dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Na Grobli

Wrocław,dolnośląskie

439 898 zł24 m² 16 854,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

ul. Na Grobli | ogródek | przy hydropolis! Polecam na sprzedaż apartament z ogródkiem o powierzchni 24,1 m2. W pełni wyposażona kuchnia i łazienka. Apartamenty Na Grobli to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

389 697 zł51 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Chcesz mieszkać na osiedlu premium w rewelacyjnej lokalizacji dającej zarówno bliskość udogodnień miasta oraz ciszę niczym na wsi ? Mamy coś idealnego! Mieszkanie w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł42 m² 11 309,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Powierzchnia: 42.9m2 Media: ogrzewanie oraz ciepła woda użytkowa z kotłowni spółdzielczej, do kuchni dodatkowo doprowadzone przyłącze gazowe. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oławska

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

450 500 zł43 m² 10 476,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Новая 2 ком квартира С мебелью И техникой! готова К продаже! Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż mieszkanie w bloku wybudowanym w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

369 000 zł37 m² 9 972,97 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie Prezentowane mieszkanie o powierzchni 37m składa się z salonu z otwartą kuchnią, małej sypialni (ok. 9,6m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lechitów

Mielno,zachodniopomorskie

239 000 zł36 m² 6 657,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Mielno! Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentów w Mielnie przy ul. Lechitów. Inwestycja obejmuje 15 apartamentów o pow. od 28,05 m2 do 67,80 m2, z tarasami i ogródkami. Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Opole,opolskie

684 000 zł91 m² 7 516 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadbane, umeblowane mieszkanie 91 m2 w centrum Opola, usytuowane na parterze, w Śródmieściu. Lokal to:' - kuchnia - 4 pokoje, - garderoba, - łazienka, - przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Brwinów,mazowieckie

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania wyjątkowo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 35m2 w Brwinowie przy ulicy 11-go Listopada w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

459 000 zł64 m² 7 216,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Szanowni Państwo, na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej części Gdyni! Nieruchomość o powierzchni 65,99 m2 usytuowana jest na trzecim piętrze w dobrze utrzymanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

198 000 zł37 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum - okolice Urzędu Miasta i Starostwa. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,2m2 zlokalizowane na 3-piętrze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedzikówny Inki

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł39 m² 21 034 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowym apartamentowcu z widokiem na zieleń. Mieszkanie znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze w budynku z 2016 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Pruszków,mazowieckie

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 54m2 w Pruszkowie przy alei Niepodległości, w samym centrum. Mieszkanie usytuowane na 7 piętrze, dwustronne, trzypokojowe. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lechitów

Mielno,zachodniopomorskie

189 000 zł29 m² 6 551,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Doroszewskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

325 000 zł64 m² 5 078,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas! Rozkładowe, trzypokojowe 64m 2 z dużym balkonem Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 64m 2 , zlokalizowane w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Doroszewskiego w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesienna

Płock,mazowieckie

305 000 zł49 m² 6 262,83 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,7m2 położone w Płocku przy ul. Jesienna. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze12-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spacerowa

Zduńska Wola,łódzkie

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z balkonem 38m. ,kuchnia umeblowana w łazience i toalecie położone płytki mieszkanie w b. lokalizacji wokół dużo zieleni ,szkoła , przedszkole ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

316 790 zł40 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż bez prowizji i bez pcc! Super lokalizacja w Fordonie przy Wiśle! Obsługujemy wiele inwestycji, poznasz je wszystkie w jednym miejscu! Proponowane mieszkanie dwupokojowe świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Legnica,dolnośląskie

319 900 zł56 m² 5 712,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 3-pokowe mieszkanie o wielkości 56m2 usytuowane na 10 piętrze w w dziesięciopiętrowym bloku z wielkiej płyty z lat '70 z windą. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

745 000 zł46 m² 16 195,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękne nowoczesne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie! Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie, tuż przy zalewie Bagry. Spokojna okolica, wysoko rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

3 650 000 zł159 m² 22 912,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Apartament | 159,3 m2 | 4 pok | osiedle Ażurowych Okiennic | Aleja Wilanowska 67 | 300 m2 ogród _________________________________________________________________________ rozkład pomieszczeń Na 159,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

1 341 613 zł90 m² 14 854 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Usługa bez prowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! Luksusowa inwestycja idealna propozycja dla ceniących życie w sercu miasta w perfekcyjnej architekturze! W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wolności

Głogów,dolnośląskie

240 000 zł38 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe, niebanalne mieszkanie o powierzchni 38,40 m2, usytuowane na 4 piętrze zmodernizowanego bloku na Alei Wolności w Głogowie. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł61 m² 13 486,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

165 000 zł33 m² 5 003,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Wyremontowana kawalerka W wodzisławiu śląskim rezerwacja oferty! Oferujemy na sprzedaż wyremontowaną kawalerkę zlokalizowaną w Wodzisławiu Śląskim o powierzchni 32,98 m 2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bociana

Kraków,małopolskie

869 200 zł72 m² 12 072 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

695 005 zł64 m² 10 910,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ok Oltaszyn lux 3 pokoje 63,7m2 garaz 2 poziomy top! polecamy Klimatyczne mieszkanie na spokojnym osiedlu w przy Torze wyscigow konnych Do sprzedania komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zasadowa

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł97 m² 9 261 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjny lokal dwupoziomowy o powierzchni użytkowej 97,18m2 (po podłodze 116,06m2) w okolicy ul. Zasadowej. Stan deweloperski. Mieszkanie znajduje się w budynku niskoemisyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lebiodowa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Agencjom dziękuje. Proszę nie dzwonić. Bezpośrednio. Oferuję duże dwupoziomowe 73m mieszkanie ze skosami - po podłodze ok.100m2, z samodzielnym garażem oraz dużą piwnicą 10m2. Dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

749 999 zł59 m² 12 673,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Dożynkowej na Klecinie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z 2019r. Blok jest wyposażony w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

279 000 zł28 m² 9 831 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomości ma przyjemność zaproponować Państwu ofertę sprzedaży kawalerki zlokalizowanej w centrum naszego pięknego miasta. Lokal znajduje się na drugim piętrze wysokiego bloku. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

533 000 zł54 m² 9 962,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Victoria Estate prezentuje słoneczne mieszkanie z tarasem w Czarnochowicach, bez pcc! Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

449 000 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Aleksandrowice, bielsko-biała Oferta na wyłączność! Bezczynszowe, 2-pokojowe mieszkanie w Aleksandrowicach z małym ogródkiem oraz komórka lokatorską w cenie! Proponuję Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

338 761 zł34 m² 9 972,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż bez prowizji i bez pcc Obsługujemy wiele inwestycji, poznasz je wszystkie w jednym miejscu! Proponowane mieszkanie dwupokojowe świetnie nada się jako pierwsze mieszkanie dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

463 192 zł61 m² 7 605,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z ogródkami na osiedlu w pobliżu jeziora w Siechnicy. Ta nieruchomość oferuje nowoczesne wnętrza, wysoką jakość wykończenia oraz dogodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

591 000 zł42 m² 14 241 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Pośrednikom dziękuję! bezpośrednio! Do sprzedania mam przestronne 41,5 metrowe mieszkanie usytułowane na 7 piętrze w 10cio piętrowym budynku - rama H. Duży pokój, przedpokój, osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

609 992 zł54 m² 11 317,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oltaszyn Piekne 52m2 Piwnica M postojowe polecamy ul. Parafialna (ołtaszyn), w bloku 4 piętrowym jak na wakacjach w Grecji. W środku budynku znajduje się atrium z zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tychy

Tychy,śląskie

475 000 zł62 m² 7 648,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy na dzień otwarty! tychy, ul. Konecznego 09.09.2023 r. 11:00 - 13:00 Przyjdź i zobacz sam! To doskonała okazja, aby odkryć potencjał tego mieszkania i poczuć się jak w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł73 m² 10 274 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 4 - pokojowe w zabudowie szeregowej w miejscowości Zacharzyce - Jabłeczna tylko 10 min od granicy administracyjnej Wrocławia (ul. Buforowa) tuż przy przystanku autobusowym mpk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 449 000 zł150 m² 16 368,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam mieszkanie 4-pokojowe, z czterema balkonami i dwoma tarasami na Starym Mieście. Wyjątkowe mieszkanie jedyne takie we Wrocławiu. Winda na piąte piętro prowadzi tylko do w twojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

518 000 zł45 m² 11 511,10 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie powinno znajdować się w dobrej lokalizacji. Wrocław, stare Miasto. Budynek z windą, usytuowany przy zbiegu ul. Kolejowej z ul. Grabiszyńską. Wystawa okienna zwrócona.