dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

390 000 zł70 m² 5 571 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, zlokalizowanego w Opolu, w dzielnicy Nowa Wieś Królewska. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mitery

Kraków,małopolskie

655 000 zł67 m² 9 776,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Lokalizacja: oferowane mieszkanie znajduje się w kameralnej odnowionej kamienicy na Podgórzu. W sąsiedztwie szkoła, liczne sklepy oraz punkty usługowe, dzięki pobliskiemu Rondu Matecznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jarosław,podkarpackie

188 000 zł34 m² 5 497,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni ok. 34,2m2 na osiedlu Jagiellonów w Jarosławiu, dostępnego w biurze Rzeszowskie-Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

748 440 zł62 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie z przynależnym ogródkiem Powierzchnia: 62,37 m2 Ogródek: 23,23 m2 cena: 748 440 pln Możliwość zakupu stanowiska postojowego Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

566 591 zł46 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz * Klucze już we Wrześniu Rozkładowe mieszkanie wielkim balkonem w miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

424 000 zł45 m² 9 422 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Park Leśny Rembertów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamińskiego

Warszawa,mazowieckie

813 000 zł71 m² 11 502,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestycja idealna również pod kredyt 2%. Oferujemy również pomoc Ekspertów Finansowych. Oferta przedstawia 4pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze z ogrodem. Niska kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mała

Nadarzyn,mazowieckie

349 000 zł34 m² 10 264,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży ładne, wysokie mieszkanie wykończone w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się na parterze w kameralnym, 6- lokalowym budynku w centrum Nadarzyna przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

454 338 zł53 m² 8 569,19 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Idealne mieszkania na inwestycje: apartament 3pok. w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Ciche mieszkanie do wnętrza osiedla. Oferta bezpośrednia -brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

249 000 zł45 m² 5 521,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | balkon | do remontu | wsch-zach | komórka Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 m 2 , położone na 4 piętrze bloku zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 259 000 zł81 m² 15 543,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego na prestiżowej Al. Wilanowskiej w Warszawie. To doskonałe miejsce dla osób ceniących komfort, elegancję oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fieldorfa Nila

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 110 000 zł86 m² 12 937,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W poszukiwaniu wyjątkowości. Mamy na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na jednym z bardziej szanowanych osiedli w Toruniu, mianowicie na Wrzosach II. Swe atuty przejawia w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Strzeszyn

Poznań,wielkopolskie

711 344 zł73 m² 9 803,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, usytuowane w spokojnej okolicy miasta Poznań. Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Kompleks składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

547 660 zł49 m² 11 246 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. 2 pokoje z balkonem w prestiżowej lokalizacji. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 48,70 m2 położone jest na 3 piętrze czteropiętrowego budynku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dźwirzyńska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł54 m² 11 072 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje na spokojnych i zielonych Kuźnikach! Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Wyłączny Opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

578 000 zł57 m² 10 198 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3 000 zł Powierzchnia dodatkowa:ogrodek 113 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Opole,opolskie

690 000 zł58 m² 11 795 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze Przedstawiamy Państwu do zakupu atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w samym sercu Opola. Lokal ma powierzchnię użytkową 58,50 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

774 792 zł63 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rewelacyjna lokalizacja i ostatnie mieszkania na sprzedaż Inwestycja składa się z dwóch nowoczesnych, czteropiętrowych budynków, w których zaplanowano 68 mieszkań, od kawalerek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nieborowska

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł66 m² 10 590,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zalety nieruchomości: -5 minut pieszo do pętli tramwajowej i autobusowej -świetna lokalizacja niedaleko centrum Gdańska -mieszkanie przestronne, jasne i ciepłe gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł42 m² 8 403,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biała Posesja poleca na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Leśnym w Bydgoszczy, przy ul. Skromna/powstania Listopadowego. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku , tuż przy szpitalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

870 000 zł53 m² 16 549,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Brak pcc! Zapraszamy Państwa do prezentacji trzypokojowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze czteropiętrowego apartamentowca, którego usytuowanego w sercu Starego Podgórza w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudzka

Racibórz,śląskie

164 000 zł35 m² 4 726,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,70 m2 na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w Raciborzu. W skład mieszkania wchodzą : - 2 pokoje, - kuchnia widna, - łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

725 000 zł51 m² 14 316,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam kompleksową ofertę wykończonego mieszkania z dwoma miejscami postojowymi naziemnymi oraz dużą komórką lokatorską (ok 5m2). Nieruchomość znajduje się w nowym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Białystok,podlaskie

495 000 zł58 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam 3 pokojowe mieszkanie (mieszkanie 57,60 + piwnica 2,80 = łącznie 60,40) gotowe do wprowadzenia, usytuowane na 3 piętrze z 4. Blok po termomodernizacji. Bardzo dobra lokalizacja umożliwiająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Filarze

Gliwice,śląskie

196 000 zł41 m² 4 795 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach-Sośnicy przy ul. Na Filarze. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze budynku z cegły. Składa się z dużej, bardzo ustawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

609 000 zł58 m² 10 529 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,84m2 zlokalizowane w Krakowie przy ul. Lasówka w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

568 000 zł80 m² 7 104,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Royal Broker Prezentuje: ***3 pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowego 4 pokoju*** Mieszkanie zlokalizowane jest na Osiedlu Projektant przy ulicy Iwonickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł40 m² 24 626,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio apartament położony w sercu Starego Mokotowa przy ul. Bruna 9, metro Pole Mokotowskie, z widokiem na park. Zamknięte i chronione, bardzo ładnie zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

389 697 zł51 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Chcesz mieszkać na osiedlu premium w rewelacyjnej lokalizacji dającej zarówno bliskość udogodnień miasta oraz ciszę niczym na wsi ? Mamy coś idealnego! Mieszkanie w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

606 000 zł45 m² 13 348 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

420 980 zł41 m² 10 154 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

628 000 zł74 m² 8 486,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4 pokoje w Gdańsku - Idealne pod Inwestycję lub do Zamieszkania Mieszkanie w Sercu Miasta - Gdańsk, siedlce, zaledwie 17 minut spacerem od Starego Miasta. To mieszkanie jest idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

1 175 000 zł96 m² 12 196,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Mały Kack mieszkanie 96 m2 ( częściowo wykończone tj salon z aneksem kuchennym, jeden pokój i łazienka ) Lokal idealny jako inwestycja na wynajem : jedno mieszkanie, dwa mieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

426 000 zł43 m² 9 907 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł50 m² 17 780 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy Salon z aneksem + 2 sypialnie, stare Bielany, z dużym balkonem Mieszkanie znajduje się na klimatycznym osiedlu na Starych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

606 000 zł45 m² 13 348 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023