszam do prezentacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

4 185 600 zł210 m² 19 931 zł/m²

 

Piętro:26/26

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Apartament znajduje się na ostatnim 26 piętrze Zakup bez pcc i bez dodatkowych kosztów- nie współpracuje z pośrednikami. Odbiór kluczy po wpłacie 100% **apartament posiada panoramiczne okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Wadowice,małopolskie

339 500 zł47 m² 7 205 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku z lat 50-tych przy ul. Lwowskiej, w cichym i zielonym zakątku Wadowic. Mieszkanie ma pow. 47,12m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

1 340 000 zł66 m² 20 458 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem miejscem postojowym, komórką lokatorską kraków zabłocie. Na sprzedaż nowe mieszkanie 3 pokojowe z klimatyzacją znajdujące się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Głogów,dolnośląskie

279 000 zł52 m² 5 338,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym Centrum Głogowa, w Śródmieściu, gdzie odnajdziesz wszystko co jest Ci niezbędne do życia i funkcjonowania. W promieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kielecka

Sosnowiec,śląskie

379 000 zł60 m² 6 264,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe o pow. 60,5 m2, zlokalizowane w Sosnowcu przy ulicy Kieleckiej Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze , składa się z kuchni otwartej na salon , 2 sypialni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białystok,podlaskie

592 000 zł62 m² 9 475,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska bez prowizji i podatku pcc. Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr M9 o powierzchni 62,48 m2 zlokalizowane na II piętrze w kameralnym budynku wielorodzinnym realizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

375 871 zł36 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

256 300 zł28 m² 9 186 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

626 000 zł46 m² 13 594 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Więcej informacji: telefon: e-mail: doskonała alternatywa dla osób, które szukają dla siebie funkcjonalnego mieszkania, wykończonego pod klucz w bardzo dobrej lokalizacji. Lokalizacja: os. Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

642 595 zł55 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Kraków,małopolskie

825 000 zł52 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Henryka Sienkiewicza w Krakowie przy samym Placu Inwalidów, na 1 piętrze 5 piętrowej kamienicy z 1930 roku w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

850 253 zł82 m² 10 398 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** 850m w linii prostej do Morza **10min zajmuje dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł34 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

488 888 zł63 m² 7 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

419 000 zł78 m² 5 376,62 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży komfortowe 4 pokojowe mieszkanie, o pow. użytkowej 77,93 m2. Położone na 10 piętrze w wieżowcu na Oś. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim. Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zdrojowa

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł100 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Bezpośrednio! Bardzo przestronne, wysokie i słoneczne mieszkanie w kameralnej zaledwie 6 lokalowym o niskiej zabudowie apartamentowcu na Mokotowie - Sadybie, ul. Zdrojowa, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mulicka

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł31 m² 12 740,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja! Ogłoszenie prywatne - mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Informacja dla pośredników - chętnie nawiążemy współpracę z doradcami, którzy posiadają zainteresowanych klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

426 000 zł43 m² 9 907 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

576 151 zł57 m² 10 192 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 56m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

397 549 zł39 m² 10 186 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

563 305 zł48 m² 11 799 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

609 000 zł49 m² 12 403,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Emmerson prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,1 m2 położone na 2 piętrze 7-piętrowego bloku przy ul. Okulickiego Blok zadbany, ocieplony wybudowany w nowoczesnej technologii (2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

780 552 zł53 m² 14 727 zł/m²

 

Piętro:4/26

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bez pcc i bez dodatkowych kosztów- nie współpracuje z pośrednikami. Odbiór kluczy po wpłacie 100% **apartament posiada panoramiczne okna na całą wysokość kondygnacji (wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

420 980 zł41 m² 10 154 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-