dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

590 700 zł52 m² 11 382 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł34 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

781 900 zł74 m² 10 549 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** 850m w linii prostej do Morza **10min zajmuje dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

331 000 zł24 m² 13 791,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie położone 2,5km od Wrocławskiego rynku, przy ul. Zaporoskiej. Mieszkanie mierzące 24m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

744 000 zł54 m² 13 778 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

591 263 zł71 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

694 000 zł54 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł47 m² 20 956,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie o powierzchni 47,24 m2 na IV kondygnacji w VI-piętrowym budynku z cegły z 1956r. (z windą), w jednym z atrakcyjniejszych miejsc w Warszawie, z bajecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

375 871 zł36 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

761 000 zł60 m² 12 683 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

886 900 zł70 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

449 000 zł34 m² 13 363,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup bez prowizji i pcc inwestycja zrealizowana, możliwość wykończenia pod klucz Na sprzedaż kawalerka/apartament inwestycyjny w centrum miasta. Zabłocie to poprzemysłowa dzielnica, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Łódź,łódzkie

390 000 zł65 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 65m2| 3 pokoje| do remontu| Śródmieście Nieruchomość położona na 13. piętrze w 15-piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, przestronny korytarz, funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

345 000 zł48 m² 7 148,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe cena: 345 000 zł powierzchnia: 48,26 m2 III piętro wszystkie media Z miasta Polecamy Państwu słoneczne, ładne, wyremontowane mieszkanie położone przy ul. Lotniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł121 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowy funkcjonalny, przestronny apartament o powierzchni 121 m2 z dwoma loggiami. Mieszkanie ciche, ładny widok z wysokiego piętra. Na klatce schodowej dwie windy. Na terenie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

781 900 zł74 m² 10 549 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

525 255 zł36 m² 14 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wrocław Krzyki ul. Racławicka tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok trzech wrocławskich Parków: grabiszyńskiego, klecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Zabrze,śląskie

225 000 zł57 m² 3 919,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Wyjątkowa oferta w Zabrzu! Miejsce parkingowe, kominek, przestrzeń - to mieszkanie ma wszystko! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

642 595 zł55 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

426 000 zł43 m² 9 907 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

387 515 zł37 m² 10 536 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

397 549 zł39 m² 10 186 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

563 305 zł48 m² 11 799 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

256 300 zł28 m² 9 186 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

642 595 zł55 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

608 000 zł52 m² 11 692 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje ** Mieszkanie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

606 000 zł45 m² 13 348 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

522 000 zł55 m² 9 491 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

485 000 zł73 m² 6 680,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w nowym budownictwie, z miejscem parkingowym, dwoma balkonami, na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

624 700 zł42 m² 14 874 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

425 000 zł58 m² 7 299,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ofertą sprzedaży jest bardzo atrakcyjny lokal położony na III piętrze w niskim bloku w Szczecinie, ul. Zawadzkiego. Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 58,22 m2 (w tym pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

785 900 zł61 m² 12 884 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł34 m² 12 161,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 33,63 m2, położone w dynamicznie rozwijającej się i przyszłościowej dzielnicy Warszawy. Termin oddania inwestycji to III kwartał 2024r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymińska

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł54 m² 7 707,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z cegły z 1997 r. na I piętrze. Bardzo cicha okolica, wszędzie blisko, dobry dojazd do centrum. Rodzinne osiedle z placem zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

239 000 zł54 m² 4 403,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne M-4 do własnej aranżacji! Mam przyjemność zaoferować duże 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,27m2, mieszczące się na parterze 4-piętrowego bloku, zlokalizowanego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij